Як зробити капелюх лепрекона

Як зробити капелюх лепрекона

Наступного дня святого Патрика, ви зможете відсвяткувати, надівши власний капелюх лепрекона. Такі капелюхи можна легко зробити, або з паперу, або з тканини, але перед тим, як починати, вам потрібно мати план. Ось дві найпростіші версії цих капелюхів, які ви можете спробувати зробити самі.
Метод 1 з 2: Паперова капелюх лепрекона

 1. 1

  Виріжте прямокутник для пряжки. Виріжте прямокутник розмірів 7,6 см на 5 см, з жовтого картону. Виріжте ще один прямокутник усередині нього, щоб створити порожню фігуру пряжки.
  • Решта контури повинні бути товщиною від 1,25см до 2,5 см по всьому колу. Решта краю повинні мати однакову товщину по всьому периметру.
  • Чи не ріжте через краї, коли ви вирізуєте центр. Проколіть центр прямокутника ножицями, або, якщо необхідно, виріжте центр, використовуючи канцелярський ніж.
  • Щоб зробити все, як можна рівніше, перед тим як різати, намалюйте контур, використовуючи олівець і лінійку.
  • Центральний шматок можна викинути після того, як ви його виріжете. Потрібно залишити тільки зовнішні контури.

 2. 2

  Накрийте пряжку блискітками. Нанесіть тонкий шар клею з одного боку паперової пряжки. Посипте клей блискітками, і дайте йому висохнути.
  • Щоб зробити рівний шар блискіток, нанесіть клей, використовуючи клей-олівець. Інший спосіб, це нанести багато ліній або точок рідкого клею, і розмазати клей за допомогою пензлика або кінчиком пальця.
  • Після того, як ви завдасте на пряжку блискітки, струсіть її, щоб позбутися зайвих блискіток.

 3. 3

  Розріжте лист зеленного картону навпіл. Використовуйте ножиці, щоб розрізати стандартний аркуш зеленого картону навпіл, створивши два тонких прямокутника.
  • Якщо ви не впевнені в тому, де знаходитися середина, складіть аркуш навпіл по його довжині, або в стилі хот-дога. Випряміть лист і розріжте по складці.
  • Інакше, якщо ви хочете більш високу капелюх, ви можете пропустити цей крок, і використовувати цілий лист зеленного картону для тіла капелюхи.
  • Якщо ви розріжете аркуш навпіл, відкладіть одну половину, і з цього моменту, працюйте з іншого.

 4. 4

  Намалюйте ремінь в самому кінці однієї половини картону. Акуратно намалюйте пряму лінію внизу однієї зеленої половинки. Прикрасьте ту нижню частину чорним фломастером, чорної пастеллю або кольоровим олівцем.
  • Якщо ви хочете зробити рівну пов`язку, використовуйте лінійку і олівець, щоб намалювати тонку лінію по всій довжині краю зеленного прямокутника. Пов`язка повинна бути близько 2,5 см в товщину по всьому периметру.

 5. 5

  Сформуйте циліндр. Нанесіть клей по довжині короткого краю паперу. Піднесіть інший край по колу, щоб він заходив на край з клеєм, формуючи, таким чином, циліндр. Натисніть на обидва краї і дайте клею висохнути.
  • Папір має бути обличчям вгору, коли ви наносите клей, щоб чорна пов`язка була видна. Але, протилежний край, яким ви накриє край з клеєм, повинен стосуватися клею з заднього боку паперу.

 6. 6

  Виріжте круг. Покладіть циліндр на інший аркуш зеленого картону. Намалюйте коло навколо циліндра, який буде на 5 см ширше самого циліндра. Виріжте коло ножицями.
  • Якщо вам потрібна допомога, щоб намалювати перше коло, ви можете обвести перевернуту тарілку або будь-яку іншу круглу поверхню. Просто переконайтеся, що діаметр предмета, якого ви збираєтеся обвести більше діаметру самого циліндра на 5см або більше.

 7. 7

  Розділіть коло на кільце і центр. Знову покладіть циліндр на круг. Цього разу обведіть сам циліндр, переконавшись, що внутрішнє коло має той же розмір, що й відкриття циліндра. Виріжте коло за допомогою ножиць.
  • Намагайтеся не робити окружність кола менше окружності циліндра, тому що занадто маленький коло буде падати, коли ви будете ставити його поверх циліндра.
  • Намагайтеся не робити окружність кола більше окружності циліндра, так як, таким чином, центр кільця ставати занадто великим, і завдання надягання його на край циліндра ставати неможливою.

 8. 8

  Приєднаєте маленьке коло до верху циліндра. Використовуйте клей або скотч, щоб закріпити менший зелений круг до верху капелюхи.
  • Покладіть коло на робочу поверхню, і зверху поставте циліндр. Заклейте обидва шматки разом, приклеюючи скотч до внутрішньої сторони циліндра, ніж чим до зовнішньої сторони.
  • Якщо ви використовуєте клей, вам потрібно буде покласти коло на вашу робочу поверхню, і намалювати тонку лінію клеєм по краю. Покладіть циліндр зверху, щоб він стосувався клею.

 9. 9

  З`єднайте кільце до низу циліндра. Використовуйте клей або скотч, щоб приклеїти зеленное кільце до основи капелюхи.
  • Тримаючи капелюх догори ногами, покладіть зверху кільце. Заклейте обидва шматки разом, приклеюючи скотч до внутрішньої сторони циліндра і до нижньої сторони поля капелюхи.
  • Якщо ви використовуєте клей, покладіть кільце на робочу поверхню, і акуратно нанесіть тонку смужку клею по краю внутрішньої сторони. Покладіть зверху циліндр, щоб він стосувався клею.

 10. 10

  Приклейте пряжку до капелюха. Нанесіть тонкий шар клею на паперову пряжку. Надавите пряжку чорну смужку біля основи капелюхи, і дайте клею висохнути.
  • Бажано, щоб шов капелюхи був з заднього боку, а пряжка була з протилежного боку шва, на передній стороні капелюхи.
  • Цей крок закінчує виготовлення капелюхи лепрекона.

Метод 2 з 2: Тканьевая капелюх лепрекона

 1. 1

  Виріжте велике коло з сильною зеленої тканини. Коло повинен мати діаметр близько 30,5 см.
  • Зауважте, що для цього проекту рекомендується використовувати тканину, яка не мнеться сильно. Якщо ви можете знайти жорстку тканину, начебто повсті, це ще краще.
  • Інструкції до капелюха зроблені для роботи з дітьми. Щоб зробити капелюх для дорослої людини, ваш первісний коло повинен бути близько 45,7см в діаметрі.

 2. 2

  Розділіть коло на кільце і центр. Виріжте маленький коло з першого кола. Діаметр цього кола повинен бути приблизно такою ж, що і діаметр голови того, хто буде носити капелюх.
  • Щоб знайти діаметр голови того, хто буде носити капелюх, оберніть вимірювальну стрічку навколо того місця, де буде сидіти капелюх. Розділіть це чисто, числом Пі, або 3,14, і округлятимете, щоб знайти правильний діаметр капелюхи.

 3. 3

  Виріжте прямокутник для тіла капелюхи. Використовуйте ту ж зелену тканину, що ви використовували для кіл. Довжина прямокутника повинна бути дорівнює окружності маленького кола, маючи при цьому 2,5 см додаткової тканини, щоб зробити припуск для швів. Ширина повинна бути близько 30,5 см.
  • Окружність меншого кола, дорівнює окружності вашої голови.
  • Для капелюхи для дорослих, вам варто збільшити розмір ширини тканини до 45,7см, щоб мати більш збалансовану капелюх.

 4. 4

  Використовуйте клейовий флізелін, щоб додати стабільності капелюсі. Якщо ви використовуєте тканину, яка не особливо стабільна, покладіть із зворотного боку тканини клейовий флізелін, і приклейте його, погладивши його праскою.
  • Майте на увазі, що цей крок не обов`язковий, якщо ви використовуєте товсту тканину, на зразок повсті, яка досить сильна, щоб стояти самої по собі.


  • Коли ви використовуєте клейовий флізелін, виріжте шматок флізеліну, який буде підходити по діаметру до тіла прямокутника. Покладіть клейку сторону, до зворотної сторони тканини, і приклейте її, погладивши її праскою таким чином, щоб не створити складок і здерти її. Як тільки він охолоне, просто зніміть паперову плівку.

 5. 5

  Сформуйте циліндр з тіла прямокутника. Поверніть прямокутний шматок тканини навпіл, за його довжині, щоб зворотна сторона дивилася назовні, і закріпіть його на місці шпилькою. Зробіть прокладочний шов по відкритому краю тканини, близько 1,25см від краю.
  • Якщо ви використовуєте швейну машинку, простий стачной шов відмінно підійде. Якщо ви шиєте вручну, робіть шов «строчка вручну», щоб зробити нитку міцніше.

 6. 6

  Закріпіть шпилькою і зшийте верх циліндра. Маючи виворітну сторону зовні, і зворотний бік маленького кола, що дивиться вгору, закріпіть шпильками коло до відкритого кінця циліндра. Пришийте.
  • Правильні боку тканини не повинні бути видні в цей момент, але вони повинні дивитися один на одного.
  • Якщо ви використовуєте швейну машинку, підійде простий стачной шов. Якщо ви шиєте вручну, краще використовувати шов «строчка вручну», щоб зробити нитку сильніше.

 7. 7

  Закріпіть і пришити поле капелюхи до капелюха. Переверніть капелюх догори ногами, і виверніть правильної стороною назовні. Прикріпіть шпильками внутрішню сторону кільця до залишився відкритого краю капелюхи, і пришити.
  • Якщо зовнішній край кільця хоче розтріпати, ви можете підшити його, щоб нитки перестали розмотуватися, або використовувати термоклей-рятувальник.
  • Якщо ви використовуєте швейну машину, простий стачной шов підійде. Якщо ви шиєте вручну, краще використовувати прокладочний шов, щоб обід весел вільніше і був більш химерний.

 8. 8

  Виріжте жовтий прямокутник, щоб зробити пряжку. Використовуйте жорстку, що не мнуться тканину на зразок повсті, і виріжте прямокутник розмірів 10см на 14см. Виріжте другий прямокутник з центру першого, роблячи контури товщиною в 2,5 см.
  • Якщо краї хочуть розтріпати, ви можете їх підшити ниткою і голкою, або заклеїти термоклеем-рятувальником.

 9. 9

  Виріжте чорний прямокутник для пов`язки. Шматок чорної тканини повинен бути близько 10см в ширину, і повинен мати ту ж довжину, що і прямокутник для тіла капелюхи.
  • Використовуйте жорстку, що не мнуться тканину, начебто повсті.
  • Якщо краї хочуть розтріпати, ви можете підшити їх за допомогою голки і нитки, або заклеїти термоклеем-рятувальником.

 10. 10

  З`єднайте пряжку до пов`язці. Пришийте або приклейте жовтий шматок до центру чорній пов`язці.
  • Постарайтеся, щоб центр пряжки були прямо над центром пов`язки. Ця частина капелюхи повинна бути якомога симетрично.
  • Ви можете пришити вручну пряжку на потрібне місце, або тримати обидві тканини разом, поки не висохне клей.

 11. 11

  З`єднайте стрічку до капелюха. Пришийте або приклейте чорну пов`язку навколо підстави капелюхи, відразу над полем.
  • Пов`язка повинна лежати рівно над полем капелюхи. З`єднайте краю разом, біля задньої сторони капелюхи, таким чином, щоб вони злегка прикривали один одного.
  • Ви можете пришити ремінь вручну, або ви можете тримати його на місці, використовуючи клей для тканин.

Що вам знадобиться

Паперова капелюх лепрекона

 • 2 листи зеленного картону
 • Канцелярський клей (рідкий клей або клей-олівець)
 • Прозорий скотч
 • Золоті блискітки
 • Ножиці
 • Канцелярський ніж (не обов`язково)
 • Миска (не обов`язково)
 • Лінійка (не обов`язково)
 • Олівець (не обов`язково)

Тканьевая капелюх лепрекона

 • Вимірювальна стрічка
 • Зелена тканину близько 1м
 • Чорна тканина близько 1 / 4м
 • Залишки жовтої тканини
 • Зелена, чорна і жовта нитка
 • Голка
 • Праска (не обов`язково)
 • Флізелін (не обов`язково)
 • Термоклей-рятувальник (не обов`язково)
 • Клей для тканини (не обов`язково)