Як зробити кільце з жмені

У цій статті розповідається, як зробити кільце з жмені перлів, але ви можете використовувати срібло, золото, напівдорогоцінні камені, смолу, металеву або полімерну глину та інші матеріали, наявні будинку, для створення чудових кумедних кілець для себе і на продаж.


Кроки

 1. 1

  За допомогою спеціального інструменту зігніть товстий дріт в форму півкільця. Не перестарайтеся з нею. Якщо зігнути її занадто сильно, вона стане твердою і крихкою - рухайтеся плавно і м`яко. Ця половина кільця повинна зручно лягати на палець. Закрутіть один кінець в маленьку петлю. Прикладіть її до другої половини, щоб визначити місцезнаходження другої петлі. Обидві петлі не повинні бути вище вершини пальця.

 2. 2

  Закрутіть другу петлю, ідентичну за розміром з першою. За необхідності підпиляєте краю дроту, щоб прибрати гострі кути. Замкніть коло петель. Повертайте їх так, щоб вони стали продовженням сторін кільця.

 3. 3

  Візьміть довгий відрізок тонкого дроту і зав`яжіть його середину навколо петлі. Розкладіть перли на тарілці або рушник, щоб вибрати з них той, який буде по центру. Найкраще в середині виглядає великий, а маленькі по краях.

 4. 4

  Почніть нанизувати перли, простягаючи дріт через другу петлю, щоб створити основну нитку. Приміряйте кільце. Воно повинно зручно сидіти на пальці. Підкоригує по необхідності. Наступні нитки не варто натягувати сильніше основною.
 5. 5

  Тепер прив`яжіть другу нитку і нанизуйте на неї велику перлину. Не затягуйте занадто сильно. Тримайте краю разом, простягаючи через петлі тут і там. У вас має вийти не менше трьох ниток (Не парне число), так щоб більша намистина виявилася посередині.

 6. 6

  Нанизуйте скільки завгодно перлин, одночасно пов`язуючи нитки. Вам можете сподобатися вид срібних ниток, перехрещуються з бусінкамі- вони підтримуватимуть перли разом. Зв`яжіть краю дроту за межами кільця декількома вузлами, щоб закріпити їх. Загорніть їх у пучок з очей геть і обріжте ножицями або кусачками. Складіть їх і сотки іншу дротяну сітку навколо жмені, закріпіть вільний кінець біля дроту навколо вашого пальця.

 7. 7

  Якщо деякі намистинки не мають отворів, ви все ще можете їх прикріпити за допомогою пістолета з гарячим клеєм. (Переконайтеся у відсутності реакції клею з камінням і матеріалами, які використовуються). Після сплетіть сітку з дроту навколо приклеєних і висохлих бусинок. Залиште краю достатньої довжини, щоб можна було обмотати їх навколо більш товстого дроту кільця.

 8. 8

  Готово.


Поради

 • Не залишайте бовтаються намистинки.

Попередження • Постарайтеся не проткнути пальці дротом і не тримайте її поблизу очей та обличчя.

Що вам знадобиться

 • Перли (або те, що ви хочете) для плетіння. Пошукайте асортимент - як щодо того старого браслета, залежавшегося в скриньці? Нитки перлів, що продаються в магазині поблизу. Вони продаються різних кольорів, форм і розмірів.
 • Маленькі тарілки або рушники для рук, щоб розкласти перли.
 • Тонка дріт, для нанизування перлів, продається в шпульку. Перевірте її на перлини, які у вас під рукою. Можете придбати невеликий ручний інструмент для розширення отворів в намистинках - дізнайтеся всі нюанси в магазині для плетіння бісером.
 • Срібний дріт в 14 заходів і товщі для групування. Вмего три або чотири дюйми на одне кільце.
 • Інструменти для роботи з дротом - перегляньте статтю про роботу з інструментами і листами дроту.
 • Металевий файл
 • (Додатково) пістолет з клеєм