Як зробити бретельки для сукні без бретельок

Хоча сукні без бретельок в моді, з ними можуть виникнути складнощі, оскільки такі сукні можуть сповзти вниз в області декольте. Ось простий спосіб зробити бретельки!

Кроки

 1. 1

  Знайдіть тканина з схожим візерунком і схожого кольору. Якщо плаття занадто довге або ви хочете обрізати довгі рукави, ви можете взяти трохи тканини з сукні.

 2. 2

  Визначте, наскільки широкими мають бути бретельки, залежно від виду сукні. Якщо цей короткий вечірнє плаття, краще зробити бретельки тонше.

 3. 3

  Щоб зробити бретельки, виміряйте бажану ширину і відзначте її олівцем під лінійку. Візьміть хороші гострі ножиці і обріжте якомога точніше по лінії. Ви можете використовувати першу бретельку в якості зразка для другої.
 4. 4

  Використовуйте швейну машинку або нитку з голкою, щоб підшити кожну з бретелей. Це допоможе запобігти зношування.
  • Якщо ви хочете зробити підтягувати бретельки, пришийте гудзик до сукні. Ви можете зробити кілька дірок різної довжини для гудзики, і ви також можете обрізати їх, щоб плаття було знову без бретелекn.
  • Якщо ви хочете звичайні бретельки, пришити їх до внутрішньої частини сукні. Зробіть кілька штрихів за допомогою відповідної нитки і переконайтеся, що вони міцно тримаються.


Поради • Якщо ви хочете додати гудзики, переконайтеся, що вони підходять до сукні. Ви можете створити певний стиль за допомогою ґудзичків з модними візерунками, модної форми або розміру.
 • Якщо ви хочете плаття з бретельками з тонкого пояса, зробіть кілька дірок в сукні і прикріпіть пояс в якості бретелей, попередньо підрізавши його.
 • Лінійка допоможе вам виміряти потрібну довжину.
 • Якщо ваша бабуся чи мама вміють шити, вони можуть допомогти вам пришити бретельки.

Попередження

 • Якщо ви пришиваєте бретельки вручну, ви повинні бути впевнені, що це те, що вам потрібно. Їх, звичайно, можна обрізати, але так ви можете пошкодити сукню.
 • Не робіть неоднакові бретельки і не використовуйте зовсім різні кольори, якщо тільки це не передбачено стилем сукні.