Як зробити браслет з бісеру

Як зробити браслет з бісеру

Намистинки бісеру є робочими конячками світу бус. Часто вони використовуються як декоративні наповнювачі скляних виробів, так як бісер красивий і універсальний сам по собі. Тут будуть приведені прості інструкції з виготовлення виділяються серед інших, чарівних бісерних браслетів.
Метод 1 з 3: багатониткових браслет з бісеру

 1. 1

  Виміряйте обхват зап`ястя трохи вище кисті. Додайте до нього 7-25 мм, в залежності від бажаної довжини готового браслета. Відніміть з отриманого числа довжину застібки і двох з`єднувальних кілець. Результатом розрахунку буде підсумкова довжина готових ниток бісеру.

 2. 2

  Відріжте нитку на кілька сантиметрів довше, ніж повинна бути нитка бісеру. Вставте її в голку і зав`яжіть на кінці кілька вузликів поверх один одного.

 3. 3

  Капніть краплю клею в кінцевик і помістіть вузлик нитки в клей.
  • Гачок концевика повинен розташовуватися з боку короткого зайвого хвостика нитки, який ви згодом відріже.

 4. 4

  За допомогою плоскогубців акуратно затисніть кінцевик на вузлі.

 5. 5

  Нанизайте намистинки. Для нанизування бусинок використовуйте голку. Не забудьте зупинитися тоді, коли довжина набраної нитки досягне потрібної позначки, інакше браслет вийде занадто довгим, так як вам до неба буде необхідно додати з`єднувальні кільця і застібку.

 6. 6

  По завершенні нанизування бусинок зав`яжіть на нитці вузол. Чи не зав`язуйте його занадто близько до останньої бусинці, це створить зайвий тиск на нитку, через що вона може розірватися. Як тест спробуйте зігнути нанизану нитку, вона повинна згинатися без праці.
  • Спробуйте правильно розташувати вузол за допомогою кінчика ножиць.

 7. 7

  Зауважте ще пару вузликів поверх першого. Проклейте і затисніть кінцевиком цей кінець нитки, як було зроблено з іншим. Ображати зайві нитки з кінців.

 8. 8

  Повторіть процедуру, щоб виготовити стільки пасом, скільки вам хочеться. Коли закінчите робити все пасма, розкладіть їх поруч один з одним у тому порядку, який вам здасться найбільш симпатичним.
  • Якщо ви хочете створити небагато "переплутаний" вид готового браслета, переплетіть пасма між собою, замість того щоб залишити їх відокремленими один від одного.

 9. 9

  Розкрийте сполучне кільце і нанизайте на нього всі нитки бісеру з одного кінця браслета. Використовуйте плоскогубці, щоб надійно замкнути кільце.

 10. 10

  Прикріпіть ще одне сполучне кільце з іншого кінця браслета, нанизавши на нього всі нитки. Розкрийте кріпильний колечко на застібці і прикріпіть його до з`єднувального кільцю. Затисніть плоскогубцями.

Метод 2 з 3: Спиралевидний бісерний браслет

 1. 1

  Виміряйте обхват зап`ястя трохи вище кисті і помножте результат на три. Відріжте нитку такої довжини.

 2. 2

  Вставте нитку в голку і зав`яжіть на кінці кілька вузликів один на одному.

 3. 3

  Капніть краплю клею всередину концевика і помістіть в нього вузлик.
  • Гачок концевика повинен розташовуватися з боку короткого зайвого хвостика нитки, який ви згодом відріже.

 4. 4

  За допомогою плоскогубців акуратно затисніть кінцевик на вузлі.

 5. 5

  Прийміть один з кольорів ваших намистин за колір A, а інший - за колір B. Нанизайте три намистинки кольору A на нитку, потім 3 намистинки кольору B.

 6. 6

  Візьміть голку і Протягніть її через всі три намистинки кольору A, почавши з найпершою.

 7. 7

  Нанизайте одну намистинку кольору A і три намистинки кольору B.

 8. 8

  Тепер візьміть голку і Протягніть її через три останні намистинки кольору A.

 9. 9

  Повторюйте попередні 2 кроки для створення спіралі. Іншими словами, продовжуйте нанизувати по одній намистині кольору A і по три намистинки кольору B, потім пропускаючи голку через три найостанніші намистинки кольору A. Продовжуйте до тих пір, поки ваш браслет не досягне бажаної довжини.

 10. 10

  По завершенні нанизування намистин зав`яжіть на нитці вузол. Чи не зав`язуйте його занадто близько до останньої бусинці, це створить зайвий тиск на нитку, і вона може порватися. Як тест спробуйте зігнути нанизану нитку, вона повинна згинатися без праці.
  • Спробуйте правильно розташувати вузол за допомогою кінчика ножиць.

 11. 11

  Зауважте ще пару вузликів поверх першого. Проклейте і затисніть кінцевиком цей кінець нитки, як було зроблено з іншим. Ображати зайві нитки з кінців.

 12. 12

  Розкрийте сполучне кільце і прикріпіть його до одного з кінцевиків на браслеті. Надійно затисніть його плоскогубцями.

 13. 13

  Розкрийте кільце на застібці і прикріпіть до концевику на іншому кінці браслета. Надійно затисніть його плоскогубцями. Приміряйте браслет і насолоджуйтеся результатом своєї роботи.

Метод 3 з 3: Американський браслет з бісеру

 1. 1

  Виміряйте обхват зап`ястя трохи вище кисті. Відніміть довжину застібки і відріжте шматочок тканинного стабілізатора такої довжини. Його ширина повинна бути приблизно 2,5-3,8 см.

 2. 2

  Знайдіть серединну точку клаптика і відзначте центр браслета знаком «+». З центру накресліть горизонтальну і вертикальну лінії. Намалюйте кордон браслета, щоб позначити місце пришивання тасьми зі стразами.
  • Для малювання ліній використовуйте лінійку, важливо щоб вони були прямими, так як ви будете нанизувати намистини горизонтальними рядами, рухаючись від центру і створюючи ромбічний мотив.

 3. 3

  Відріжте нитку довжиною близько 25 см і вставте її в голку. Зауважте на кінці пару вузликів. Вставте голку з виворітного боку тканини по центру браслета.

 4. 4

  Нанизайте по 4 намистинки кожного з 8 взятих квітів на нитку (всього 32 шт.). Акуратно притягну нитку на місце уздовж центральної горизонтальної лінії, застроміть голку в лицьову сторону тканини і виведіть її з вивороту.

 5. 5

  Зафіксуйте ряд на місці. Виведіть голку знову на лицьову сторону біля початку останніх 4 намистин, закріпіть нитку в цьому місці. Рухайтеся в зворотному напрямку, закріплюючи нитку між усіма групами з 4 намистин одного кольору.

 6. 6

  Нанизайте другий ряд. Після закріплення останньої ділянки нитки ваша голка повинна бути знову виведена в центрі браслета трохи збоку від першого ряду. Приберіть перший нанизані вами колір в першому ряду і нанизайте по 4 намистини залишаються 7 кольорів (всього 28 намистин).

 7. 7

  Повторюйте процес, закріплюючи кожен ряд і виконуючи збоку черговий ряд збоку від попереднього з меншою кількістю квітів, поки у вас не залишиться всього 4 намистинки в ряду. 8. 8

  Аналогічним чином виконайте другу половину довгого кінця ромба по інший бік горизонтальної лінії.

 9. 9

  Виконайте другу половину браслета в дзеркальному відображенні раніше виконаного дизайну.

 10. 10

  По завершенні ромба ви повинні вишити намистинками фон. Виберіть один з використаних вами тонів в якості фону браслета. Використовуйте ту ж техніку вишивання бісером, щоб заповнити фон: створюйте горизонтальні ряди і фіксуйте їх, як робили при викладанні дизайну. Заповнюйте фон до самих кордонів браслета, які ви намалювали.

 11. 11

  Пришийте тасьму зі стразами. Новим відрізком нитки пришити тасьму зі стразами по периметру кордону браслета. Обріжте зайву тканину з країв.

 12. 12

  Приклейте вишиту намистинами тканину до шкіри. Відріжте шматок шкіри, трохи більший, ніж тканина. Нанесіть щедре кількість клею на зворотну сторону тканини (переконайтеся в рівномірному його розподілі по всій поверхні) і приклейте до шкіри. Покладіть на браслет пару великих книг чи іншої важкий об`єкт і дочекайтеся висихання клею.

 13. 13

  Після висихання клею обріжте зайву шкіру. Пришийте застібку до браслету.

Що вам знадобиться

Матеріали для багатониткових браслета з бісеру

 • Бісер будь-якого розміру будь-яких вами вибраних кольорів
 • Концевики (також звані маскирующими намистинами, затискними намистинами, наконечниками і т.п.)
 • Нитка для бус
 • Голка для нанизування бус
 • Два сполучних кільця
 • Застібка
 • Гостроносі плоскогубці
 • Гострі ножиці
 • Ювелірний клей або суперклей

Матеріали для спіралеподібного браслета з бісеру

 • Бісер розміру 11/0 (якщо ви хочете отримати більш велику спіраль, візьміть бісер 8/0 або 6/0) двох контрастних кольорів
 • Тонка вощена нитка для бус
 • Голка для нанизування бус
 • Концевики (так само звані маскирующими намистинами, затискними намистинами, наконечниками і т.п.)
 • Нитка для бус
 • Голка для нанизування бус
 • Одне сполучне кільце
 • Застібка
 • Гостроносі плоскогубці
 • Гострі ножиці
 • Ювелірний клей або суперклей

Матеріали для американського браслета з бісеру

 • Бісер розміру 15/0 або менше у восьми відтінках будь-якого кольору
 • Нитка для бус
 • Голка для нанизування бус
 • Застібка
 • Тасьма зі стразами
 • Стабілізатор для тканини
 • Шкіра

Поради

 • Візьміть нитку достовірніше і зможете зробити тим же чином кольє.

Попередження

 • Чи не працюйте з намистом у присутності дітей. Вони можуть ними вдавитися.