Як грати в Pictionary

У настільну гру Pictionary цікаво грати групою з трьох або більше осіб. Гра включає в себе ігрове поле, фішки, картки, пісочний годинник, і кубик. Іноді до гри можуть додаватися блокноти й олівці, але ви можете використовувати будь-яку папір і олівці або навіть невеликі дошки для малювання і маркери. Прочитайте нашу статтю, щоб дізнатися як грати в цю гру.

Кроки

 1. 1

  Розділіться на 2 команди. Ви можете сформувати до 4 команд, але гра цікавіше з меншою кількістю команд. Якщо ви граєте втрьох, то третій гравець може грати за дві команди.

 2. 2

  Забезпечте кожну команду всім необхідним для гри. Кожна команда повинна отримати карту з категоріями, папір і олівець (або дошку і маркер). Карта буде подсказвать вам, що означають букви на ігровому полі і на карті. Категорії наступні: "Р" (намалювати людини, місце, або тварина), "O" (намалювати предмет), "А" (намалювати дія), "D" (для важких слів), і "AP" (грають все).

 3. 3

  Перед тим, як кинути кубик. Помістіть ігрове поле і картки зі словами в центрі групи. Поставте фішки на перший квадрат. Оскільки перший квадрат позначений буквою "Р", то кожна команда повинна намалювати людини, місце, або тварина.

 4. 4

  Визначте, хто буде ходити першим, кинувши кубик. Кожна команда кидає кубик один раз, і переміг ходить першим.

 5. 5

  Вирішіть, хто буде малювати першим. Цей гравець повинен взяти картку зі словами і подивитися 5 секунд на слово в категорії Р. Його команда не повинна знати, що це за слово.
 6. 6

  Переверніть годинник і починайте малювати підказки. Ваша команда повинна, поки ви малюєте, здогадатися протягом хвилини, що зображено на малюнку. Писати цифри або літери не дозволяється.
  • Якщо хто-небудь вгадає слово з картки до того, як закінчиться час, то ви можете кидати кубик, брати іншу карту, і малювати наступне слово.

  • Якщо ваша команда не вгадує слово, то хід переходить іншій команді, яка починає вгадувати своє слово.

 7. 7

  Малювати повинні все по черзі. Починайте кожен хід не з того, що ви кидаєте кубик, а взявши картку зі словами. Вам дозволяється кидати кубик і рухати фішку тільки тоді, коли ваша команда вгадає слово.

 8. 8

  Грають всі команди, якщо ви потрапляєте на клітку АР, або якщо поруч зі словом в картці намальований трикутник. Гравці з кожної команди, чия черга малювати, повинні подивитися на слово і одночасно почати зображати його. Перемагає та команда, яка швидше за всіх вгадає слово. Вони отримують право кидати кубик і взяти картку зі словом. 9. 9

  Грайте доти, поки яка-небудь команда не дійде до фінішу. На кубику не повинна випадати точна цифра для цього. Якщо ваша команда не вгадає слово, то право гри переходить іншій команді.

 10. 10

  Коли ви першими потрапляєте на останню клітину, то грають всі команди.

Попередження

 • Під час малювання забороняється спілкуватися з іншими гравцями в вашій команді. Вам дозволяється тільки малювати. Також не можна писати цифри, букви, або використовувати символ "#".

Що вам знадобиться

 • Настільна гра Pictionary
 • Фішки
 • Картки
 • Пісочний годинник
 • Кубик
 • Папір, олівці, або дошка і маркери