Як вивести пляму з килима

Ніщо так не руйнує вечірку або час, проведений з дітьми або домашніми вихованцями як свіжа пляма на вашому килимі. Неважливо розлитий Чи це напій, або випадкове випорожнення, ви помітите, що будь-яка пляма на килимі немов притягує візуально, а іноді ще й пахне. Негайна очистка зі спеціально приготованим очищувачем для килима є кращим способом вивести пляму. Оскільки більшість килимів є сильно поглинають, а багато з них можуть бути світлих відтінків, буде потрібно особливий очисник і досить громіздкий і ретельний процес виведення килимових плям.

Кроки

 1. 1

  Видаліть якомога чистішим бруд, крихти або рідина з килима.
  • Пропилососьте насухо трухлявий матеріал. Відскребіть все липке з килима паличкою для морозива або столовим ножем. Промокніть якомога більше надлишкової рідини паперовими серветками.

 2. 2

  Обробіть пляма на килимі спеціальним видаляє засобом.
  • Купуйте очищувач в господарському відділі більшості магазинів. Ви також можете зробити своє власне засіб, якщо змішаєте порівну білий оцет і дистильовану воду, а потім додасте пару невеликих шматочків господарського мила.  • Рідина для запальничок - відмінний килимовий плямовивідник для більшості типів плям.

 3. 3

  Залиште очищувач просочитися в пляма протягом 10 хвилин, або, скільки буде потрібно згідно з описом на пляшці купленого розчину.
  • Тримайте дітей та домашніх тварин до обробленої, купленим очищувачем, області килима, так як хімікати, з яких складається розчин, можуть бути дуже шкідливі. 4. 4

  Промокніть пляма паперовою серветкою, ганчірочкою, або спеціальним засобом для очищення килимів. Пляма має зійти. Якщо ви його все ще бачите, ще раз скористайтеся очищувачем і продовжуйте витирати, як тільки засіб просочилося протягом рекомендованого проміжку часу.

 5. 5

  Легкими постукуваннями обробіть просоченої в дистильованої води ганчірочкою свежеочіщенную область, щоб змити будь-які залишки очисника.

 6. 6

  Швидко пропилесосьте цю область, щоб виправити килим, і, щоб згладити будь-яку область, в якій можуть глибоко засісти залишки плями, і не дати їм спливти на поверхню.

Поради

 • Якщо у вас є пилосос (миючий або простий), сполосніть оброблювану область водою і використовуйте його, щоб всмоктати воду і пляма. Найчастіше, це швидше і більш ефективно, ніж багаторазове стирання.
 • Обробляйте килимові плями якомога швидше. Чим довше вони залишаються на килимі, тим складніше їх видалити.

Попередження

 • Чи не втирайте очищувач в пляму. Очищувач працює таким чином, що виводить пляма на поверхню, де його необхідно чим-небудь увібрати. Якщо ви почнете втирати, ви вдавите пляма назад в килим, замість того, щоб вивести його.
 • Деякі плями нічим не вивести, і неважливо як сильно ви стараєтеся, або який очищувач застосовуєте. Єдине рішення - замінити килим, або тимчасово накрити його предметом меблів або декоративним покриттям килимком.