Як показати картковий фокус "Поліцейські і грабіжники"

Цей фокус схожий на фокус з чотирма королями, але вдається краще.


Кроки

 1. 1

  Виберіть зі звичайної карткової колоди всіх валетів і королів.

 2. 2

  Під низ колоди, що покладіть три карти в наступному порядку: один з королів, один з валетів, ще один король.

 3. 3

  Зверху колоди покладіть короля.
 4. 4

  Отже, зараз карти лежать в такому порядку, починаючи знизу: король, валет, король, решта колода, король. У вас на руках повинні залишитися три валета і один король.

 5. 5

  Покладіть колоду на стіл перед глядачами. Покажіть їм решти трьох валетів.

 6. 6

  Розкажіть глядачам, що в цій історії троє злочинців зібралися пограбувати банк. Покажіть їм кожного валета- "грабіжника" окремо. Нехай усі побачать, що ніяких захованих карт під ними немає. Продовжуйте розповідати, як грабіжники склали план: один заходить в банк через центральний вхід (покладіть валета зверху колоди), другий - через бічні двері (наступного помістіть в середину колоди) і третій - через задні двері (під низ колоди). 7. 7

  Покажіть глядачам короля. Скажіть, що це поліцейський, який побачив, як грабіжник зайшов через центральний вхід. Він викликав по рації підкріплення і увійшов слідом за ним (покладіть короля зверху колоди).

 8. 8

  Розкажіть потім, що в банку піднялася паніка, і всі забігали туди-сюди. У цей час зніміть колоду і верхню половину перемістіть під нижню. Якщо хтось із глядачів захоче сам зняти карти, дозвольте йому це зробити, але не дозволяйте тасувати колоду.

 9. 9

  Оголосіть, що все закінчилося добре - поліцейські заарештували грабіжників. Розгорніть колоду карт віялом і продемонструйте глядачам, що в середині її лежать король, валет, король, валет, король, валет, король.

Поради

 • Не дозволяйте нікому перетасовувати карти під час фокуса, як би вас не просили і не вмовляли.
 • Слідкуйте, щоб вас не зловили на певних моментах. У деяких людей гостре око.

Що вам знадобиться

 • Колода карт