Як пришити до спідниці підкладку

Підкладка спідниці не дозволяє їй підніматися на ногах вгору. У спідниць хорошого крою завжди є підкладка, але ви можете пришити її, якщо в цьому є необхідність. Найкращий спосіб виготовлення підкладки - відміряти її по викрійці і пришити, перш ніж підшивати спідницю. Але ви також можете приблизно підібрати підкладку до готової одязі.
Метод 1 з 3: Виберіть тканину для підкладки

 1. 1

  Купуйте тканину для підкладки в магазині. Для суконь і ділових костюмів, як правило, використовують синтетичні підкладки, щоб спідниця не сковувала ноги. Якщо ви хочете пришити підкладку до просторої спідниці з бавовняної тканини, то вибирайте бавовна.

 2. 2

  Підберіть підкладку по вазі одягу. Не потрібно використовувати важку підкладку на легкій спідниці.
  • Бавовняна підкладка дозволить ногам дихати. Навіть якщо ви одягнені в колготи, спідниця з такою підкладкою буде сидіти добре.
  • Підкладка з бавовни використовується для того, щоб зробити прозору спідницю непросвечивающий, так що ви можете не надягати додаткове білизну.

 3. 3

  Переконайтеся, що підкладка не просвічує крізь матеріал спідниці. Якщо у вас світла спідниця, то вибирайте матеріал білого, бежевого або персикового кольорів.

 4. 4

  Подивіться на покрій спідниці. Якщо шви можна легко розпороти, то ви можете зробити це, щоб вставити підкладку всередину швів. Якщо спідниця зшита дуже міцно, то нашейте підкладку поверх Спідничні швів.

 5. 5

  Купіть декілька метрів тканини. Виміряйте довжину спідниці та ширину в найширшому місці, щоб дізнатися, скільки тканини вам знадобиться. Купуйте відріз тканини вдвічі більшої ширини і додайте ще один дюйм (2,5 см).

Метод 2 з 3: Розкроїте підкладку

 1. 1

  Виверніть спідницю навиворіт. Вона буде виступати в якості викрійки для підкладки. Якщо ви самі шили спідницю, то знайдіть стару викрійку і скористайтеся нею для розкрою підкладки.

 2. 2

  Розкладіть підкладку на своєму робочому столі. Виверніть навиворіт спідницю. За допомогою ручки обрисуйте на тканині краю спідниці. Виміряйте і відзначте будь прорізи або блискавки на підкладкової тканини.
  • Ви можете використовувати викрійку підкладки і в якості викрійки для пошиття домашньої спідниці.

 3. 3

  Переверніть спідницю на іншу сторону і перейдіть на іншу ділянку тканини. Перенесіть викрійку на іншу сторону спідниці. Виміряйте і врахуйте будь блискавки, розрізи та інші особливості вашої спідниці.

 4. 4

  Відріжте ножицями для тканини підкладковий матеріал відповідного розміру. Відміряйте додатково півдюйма (1,3 см) за контуром викрійки, щоб зробити припуски на шви. Виріжте низ підкладки на один дюйм (2,5 см) коротше для того, щоб вона не виглядала з-під спідниці.
  • Якщо спідниця має широкий пояс, то відміряйте довжину спідниці від нижньої частини пояса на півдюйма (1,3 см) вище нижнього краю.

 5. 5

  Щоб зробити завершення краю, підігніть матеріал за допомогою накладного шва
  • Пришийте підкладку по стежках намітки.

Метод 3 з 3: Пришивання підкладки

 1. 1

  Прострочіть зигзагоподібної рядком зовнішню частини підкладки, щоб вона менше обтрепиваются. Використовуйте нитки, які відповідають кольору підкладкової тканини. 2. 2

  Прикріпіть підкладку до матеріалу, з якого зроблена спідниця. Прикріпіть її до внутрішньої частини спідниці нижче пояса і вище нижнього краю подолу.
  • Закріпіть шпильками боки спідниці. Обидві частини підкладки повинні перекривати бокові шви спідниці.

 3. 3

  Ображати тканину навколо блискавок і прорізів. Потрібно, щоб ці ділянки були підшиті або під обробкою, або пришиті до країв існуючих швів.

 4. 4

  Прошийте підкладку вручну. Використовуйте накладної шов, який відповідає тканини вашої спідниці. При цьому будьте обережні з матеріалом підкладки і лицьової тканиною, робіть менше швів на лицьовій тканини.
  • Вам не потрібно, щоб шви здалися зовні.
  • Для підшивки тканини використовується накладної шов. Рядок буде більш помітніше на виворітній стороні, ніж на лицьовій. Після закріплення нитки на виворітній стороні, просмикніть голку крізь кілька ниток зовнішньої частини спідниці, пересуньте голку вперед на одну восьму дюйма (0,3 см), і вийміть її з лицьової тканини і підкладки. Витягніть нитку, і по краю виворітного частини пройде довгий шов. Повторюйте до тих пір, поки не завершите пришивання.

 5. 5

  Прошийте накладної шов уздовж усього пояса, боків і подолу. Після цього, таким же чином прошийте блискавки і розрізи.

Що вам знадобиться

 • Швейна машина
 • Рулетка
 • Нитка
 • Підкладкова тканину
 • Ножиці для тканини
 • Булавки
 • Робочий стіл
 • Голка
 • Нитки