Як запобігти розтягування звужених джинсів

Завужені джинси - це обтягуючі джинсові брюки, що звужуються від коліна до кісточки. Так як такі джинси обтягують ногу в області коліна, багато людей через кілька годин нахилів або ходьби виявляють, що джинси обвисають в цій галузі. Як і у всіх видів джинсів, подібний ефект може виникати, якщо людина багато присідає або нахиляється. Розтягнуті джинси виглядають непривабливо, і трапляється, що джинси стають незручними й вільними. Щоб запобігти розтягування звужених джинсів, вибирайте якісні і добре сидять джинси, які до того ж необхідно правильно прати і сушити.


Кроки

 1. 1

  Виберіть високоякісний бренд.
  • Подивіться відгуки в інтернеті і запитайте друзів і родину, які завужені джинси найменше розтягуються.

  • Висока ціна не обов`язково означає, що джинси будуть менше розтягуватися. Зверніть більше уваги на відгуки покупців, ніж на вартість, коли будете шукати якісні завужені джинси.
 2. 2

  Виберіть джинси з поліуретановими волокнами.
  • Небажане розтягування звужених джинсів часто виникає, коли джинсова тканина занадто тягнеться внаслідок згинання колін або талії. Якщо джинси містять поліуретанові волокна, вони будуть рухатися при згинанні. Якщо ж джинси зроблені з однієї джинсової тканини, вони будуть розтягуватися при згинанні, адже їм бракує еластичності, щоб повернутися до колишньої форми. Хоча джинси з поліуретановими волокнами все одно розтягуються, вони зберігають колишню форму, тому не виглядають обвислими, як це відбувається з звуженими джинсами, зробленими з джинсової тканини без домішок.

 3. 3

  Виміряйте себе або попросіть продавця зробити заміри, щоб переконатися, що вибрані вами джинси потрібного розміру.


  • Хоча завужені джинси занадто малі, області колін і талії зазвичай тягнуться. Розтягування створює незручності і непривабливий зовнішній вигляд.

 4. 4

  Періть джинси на режимі делікатного прання за допомогою якісного порошку і сушіть їх тільки на повітрі.
  • Волокна можуть ослабнути при перегріванні або від використання занадто сильних миючих засобів під час прання та сушіння. Це викликає розтягування, стиснення і погіршення кольору, що робить джинси уразливими до розривів і потертостей.

Поради

 • Не носіть джинси, коли на вулиці сиро, оскільки волога робить волокна джинсової тканини вразливою до розтягування. Джинси залишаються розтягнутими, якщо вони сохнуть під час шкарпетки, так як при звичайному русі джинси ще більше розтягуються.
 • Якщо ви не можете сушити джинси на вулиці, покладіть їх у сушарку і висушіть при низькій температурі. Намагайтеся не сушити джинси при високій температурі, так як волокна тканини можуть звузитися, що зробить джинси уразливими для розтягування, і до того ж вони будуть погано сидіти.
 • Завжди переглядайте і дотримуйтесь інструкцій з прання, зазначеним на джинсах, так як деякі види джинсів вимагають особливо дбайливого догляду, що запобіжить розтягування, зморщування і вицвітання.