Як зменшити ефект червоних очей на фотографії за допомогою програми GIMP

Вас дратують червоні очі на цифрових фотографіях? Цю проблему можна вирішити лише за кілька простих кроків. У цій статті ми розповімо, як можна відредагувати невдалі фото і зробити менш помітним ефект червоних очей.

Кроки

 1. 1

  Скачайте та встановіть програму «The Gimp 2.x », якщо її ще у вас немає. Якщо ви використовуєте ОС Microsoft Windows, то установник також повинен встановити «GTK +», але якщо ви вирішили зібрати програми з початкових кодів, то повинні самі подбати про встановлення «GTK +».

 2. 2

  Відкрийте фотографію з ефектом червоних очей в Gimp.

 3. 3

  Перейдіть у вікно «Шари, Канали, Контури». Для цього перейдіть в «Діалогове вікно»> «Створити нову панель»> «Шари, Канали, Контури».

 4. 4

  Перейдіть у вкладку «Канали» (зелений, синій і червоний блоки) і зніміть відмітку з прапорців «зелений» і «синій», натисніть на назву, щоб фон залишився сірим і білим, очі повинні залишитися червоними.
 5. 5

  Перейдіть в головне вікно Gimp і виберіть інструмент «Burn / Dodge». Виберіть опції «Випалювання» та «Освітлення». Експозиція має бути встановлена між 25 і 50.

 6. 6

  Виберете кисть невеликого розміру, він залежить від розміру очі. Зазвичай ідеальний розмір для цього інструменту 5х5 - 9х9, але буває по-різному, все залежить від розміру очей на фотографії.

 7. 7

  Збільште зображення. Рівень збільшення залежить від розміру зображення і розміру очей, щоб очі займали більшу частину вікна, зробіть збільшення від 70% до 90%.

 8. 8

  Обережно виставляйте точки навколо почервонілих елементів очей, тим самим злегка збавляючи насиченість червоного кольору. 9. 9

  Відновіть початковий розмір фотографії, щоб оцінити, наскільки ви змінили колір червоних очей, можливо, фотографію потрібно ще підправити.

 10. 10

  Влаштуйтеся зручніше і насолоджуйтеся вашою роботою!


Поради

 • Не поспішайте! Більше практикуйтеся.
 • Чим менший розмір кисті, тим кращий кінцевий результат!

Попередження

 • Після редагування колір очей може відрізнятися від оригінального кольору.

Що вам знадобиться

 • Редактор растрових зображень «GIMP».
 • Дратівливі вас фотографії з «червоними очима», які потребують редагування.
 • Через кілька хвилин фото буде готово.