Як прикрасити обідок

Як прикрасити обідок

Редагувати користувачем Arina.Iv, Odanylchuk, Wika і ще одним іншим

Ободок - один з жіночих аксесуарів, але іноді він може виявитися дуже простим або нудним. Ця стаття розповість вам, як зробити веселіше пластиковий або ганчір`яний обідок, використовуючи різні творчі підходи, такі як приєднання бантиків, прикраса стрічками навколо, використання пір`я, квітів або барвників для тканини. Просто дивіться Крок 1 нижче, щоб почати роботу.
Метод 1 з 6: Прикраса простими бантами з стрічок

 1. 1

  Зробіть петлю. Візьміть стрічку довжиною 15 см і зав`яжіть кінці на відстані приблизно по 2,5 см, зробивши петлю.

 2. 2

  Вирівняйте петлю. Притисніть стрічку по центру, щоб вирівняти петлю. Потім візьміть голку з ниткою і пронизали середину петлі.

 3. 3

  Зробіть бантик. Складіть стрічку по центру гармошкою, потім оберніть цю гармошку навколо середини петлі кілька разів, щоб затягнути. Зауважте нитку і відріжте зайве.

 4. 4

  Зробіть центральний вузол. Візьміть нової шматочок стрічки і зав`яжіть простий, вільний вузол. Помістіть цей вузол над центром банта, щоб приховати шви, потім закріпіть кінці з заднього боку банта за допомогою невеликої порції гарячого клею.

 5. 5

  Прикладіть до пов`язці. Використовуйте пістолет з гарячим клеєм, щоб прикріпити бант до пов`язці.

Метод 2 з 6: Прикраса атласними бантиками

 1. 1

  Підготуйте свої підручні матеріали. Для виготовлення атласних бантиків вам будуть потрібні вузькі атласні стрічки різної довжини, дерев`яні дюбелі по 6 мм, парочка дерев`яних прищіпок для білизни, голка з ниткою.

 2. 2

  Обмотайте стрічку навколо дюбеля. Для початку, закріпіть один кінець тонкої атласної стрічки на кінці дерев`яного дюбеля за допомогою дерев`яної прищіпки. Потім щільно обертайте стрічку навколо дюбеля до тих пір, поки ви не дійдете до кінця. Закріпіть стрічку інший прищіпкою для одягу.

 3. 3

  Запечіть дюбеля. Прикріпіть стільки стрічок, скільки вам потрібно, потім помістіть загорнуті стрічками дюбеля на деко, покритий алюмінієвою фольгою, і запікайте протягом 25 хвилин при 135 градусах Цельсія. По закінченню 25 хвилин, витягніть дюбеля з духовки і відкладіть в сторону до повного охолодження.

 4. 4

  Розгорніть стрічки. Коли стрічки охолонуть, зніміть прищіпки і акуратно розмотайте їх з дюбелів. Стрічки повинні перетворитися в тугий завиток, який тримає форму. Наріжте стрічки шматочками по 7,5 см і викладіть їх в ряд.

 5. 5

  Нанизуйте тонкі атласні стрічки на голку. Візьміть голку з ниткою і зав`яжіть вузлик на нитці на відстані приблизно 7,5 см від голки. Почніть нанизувати шматки стрічки на голку. Нанизуйте їх поки що на голку, і не протягуйте на нитку.

 6. 6

  Прошийте. Коли всі елементи будуть нанизані (або на голці більше не залишиться вільного місця) спустіть стрічки вниз на нитку до самого вузлика. Витягніть голку по колу і прошийте стрічки ще раз.

 7. 7

  Закріпіть бант з атласних стрічок. Візьміть вільну нитку під вузлом і протягніть її до верху банта. Використовуйте обидва кінці нитки для міцного подвійного вузла. Це дозволить закріпити атласний бант.
  • Використовуйте пістолет з гарячим клеєм, щоб прикріпити бант до пов`язці.

Метод 3 з 6: Прикраса каменями, перлами і бісером

 1. 1

  Підготуйте матеріали. Виберіть ваші улюблені прикраси, такі як перли, лелітки, стрази, камені, бісер, гудзики і навіть смужки мережив. Ви можете знайти широкий спектр варіантів у вашому місцевому магазині рукоділля.
  • Знайдіть широку пов`язку для голови або обруч, бажано з тканинним покриттям, оскільки на ній прикраса буде триматися краще.
  • Вам також знадобиться пістолет з гарячим клеєм.

 2. 2

  Зробіть позначки на пов`язці. Одягніть пов`язку на голову і зробіть позначки прямо над вашими вухами з обох сторін. Вам не потрібно виходити за межі цих позначок, прикрашаючи пов`язку, в іншому випадку її буде незручно носити.

 3. 3

  Почніть приклеювати. Візьміть ваш пістолет з гарячим клеєм і почніть приклеювати прикраса - ви можете повністю покрити ободок «з ніг до голови», зробити смугу або надати більш простий вигляд, зменшивши витрату клею.
  • Зачекайте, поки клей застигне, перед тим як надягнете аксесуар.

Метод 4 з 6: Підготовка обідка, обмотаного стрічками

 1. 1

  Підготуйте ваші стрічки. Візьміть чотири різнокольорові стрічки довжиною 1м і товщиною 1 см і пластиковий обруч.
  • Склейте гарячим клеєм дві стрічки разом, притиснувши кінець до кінця, щоб у вас вийшов один довгий шматок стрічки. Кінці повинні перекриватися приблизно на 6 мм.
  • Зробіть те ж саме з двома іншими шматками стрічки.

 2. 2

  Приклейте стрічечки з одного краю обруча. Візьміть одну з довгих стрічок і переверніть шов (де з`єднуються стрічки двох різних кольорів) таким чином, щоб він виявився захованим всередину при намотуванні на ободок. Ви повинні сформувати діагональний нахил кінцем пов`язки. Приклейте стрічку.
  • Візьміть другий подовжений шматок стрічки і зробіть те ж саме - тільки цього разу ви переверніть шов над зовнішнім краєм обідка, рухаючись у протилежному напрямку по діагоналі.
  • Іншими словами, дві стрічки повинні сформувати «Х» перетин на краю обруча.

 3. 3

  Поверніться у вихідну позицію. Зігніть ліву верхню стрічку вниз через шов, щоб вона виявилася і протягніть праву верхню стрічку вниз, щоб вона виявилася зліва. Ви отримати дві стрічки різних кольорів з боків обруча.

 4. 4

  Займіться плетінням. Тепер, коли ви правильно налаштували стрічки, настав час зайнятися плетінням. Плетіння описаним методом створить милий візерунок з трикутників і шестигранників. Хоча можна використовувати цю техніку з однотонними стрічками, використовуючи стрічки чотирьох різних кольорів, вам буде легше стежити за тим, які стрічки куди загортаються.
  • Візьміть праву верхню стрічку і оберніть її навколо задньої сторони обідка. Вона повинна вийти під двома іншими шматками стрічки зліва.
  • Візьміть праву задню стрічку і оберніть її через передню сторону обідка, так що всі чотири частини стрічки виявляться ліворуч, дві спереду і дві ззаду.
  • Візьміть задню верхню стрічку і оберніть її навколо передньої сторони обідка, переплітаючи між двома передніми стрічками. Вона повинна закінчитися вгорі, з правого боку обідка.
  • Візьміть верхню передню стрічку зліва і оберніть її навколо задньої сторони обідка, вплітаючи її між задніми шматками стрічки. Вона повинна закінчуватися у верхній частині обідка. 5. 5

  Повторюйте дії до кінця. Ви повернетеся у вихідне положення, з двома краями стрічок праворуч і двома краями стрічки зліва.
  • Продовжуйте використовувати той же тип плетіння, поки не оплетете весь ободок.
  • Використовуйте затискачі типу «крокодили», просуваючись уздовж обідка, затягуйте стрічки туго, не допускаючи жодних прогалин.

 6. 6

  Приклейте кінці. Коли ви дійдете до кінця, продовжуйте плетіння стрічки приблизно до 6 мм до краю обідка, потім приклейте стрічку і відріжте зайве. Зніміть затиски «крокодили» і насолоджуйтеся вашим красивим обплетені обідком.

Метод 5 з 6: Використання клейкої стрічки для вашого обідка

 1. 1

  Підготуйте матеріали. Виберіть три різні клейкі стрічки за кольором або за структурою, щоб зробити багаторівнева бант.

 2. 2

  Відріжте довгий шматок клейкої стрічки. Відріжте довгий шматок клейкої стрічки, близько 30-45 см в довжину, залежно від того, наскільки великим ви хочете зробити ваш бант.

 3. 3

  Складіть стрічку. Складіть клейку стрічку уздовж навпіл (складаючи навпіл ширину, а не довжину), залишивши лише крихітну лінію липкого краю. Тепер складіть цей липкий край. Це дозволить зробити акуратні краю на обох сторонах стрічки.

 4. 4

  Складіть довгу клейку стрічку втричі. Схопите її за межами двох третіх довжини і складіть навпіл.
  • Тепер зігніть дві нижні половинки назустріч один одному так, щоб вони зустрілися в середині, і зігніть дві зовнішні половинки назовні, щоб надати форму банта.
  • Це дуже важко описати в письмовій формі, так що краще подивитися «Приготування банта з клейкої стрічки» на Youtube, щоб побачити процес своїми очима.

 5. 5

  Закріпіть бант. Відріжте ще один невеликий шматок смужкою клейкої стрічки і оберніть його навколо центру банта для фіксації

 6. 6

  Зробіть ще один бант. Тим же способом зробіть ще два банта іншого кольору / структури, роблячи кожен з них трохи менше, ніж минулий.
  • Приклейте маленький бантик на середній бант, а середній - на великий.
  • Переконайтеся, що центри бантів збігаються, потім використовуйте інший маленький шматочок клейкої стрічки і закріпіть бант.

 7. 7

  Обріжте зайву стрічку. Використовуйте ножиці, щоб обрізати довгі шматки клейкої стрічки під кутом 45 градусів.

Метод 6 з 6: Прикраса тканинної пов`язки

 1. 1

  Використовуйте фарби для тканини. Хороший спосіб прикрасити тканинну пов`язку - використовувати фарби для тканини. Ви можете розмалювати її на свій смак або за допомогою тканинних трафаретів.
  • Тканинні трафарети дозволять вам наносити букви на тканину, так що ви зможете нанести милі слова, як «Love», «Star» «LOL» або навіть своє ім`я.
  • Просто вмочіть трафарет для тканини у фарбу і щільно притисніть до пов`язці. За допомогою маленької пензлика уважно заповніть будь прогалини в малюнку.
  • Додайте трохи блиску на пов`язку. Ви можете насипати трошки блиску на фарбу, поки вона ще волога.

 2. 2

  Прикріпіть пір`я. Милий і простий спосіб, щоб прикрасити тканинну пов`язку - просто причепити купу різнокольорових пір`я.
  • Виберіть три пера і не відривайте їх від стебел. Трохи потрусіть пір`я.
  • За допомогою порції гарячого клею приєднаєте набір пір`я з одного боку пов`язки, трохи вище вуха.
  • Якщо хочете, можете приклеїти велику лелітку або причепити брошку біля стовбурів пір`я, щоб заховати їх.

 3. 3

  Прикріпити фетрові квіти. Ви можете зробити кілька простих, але милих квіток для пов`язки з повсті.
  • Візьміть квадрат фетру, виріжте форму квітки (за допомогою трафарету при необхідності). Виріжте ще дві квіткові фігури, кожну трохи менше, ніж попередню.
  • Приклейте квітка поменше до середнього квітці, а середній квітка всередині великої квітки за допомогою невеликої порції клею і пари стібків для закріплення.
  • Приклейте стрази, кнопки або перлини в центрі квітки, потім приклейте квітка на пов`язку.
  • Ви можете залишити один такий квітка або зробити більше, щоб прикрасити всю пов`язку.
  • В якості альтернативи, ви можете просто відірвати бутони готових штучних квітів і приклеїти їх замість фетрових кольорів.

Поради

 • Отримуйте задоволення!

Попередження

 • Чи не обпечіться клейовим пістолетом!