Як вставити фотографію в медальйон

Вставити фотографію в медальйон може бути трохи складно, так як форма фото повинна відповідати отвору в медальйоні. Тим не менш, є деякі корисні рішення, які легко застосувати, такі як перенесення форми медальйона чорнилом або виготовлення її шаблону з тонкого паперу. У будь-якому випадку, ви легко отримаєте фотографію, акуратно заховану всередині медальйона.
Метод 1 з 2: Чорнило або фарба

 1. 1

  Знайдіть фото, щоб помістити його в ваш медальйон. Переконайтеся, що воно досить маленьке, щоб, коли ви його обріжете, ви все одно були в змозі зрозуміти, що зображено на фото.

 2. 2

  Візьміть чорнило для печаток або просту художню фарбу. При використанні художньої фарби, обов`язково нанесіть її на паперову тарілку дуже тонким шаром.

 3. 3

  Відкрийте медальйон і знайдіть ту сторону, яка має піднятий край. Обережно опустіть цей край в чорнило або фарбу.

 4. 4

  Покладіть медальйон на звичайний папір для принтера і злегка притисніть. Коли ви піднімаєте медальйон, відбиток його внутрішнього краю повинен залишитися на папері. Якщо це не так, повторіть крок 3, використовуючи більше чорнила чи фарби, а потім крок 4, натискаючи трохи сильніше.

 5. 5

  Змийте чорнило або фарбу, що залишилася на вашому медальйоні, коли отримали хороший відбиток. Краще зробити це швидко, до того, як речовина висохне.

 6. 6

  Акуратно виріжте відбиток внутрішньої частини вашого медальйона.

 7. 7

  Використовуйте відбиток, який ви зробили, щоб обвести фотографію, яку ви хочете вставити в медальйон. Для цього рекомендується використовувати маркер з тонким наконечником або ручку, яка буде видно (наприклад, гелеву).

 8. 8

  Обережно виріжте частину фото, яку ви обвели.

 9. 9

  Міцно приклейте фотографію. Використовуйте супер-клей або інше сильний засіб. В іншому випадку, використовуйте клейові точки, звичайний клей або інший засіб. Клейові точки міцно приклеять вашу фотографію, але її можна буде видалити в разі пошкодження.

Метод 2 з 2: Тонка обгортковий папір 1. 1

  Відкрийте медальйон. Покладіть його плазом відкритою стороною до вас.

 2. 2

  Покладіть обгортковий папір на той бік медальйона, де повинна бути фотографія. Обведіть область, де фотографія буде вставлена. [Image: 1089601 11.jpg | center | 416px]]

 3. 3

  Виріжте шаблон з обгорткового паперу.

 4. 4

  Покладіть шаблон з обгорткового паперу на фотографію, яку потрібно вставити в медальйон. Ображати фотографію до розміру шаблону.

 5. 5

  Нанесіть точку змивається водою клею-олівця на зворотну сторону фото. Акуратно вставте фотографію в медальйон.

 6. 6

  Дайте клею висохнути, перед тим як закривати медальйон. Після висихання, медальйон можна носити.

Поради

 • Якщо ви не хочете використовувати чорнило, можна відсканувати або ксерокопіювати відкритий медальйон.
 • Якщо ви хочете назавжди вставити ваше фото в медальйон, підберіть в магазині товарів для ремесел герметик, яким ви можете злегка покрити фотографію. Це захистить її від води або інших пошкоджень. Переконайтеся, що герметик не містить кислоти, щоб він тримався довгий час, не пошкоджуючи вашу фотографію.

Попередження

 • Не використовуйте незмивні чорнило або фарбу, щоб зробити відбиток вашого медальйона. Ви повинні мати можливість змити фарбу, коли закінчите. Дешеві художні фарби добре для цього підійдуть, просто переконайтеся, що фарба або чорнило змиваються. Дитячі фарби майже завжди змиваються.