Як відновити ляльку

Відтворення ляльки повинно зробити її настільки живий, наскільки це можливо за допомогою фарб, вкорінення волосся і вставлених очей, якщо це необхідно. Після того, як процес буде завершений, деякі ляльки виглядають настільки реалістично, що їх можна прийняти за немовлят. Наступні основні (і загальні) кроки допоможуть майстру відтворити свою першу ляльку.
Частина 1 з 4: Матеріали

 1. 1

  Придбайте комплект частин ляльки, рекомендований виробником. Це найпростіший спосіб зробити першу ляльку. Як тільки у вас з`явиться відчуття взаємодії квітів і самої ляльки, ви можете поекспериментувати зі своїми власними способами виготовлення ляльок. Комплект повинен містити все необхідне для завершення проекту: фарби, наповнювачі, тулуб, кінцівки, волосся, а також інструменти для того, щоб зібрати ляльку. Комплект для ляльки може коштувати близько 5 тисяч рублів (і навіть більше) і міститиме майже все необхідне для вашого першого проекту. Якщо ви не купите комплект, то наступні запропоновані пункти допоможуть вам розпочати роботу з відтворення ляльки. У розділі джерел цієї статті є посилання із закупівель.

 2. 2

  Купуйте частини ляльки для завершення проекту. Більшості ляльок будуть потрібні голова, руки, ноги, тулуб і волосся. Якщо ви будете відтворювати ляльку дитини з відкритими очима, ви повинні будете купити очі і, можливо, вії, якщо ви не хочете купувати комплект для створення ляльки.

 3. 3

  Придбайте викрутку.

 4. 4

  Купуйте колготки (для заповнення бісером) і наповнювачі, які потрібні для проекту.

 5. 5

  Купуйте фарби. Більшість майстрів з відтворення ляльок використовують генезис фарби, які вимагатимуть покупки печі, переважно конвекційної. Вам потрібно буде придбати фарби, пензлі і, можливо, губки для витирання.

Частина 2 з 4: Створення ляльки

 1. 1

  Вимийте всі частини ляльки і дайте їм повністю висохнути.

 2. 2

  Намалюйте фарбою вени на голові і в інших місцях, де ви хотіли б бачити на ляльці прожилки. Типові області для прожилок на задній стороні рук і нижньої частини ніг. Подивіться на фотографії дітей, щоб отримати уявлення про те, де намалювати вени. Щоб намалювати вени, використовуйте дуже тонкі фарби, такі як акварель. Легкі шари фарби є саме тими, які потрібні для нанесення малюнка на відтворював ляльку.

 3. 3

  Візьміть аркуш для випічки або лист з настилом для випікання або кухонним рушником. Помістіть частини ляльки на рушник.

 4. 4

  Підсушіть в печі частини ляльки, на яких ви намалювали вени. Робіть це 8 хвилин при температурі 126-130 градусів за Цельсієм, щоб закріпити масляну фарбу генезис.

 5. 5

  Потім витягніть частини ляльки і дайте їм охолонути.

 6. 6

  Нанесіть тонке миття тілесного кольору натирали рухами, використовуючи щітку або губку, за вашим вибором. Обов`язково використовуйте дуже тонку, майже акварельний фарбу, в іншому випадку ваш лялька буде виглядати крейдяний. Підсушіть відповідно до рекомендацій, наведених вище. Потім дайте частинам ляльки охолонути.

 7. 7

  Повторно нанесіть кілька тонких шарів фарби тілесного відтінку, використовуючи щітку або губку. Підсушіть нанесену фарбу.

 8. 8

  Нанесіть тонкий шар червонуватого миття, створюючи плями, як у новонародженого. Типові місця для нанесення такої фарби будуть включати нижні частини ніг (використовуйте "U" -подібний рух, щоб нанести фарбу навколо зовнішніх країв підошви) - в дитячих складках (зробіть це акуратно) і через перенісся і на щоках. Використовуйте губку або кисть, щоб нанести фарбу. Підсушіть відповідно до рекомендацій, наведених вище.

 9. 9

  Пофарбуйте нігті і губи. Використовуйте для цього кисть з горіха. Нанесіть один шар фарби на нігті і декількох шарів на губи. Підсушіть, як зазначено вище, щоб закріпити фарбу.

 10. 10

  Намалюйте повіки з тонкими прожилками, використовуючи кисть для розпису. Використовуйте тонкі лінії і витончену фарбу, щоб ретельно фарбувати вени на століттях. Використовуйте пурпурний фарбу, яка виглядає так само, як діоксид фіолетовий. Підсушіть відповідно до рекомендацій, наведених вище, щоб закріпити фарбу.

 11. 11

  Намалюйте брови, використовуючи кисть для розпису і тонкі лінії. Фарба повинна бути дуже тонкою, щоб брови виглядали витончено. Підсушіть відповідно до рекомендацій, наведених вище, щоб закріпити фарбу.

 12. 12

  Використовуючи кисть для ліній або зубочистку, намалюйте нігті. Використовуйте білувату фарбу і витончено наносите фарбу, враховуючи кривизну нігтів. Підсушіть відповідно до рекомендацій, наведених вище, щоб закріпити фарбу.

Частина 3 з 4: Укоренение волосся і вій

 1. 1

  Відріжте мохер потрібної довжини, близько 7 см.

 2. 2

  Вставте волосся в шкіру голови за допомогою викрутки і спиць.

 3. 3

  Підклейте волосся зсередини порожнини черепа. Додайте хорошу ложку клею «Gem-Tac» або аналогічного клею на внутрішню частину порожнини голови в області її волосистої частини. Використовуйте затиск або інший інструмент для тривалого фіксування і нанесіть клей губкою навколо цієї області. Дайте висохнути.

 4. 4

  Вставте вії. Вії вставляються точно так само. Вставте вії і потім приклейте їх зсередини голови ляльки.

 5. 5

  Ображати волосся на голові за бажанням. Подивіться на новонароджених, щоб отримати загальне уявлення про те, як повинні виглядати волосся на голові.

 6. 6

  Змочіть волосся водою і надіньте на голову ляльки нейлоновий носок. Дайте їй висохнути.

 7. 7

  Укладіть волосся за бажанням.

Частина 4 з 4: Збірка ляльки 1. 1

  Дотримуйтесь вказівок на комплекті або вказівкам на окремо куплених частинах ляльки. Вирівняйте порожнині тіла відрізаними колготками і заповніть бісером або іншим наповнювачем для надання ваги тілу і голові. Закріпіть нейлонові панчохи у відповідних порожнинах ляльки.

 2. 2

  Зберіть ляльку по частинах відповідно до структури тіла.

 3. 3

  Сповийте ляльку при необхідності.

 4. 4

  Надіньте на ляльку відповідний наряд.


Попередження

 • Коли підсушує частини ляльки в сушарці, робіть це в провітрюваному приміщенні.
 • Завжди використовуйте окрему сушарку для підсушування частин ляльки. Більшість майстрів з відтворення ляльок зараз використовують конвекційні печі, які не використовуються для випічки, а використовуються тільки для сушіння лялькових частин.
 • Завжди використовуйте засоби для виведення плям та інші, потенційно токсичні продукти в добре провітрюваному приміщенні.

Що вам знадобиться

 • Кисті, включаючи кисті з натуральної вовни Maxine`s Mop, пензлі для ліній, кисті, які підходять вашим рукам і творчим здібностям.
 • Генезис фарби або улюблена марка фарб для відтворення ляльки. Раніше для відродження ляльок використовувалися масляні або акрилові фарби.
 • Генезис палітра або інша палітра в залежності від типу фарби. Генезис фарби вимагають певної палітри, тому фарби можуть працювати неправильно.
 • Губки або для структурування
 • Косметичні губки
 • Ватні кульки
 • Паперові рушники для підтримки рук в чистоті
 • Зубочистки
 • Настил для випікання або кухонний рушник для випічки. Плануйте використовувати старий рушник, тому що цей рушник слід використовувати тільки для виготовлення ляльок.
 • Інструмент для впровадження волосся
 • Мохер або будь-який інший бажаний вами тип волосся для голови і вій ляльки
 • Клей для склеювання волосся
 • Ножиці або інший ріжучий інструмент для стрижки волосся і вій
 • Піч термометр (Придбайте термометр духовки Genesis для простоти використання)
 • Конвекційна піч
 • Стелажі для охолодження
 • Рукавиці