Як прибрати ім'я з іпотеки без необхідності рефінансування

Прибрати ім`я зі спільною іпотеки найлегше через рефінансування або продаж власності. Але якщо рефінансування неможливо, ви все одно можете прибрати своє ім`я з іпотеки. Так як іпотека лягає на плечі позичальника, кредитна установа має бути впевнена, що залишився заставодержатель зможе нести фінансову відповідальність за позикою. Існує можливість видалення відсотків заставодержателя за житловий кредит, але цей заставодержатель все одно залишиться фінансово відповідальний за позику. Ви можете скористатися наступними порадами з видалення імені з іпотеки без необхідності рефінансування.

Кроки

 1. 1

  Зв`яжіться з позикодавцем житлової позики. Позикодавець визначить, чи може контракт на вашу позиці бути замінений на договір про цесії прав і зміну умов. Цесія прав і зміна умови здійснюється в бізнес сфері та у сфері нерухомості. У разі заміни контракту на іпотеку, позикодавець погоджується написати новий контракт, звільняючи другу сторону від усякої фінансової відповідальності по іпотеці. Всі три сторони (обидва заставодержателя і позикодавець) повинні юридично погодитися і підписати новий договір про цесії прав і зміну умов. Цей процес потребує нового контракті з відмінними від первинного договору умовами.
 2. 2

  Встановіть, чи має залишився заставодержатель достатню кількість фінансових ресурсів на оплату іпотеки. Кредитору в якості доказів знадобиться кредитна історія і документація по активах залишився заставодержателя. Все це буде свідчити про те, що він може оплачувати позику. Дуже часто залишився заставодержателю доведеться виплачувати великі відсотки, якщо він хоче, щоб новий кредит був схвалений. Позикодавцям також знадобиться перевірити всі фінансові дані заставодержателя, включаючи банківський рахунок, автомобіль, навчання та інші позики, наявність кредитів та інші фінансові заборгованості.

 3. 3

  Розгляньте варіант акту відмови від прав. Зв`яжіться з адвокатом, який може порадити, як скласти акт про відмову прав. Це документ прибирає ім`я з договору на нерухоме майно. Акт відмови прав включає в себе дарувальника (людина, чиє ім`я забирається з договору) одержувача (що залишилася сторона). Хоча акт відмови прав офіційно не позбавляє дарувальника фінансової відповідальності за іпотекою, він дає одержувачу частку прав на власність. 4. 4

  Продайте власність, якщо ви не в змозі прибрати своє ім`я. Продаж власності є єдиним способом назавжди прибрати своє ім`я з іпотеки, так як позика буде прощений, після чого буде створено новий договір.

Поради

 • При видаленні свого імені з договору про іпотеку, бажано проконсультуватися з адвокатом щодо договору про цесії прав і зміні умов та акту відмови прав. Чим більше юридично зобов`язаними є зараз документи, тим менше ймовірність появи проблем із заборгованості в майбутньому