Як заощадити гроші на витрати по завершенню угоди при купівлі будинку

Купівля будинку - це дуже дорогий проект. Найчастіше, майбутні домовласники роками відкладають гроші на початковий внесок. Також, в більшості випадків, іпотека на придбання будинку видається на тридцять років. Таким чином, крім початкового внеску, а також щомісячних виплат по іпотеці, майбутні домовласники повинні бути готові до витрат по завершенню угоди при купівлі будинку.


Витрати на завершення угоди при покупці будинку включають в себе виплату будь-яких зборів позичальникові по іпотеці, оплату послуг ріелтора, покупки страховки, а також податків або зборів в місцеве державне установа. Прикладами таких витрат можуть служити: страхування від недоліків у праві власності, комісія за оцінку нерухомості, плата за технічну оцінку житла, витрати, пов`язані з отриманням іпотеки, плата за отримання звіту про кредитну історію, оплата послуг адвоката, податки і багато іншого. Всі перераховані вище витрати повинні бути оплачені під час підписання угоди готівкою.


На щастя, існує багато способів того, як знизити витрати на придбання будинку до мінімуму. Поради, згадані в цій статті, а також той факт, що протягом усього процесу покупки будинку можна торгуватися і обговорювати всілякі способи отримання іпотеки, допоможуть вам уникнути сплати великих сум на завершення угоди.
Метод 1 з 4: Торгуйтеся з продавцем житла

Найчастіше витрати на завершення угоди з купівлі будинку складають 2-5% від вартості будинку. Таким чином, витрати на завершення угоди з купівлі будинку вартістю 100,000 доларів, обійдуться вам від 2-ох до 5-ти тисяч доларів. Додайте до цього суму початкового депозиту, який зазвичай дорівнює 20% від вартості будинку, тобто 20,000 доларів, і ви побачите чому так важливо майбутнім домовласникам обмежити суму витрат на завершення угоди з купівлі будинку.

 1. 1

  Не бійтеся торгуватися про ціну придбаного житла. Весь процес покупки житла складається з низки переговорів, в першу чергу з продавцем житла. Якщо вам вдасться домовитися про прийнятну ціну, то це буде великим кроком до зниження витрат на завершення угоди, оскільки практично всі витрати розраховуються з вартості житла, що купується. Коли йдеться про встановлення остаточної ціни, пам`ятайте про ці витрати. На перший погляд може здатися, що при покупці житла в сотню тисяч доларів, різниця в кілька тисяч є незначною. Однак, при розрахунку витрат на завершення угоди, ця різниця може виявитися не по кишені.

 2. 2

  Домовтеся і чітко визначте, хто буде оплачувати витрати на завершення угоди. Ви можете не тільки виторгувати прийнятну для вас ціну, ви також можете домовитися з продавцем, щоб він повністю, або частково оплатив витрати на завершення угоди. Як не дивно, але найчастіше, продавець готовий оплатити всі витрати, пов`язані із завершенням угоди, тому що він зацікавлений оформити угоду. Це означає, що у покупця є стимул у придбанні будинку, що в свою чергу, дуже вигідно для продавця, так як він швидше отримає свої гроші. Зауважте, що попросивши продавця оплатити витрати, пов`язані із завершенням угоди, ви тим самим знижуєте вартість покупки будинку. Пам`ятайте про це, коли будете домовлятися про ціну будинку.

Метод 2 з 4: Пошукайте відповідного позичальника

 1. 1

  Спробуйте знайти пропозицію з найбільш низьким відсотком по іпотеці і мінімальними витратами. Порівняння різних пропозицій по іпотеці для отримання найбільш низького відсотка є звичайною практикою. Однак, щоб мінімізувати витрати на завершення угоди, необхідно також порівняти вартість комісійних зборів, що стягуються різними позичальниками, так як вона може бути різною.

 2. 2

  Перш ніж приймати на себе будь-які зобов`язання, тверезо оцініть свої можливості. Після того, як позичальник схвалив вашу заявку за отримання іпотеки, він зобов`язаний надати вам сумлінну оцінку всіх витрат на завершення угоди, до якої також входять комісійні збори, що стягуються позичальником під час завершення угоди. Порівняйте суму комісійних зборів різних позичальників, і виберіть того, який пропонує відмінне поєднання низького відсотка за іпотекою і низьких комісійних зборів. Найчастіше можна обумовлювати суму комісійних зборів, що стягуються позичальників, тому не соромтеся запитувати знижки у представника позичальника.

Метод 3 з 4: Прийміть більш високий кредитний відсоток, не виплачуючи бали

Бали за іпотекою є одними з найбільш великих витрат на завершення угоди. Бали за іпотекою виплачуються позичальникові і рівні 1% від загальної суми іпотеки. Подібні бали також відомі як комісія за надання позики. При іпотеці в $ 100,000 один бал дорівнює $ 1000.

 1. 1

  Постарайтеся вибрати іпотеку без балів. Таким чином, ви позбавите себе від виплати балів по іпотеці під час завершення угоди, і, тим самим, це дозволить вам при іпотеці в $ 100,000 заощадити $ 1000 і більше. Однак компромісом іпотек без балів є те, що вони супроводжуються високою процентною ставкою.


  • Єдиним способом перевірити чи є іпотека без балів вигідною для вас, це розрахувати самостійно суму виплат за весь період іпотеки за трохи більш високою процентною ставкою в порівнянні з виплатами балів по іпотеці.
  • Як правило, при покупці будинку на невеликий період часу, отримання іпотеки без балів може є найкращим варіантом.

Метод 4 з 4: Завершіть операцію в останніх числах місяця

 1. 1

  Призначте дату завершення угоди якомога пізніше в кінці місяця. Багато позичальників стягують відсоток за поточний місяць в момент завершення угоди, тому призначте дату завершення угоди якомога пізніше в кінці місяця, щоб виплати за відсотками були мінімальними. Завершення операції на початку місяця означає те, що ви повинні будете заплатити суму відсотків за весь місяць, тоді як в кінці місяця ви заплатите лише маленьку частину місячної суми відсотків.

Поради

 • Коли ви починаєте пошуки житла, то слід пам`ятати, що вам знадобиться мати трохи грошей на завершення угоди, крім тих, що ви покладете в початковий внесок за будинок. Є спеціальні онлайн калькулятори, які можуть допомогти вам підрахувати скільки вам може знадобиться грошей на ці витрати.