Як заощадити гроші для покупки речей, які ви бажаєте придбати

Втомилися від браку грошей на покупку бажаних речей, наприклад, iPod? Або на ту ігрову консоль наступного покоління? Прочитайте цю статтю, і ви почнете економити гроші, трату яких ви навіть не помічали.

Кроки

 1. 1

  Почніть з відкриття рахунку в кредитній спілці. (Перевага звернення до кредитної спілки замість банку полягає в його некомерційній основі. На відміну від банку, тут не намагаються робити гроші, стягуючи з вас збори.)

 2. 2

  Відкладайте деяку суму своїх грошей з кожної зарплати на ощадний рахунок. Новоутворена прибуток допоможе вам в довгостроковій перспективі.

 3. 3

  Збільшуйте ваші щомісячні суми заощаджень, коли наступного разу отримаєте підвищення.

 4. 4

  Поміщайте також будь бонусні гроші на цей ощадний рахунок.

 5. 5

  Як тільки на вашому ощадному рахунку накопичиться достатня сума грошей, необхідна як початковий капітал для інвестиційного фонду, скористайтеся більш агресивним механізмом інвестування, скажімо, індексованих фондом. У такому випадку ваші кошти будуть накопичуватися швидше, ніж на ощадному рахунку, який ніколи не вженеться за інфляцією.
 6. 6

  Встановіть ліміт відвідувань підприємств громадського харчування. Дотримуйтеся графіка, наприклад, один раз на місяць. Приготування вечері в домашніх умовах буде набагато вигідніше в економічному плані, і якщо ви рідко відвідуєте ресторани, то вам це сподобається ще більше.

 7. 7

  Не купуйте речі, які не планували купувати. Приклад: не варто брати журнал на стенді біля каси.

 8. 8

  Купуйте ощадні облігації, і залиште їх збирати прибуток протягом 30 років. Ви, можливо, зумієте десятки разів заробити те, що отримаєте за нього. Однак слід пам`ятати, що облігації є інвестиціями з дуже низькою прибутковістю, які, ймовірно, не переможуть інфляцію. Тому, навіть якщо ви будете почувати себе багатшими через тридцять років, то зможете за свої гроші купити рівно стільки, скільки маєте можливість витратити зараз. Облігації збережуть в безпеці ваші кошти, однак не допоможуть вам розбагатіти.

 9. 9

  Не купуйте кави щоранку. Приготуйте його будинку в кавнику, помістіть в переносний контейнер і візьміть каву з собою.

 10. 10

  Тримайте бутильовану воду в машині, щоб вам не довелося робити зупинку для покупки пиття, коли ви відчули спрагу. 11. 11

  Вибирайте хобі і заняття з минулого, які обходяться вам не особливо дорого. Зачекайте, поки ви станете старше і багатше, перш ніж починати колекцію вин або навчатися грі в гольф, наприклад.

 12. 12

  Купуйте невеликий будинок. Маленькі будиночки дешевше облаштовувати, крім того, ви швидше виплатите іпотеку.

Поради

 • Якщо ви збираєтеся робити покупку чогось конкретного, тоді візьміть лише необхідну вам суму грошей, щоб не намагатися купити що-небудь ще між справою.
 • Подумайте про речі, яку ви хочете. Уявіть, як щасливі ви будете, як тільки отримаєте її. Такий крок призведе до подальшого збільшення вашого стимулу для економії.
 • Не витрачайте гроші на те, що вам не потрібно або не хочеться.
 • Тримайте ваші гроші поза полем свого зору. З очей геть з серця геть - вірне твердження.
 • Покупка продуктів оптом вигідна, тільки неясно, для кого. Часом ви витрачаєте величезну кількість грошей на об`ємні предмети, які не збираєтеся використовувати.
 • Не купуйте книги. Сходіть замість цього в місцеву бібліотеку.
 • Поки читаєте цю статтю, підберіть для себе книгу про те, як стати бережливим. У будь-який з таких книг і глав ви знайдете ще сотні порад, подібних до цих, які допоможуть вам змінити власну думку щодо розтрати ваших грошей.

Попередження

 • Не варто легковажно витрачати гроші, незалежно від суми. Чому, ви думаєте, так багато знаменитостей стає банкрутами?