Як стати промоутером нічного клубу

Напевно, ви не раз отримували флаєр, СМС або повідомлення на пошту, що запрошує відвідати п`ятничну вечірку в одному з клубів. Але чи замислювалися ви, хто стоїть за організацією і рекламою розважальних програм в нічних клубах, барах або концертних залах? Такою діяльністю займається промоутер.У промоутера цікава, прибуткова і часто неправильно розуміється з боку робота. У цій статті будуть описані секрети успіху промоутерів, що забезпечують успіх їх розважальним заходам. І навіть якщо ви не збираєтеся заробляти цим на життя, описані поради можуть стати в нагоді, коли потрібно буде організувати власну вечірку.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся з цільовим ринком. Промоутер повинен знати всі особливості своєї цільової аудиторії. Постійно майте на увазі, яких людей ви б хотіли побачити на своїх вечірках. Пам`ятайте про це на всіх етапах організації - від планування заходи до публікації звіту про нього.

 2. 2

  Знайдіть відповідне місце. Обдзвоните бари, нічні клуби, холи готелів і навіть арт-галереї, і поцікавтеся, наскільки вони зацікавлені взяти ваш захід. Новачкам в області промоутерства доведеться продавати свою здатність залучати людей за двері різних закладів.

 3. 3

  Виберіть відповідну дату. Проведіть невелике дослідження, щоб дізнатися, які ще заходи заплановані на ту ж дату. Велика кількість конкуруючих подій може звести нанівець зусилля будь-якого промоутера.

 4. 4

  Гарантовані розваги. Це може бути ді-джей нічного клубу, виступ музичного колективу і т.д. При цьому необхідно пам`ятати, що стиль розважальної програми повинен відповідати цільової аудиторії.
 5. 5

  Наймайте співробітників. Ключовими людьми, без яких вам не обійтися, стануть представники наступних професій: швейцар на вході для прийому запрошень та плати за відвідування вечерінкі- фотограф або відеооператор для зйомки події.

 6. 6

  Рекламуйте захід. Це основна частина праці промоутера. Вам буде потрібно виготовити професійні флаєри та листівки, розіслати e-mail`и, обдзвонити всіх, кого ви знаєте, а також розіслати прес-релізи в локальні ЗМІ (газети, розважальні журнали, форуми і блоги в інтернеті і т.д.).

 7. 7

  Збирайте заробіток. У клубах зазвичай оплачується вхід кожної людини, який відвідав вечірку. Отриманий прибуток розподіляється між вами і приймаючою стороною. Прибуток розподіляється в певному співвідношенні, але в деяких випадках всю суму за вхід отримує промоутер. Якщо ваші вечірки користуються успіхом, за короткий період часу ви зможете заробити солідну суму.

Поради

 • Професійний фотограф забезпечить успіх вашим майбутнім заходам. Опублікуйте фотографії на сервісі MySpace або власному сайті і це послужить кращою візуальної рекламою.


 • Для організації перших заходів варто запросити в свою команду досвідченого промоутера, здатного залучити достатню кількість людей.
 • Успішний промоутер знає безліч людей. Якщо ви не знайомі з великою кількістю людей, що проживають у вашому районі, на перших порах краще працювати разом з більш досвідченим промоутером, поки ви не напрацюєте власну базу контактів.
 • Найуспішніші промоутери орієнтуються на специфічні маркетингові ніші. Якщо ви тільки починаєте, виберіть для своїх заходів невелику за розмірами нішу, там легше домогтися успіху.

Попередження

 • Сплачуйте працю найнятих працівників після проведення вечірки. Попередня оплата знижує мотивацію та ініціативність роботи вашого персоналу.
 • Якщо ваші вечірки будуть користуватися шаленим успіхом, потрібно бути готовим впоратися з популярністю і великою кількістю грошей, отриманих в короткі терміни.
 • Потрібно бути готовим втратити інвестовані в організацію вечірки кошти, якщо відбудеться щось непередбачене (погана погода, конкуруюче захід і т.д.).
 • Не кожна вечірка буде успішною. Щоб жити працею промоутера, потрібно бути готовим до чергування хороших і поганих часів.
 • Робота промоутера може викликати звикання.