Як стати викладачем онлайн

У наші дні, разом з тим, як все більше людей отримує освіту, Інтернет змінюється. Разом з тим новий технології також змінюють багато сфер сучасного життя. В епоху бездротового з`єднання отримала широкий розвиток практика викладання онлайн, коли вчитель або репетитор зв`язується зі своїми учнями через мережу. Не всім учням цей метод припадає до душі, однак, багато хто знаходить цю ідею дуже привабливою, адже даний метод дозволяє зберегти час в дорозі. Якщо ви хочете почати викладати по Інтернету, кілька простих кроків, описаних нижче, допоможуть вам відкрити для себе це швидко розвивається область.

Кроки

 1. 1

  Придбайте знання. Щоб успішно конкурувати на ринку праці по онлайн викладання, вам, як і в реальності для ведення звичайних уроків, потрібно відповідний диплом. Подумайте про те, щоб отримати ступінь бакалаврату в якій-небудь певній сфері або ж пройдіть підходящі курси, які допоможуть вам придбати відповідні навички для викладання онлайн.
  • Попросіть своїх колишніх учнів підтвердити ваш досвід і порекомендувати вас новим учням. Безліч сайтів з репетиторства дозволяють залишати відгуки про викладачів.

 2. 2

  Отримайте досвід. Тим, хто збирається викладати онлайн, слід починати в звичайному класі. Досвід роботи в класі відрізнить вас як досвідченого викладача і допоможе схилити вибір менеджерів, батьків та учнів у вашу сторону при виборі онлайн викладача або укладанні контракту.
 3. 3

  Створіть робоче місце у себе вдома. Одне з найважливіших вимог до онлайн викладачеві - це можливість проводити уроки у відповідному для цього спокійному і тихому місці.
  • Підключіться до високошвидкісного Інтернету. Багато компаній, що займаються наймом онлайн викладачів, хочуть бути впевнені в тому, що освітньому процесу не заважатимуть гальмуючий відео, переривчастий сигнал або інші недоліки повільного Інтернет з`єднання. Унаслідок постійної необхідності онлайн аудіо та відео мовлення, онлайн викладачам просто необхідний високошвидкісний Інтернет.


  • Підключіть телефон і факс. Інтернет - це не єдина річ, яка може вам знадобитися на робочому місці. Для комунікації з адміністраторами та клієнтами вам також може знадобитися хороше телефонне з`єднання. А факс може бути як ніколи корисний для відправки та перевірки домашніх завдань.

 4. 4

  Знайдіть компанію, яка займається наймом онлайн викладачів, або створіть свою власну. Коли ви готові приступити до роботи, вам знадобиться знайти спосіб для зв`язку зі учнями. Ви можете зробити це через спеціальну компанію, яка займеться пошуком учнів для вас, або ж діяти своїми власними силами. Перегляньте всі можливі варіанти.

 5. 5

  Встановіть контакт з учнями. Якщо ви були найняті фірмою, вам запропонують вибрати відповідне вам розклад занять. Якщо ж ви працюєте на себе, то вам вирішувати, як респределіть навчальні години.


Поради

 • Будьте відкриті. Неважливо як ви знайшли свого учня, головне - вам потрібно визначити, що потрібно учневі і вам. Це стосується не тільки розкладу, але, насамперед, індивідуального підходу до кожного учня. Тільки так вам вдасться домогтися максимальної продуктивності. Поговоріть з учнем віч-на-віч і визначте, що йому потрібно.

Попередження

 • Важливо зрозуміти, що онлайн викладання стає з кожним роком все популярнішим, а значить все конкурентніші. Існує величезна кількість онлайн викладачів, які готові запропонувати ті ж послуги, що й ви. Будьте готові до конкуренції і щосили намагайтеся знайти учнів.