Як стати мільйонером

Редагувати користувачем RUwika, Okiseliova, Arina.Iv і ще одним іншим

Багато хто хотів би стати мільйонером, але не багато людей намагаються достатньо, щоб досягти конкретної мети. У світі, де стати мільярдером - це нова мета для багатих, стати мільйонером - це реальна можливість для багатьох простих смертних- все впирається тільки в хорошу організацію часу, гнучке мислення і можливі прораховані ризики.


Ви не станете мільйонером, якщо просто будете сидіти і молитися, щоб гроші прийшли до вас самі, або граючи щотижня в лотерею. Також цього не трапиться від звичайного читання потрібних книг. Після того як ви зрозумієте, які способи варто використовувати і який тип мислення в собі розвивати, інші реальні зусилля залежать тільки від вас. Вам просто варто почати робити щось, щоб досягти своєї мети.
Частина 1 з 6: Спосіб мислення

 1. 1

  Вірте в свою мету стати мільйонером. Не варто обговорювати "можливості" і "ймовірності". Ви повинні вірити в те, що заслуговуєте бути мільйонером, і ви ним станете. Багато людей не вірять насправді в те, що заслуговують більше грошей, ніж вже мають. Багато хто навіть вважають багатство чимось брудним, поганим і гріховним, таким, до чого не варто прагнути. Хоча, це ігнорують реалії, коли гроші відкривають нові можливості для вас та інших людей. Якщо у вас буде більше грошей, ви зможете допомогти більшій кількості людей, а також собі. Наприклад, у вас буде більше можливостей допомогти іншим через благодійність, наставництво, створення проектів, в яких можуть брати участь люди і, можливо, навіть забезпечуючи їх роботою, якщо ви людина бізнесу. Все це - досить благородні обгрунтування бажання стати багатим.
  • Обгрунтування небажання бути багатим споріднене з недооцінкою себе. Не варто далі продовжувати таку лінію мислення. Ви заслуговуєте отримувати нагороду за наполегливу працю і наполегливе мислення, яке ви застосовуєте до своїх діянь.
  • Вирішіть, що ви плануєте робити зі своїм багатством. Якщо ви не знаєте, що будете робити зі своєю знайденої свободою, шанси на те, що ви отримаєте гроші, дуже малі. Гроші не дорівнюють щастя. Якби у вас вже був мільйон доларів, як би ви проводили своє життя? Відповівши на це питання, ви отримаєте відповідь, як вам варто краще витратити свої мільйони. Слідуйте за своєю пристрастю.
  • Ви належите до тих людей, хто говорить: "Я не хочу бути багатим" з відтінком гордості через те, що вам доводиться переживати? Подумайте про те, що б ви відчували, якби далекий родич помер і залишив вам спадок у кілька мільйонів. Ви б так само говорили: "О, заберіть ці гроші і віддайте їх кому-небудь. Я не хочу бути багатим". Будьте з собою чесні.

 2. 2

  Визначте мотив свого бажання стати мільйонером. Якщо ви боретеся з "низькими" думками з приводу багатства, зараз же викиньте їх з голови. Якщо ви не зіткнетеся з ними лицем до лиця, вони будуть підточувати вашу здатність стати мільйонером. Вони можуть легко роз`їдати вашу віру в те, що ви можете або гідні стати мільйонером і що у вас є те, що потрібно, щоб підтримувати таку кількість грошей у вашому житті. Запитайте себе:
  • Чому я вважаю, що мати гроші - це низько? Це тому, що я занадто боюся стати багатим, оголосити світові, нехай і вкрадливо, що мені не страшно мати більше грошей? Або я просто не довіряю собі і щодня переконую себе, що не можу мати грошей більше, ніж у мене є зараз?
  • Мені подобається можливість комфортного життя? Що має змусити мене заробляти більше грошей? Чи повинен я присвятити своє життя існуванню в стилі "краще не висовуватися, нехай все, як у всіх"?
  • Чи повинно мене хвилювати, що я викладаюся на роботі, щоб отримати нагороду? Будь то складна інтелектуальна чи фізична робота - мало кому вдавалося стати мільйонером, тільки тому, що гроші самі впали в руки. А для тих, хто отримав мільйони в спадщину або виграв їх, все зазвичай закінчується плачевно через погану організації, так як цінність цих грошей зменшена через нестачу розуміння того, які зусилля зазвичай прикладаються, щоб їх досягти. Будьте готові до того, що вам доведеться докласти зусилля.
  • Наскільки сильно я хочу стати мільйонером? Вам варто дуже сильно цього хотіти, інакше вам складно буде зосередитися на меті.
  • У мене є інші пріоритети, крім того, щоб стати багатим? Це дуже важливо. Сказати "так, я б більше хотів жити біля моря і весь день малювати» не буде помилковим. Це ваш вибір і якщо це зробить вас щасливим, вперед до мрії! Однак ви не зможете збалансувати такі устремління (зазвичай творчі устремління) з бажанням стати мільйонером, тому не намагайтеся мати і те, і інше. Виберіть щось одне і тримайтеся свого вибору.

 3. 3

  Не плутайте фінансову свободу мільйонера з триньканням гламурного хлопчика. Цей образ - антитеза справжнього мільйонера. Більшість мільйонерів схильне до досить бережливому ставленню до грошей, вони готові постійно інвестувати гроші, уважно стежать за наявними грошима і постійно шукають способи їх примножити. Тільки менш забезпечені або недавно розбагатіли, але не дивляться в майбутнє, виставляють напоказ всі принади багатства, щоб показати, що вони мають все це (такі люди відомі як "мріють розбагатіти", тобто, вони хочуть розбагатіти, поводяться, як багаті, але такими не є). Продовжуючи в цьому дусі, вони скоро позбавляються всіх грошей, так як не тримають балансу за допомогою постійних інвестицій та постійного поповнення дохідного потенціалу свого першого мільйона. Якщо ваша прерогатива - бути гламурним і показушним, ви можете собі це дозволити, якщо в розумі будете все ж вести підрахунки, щоб уберегти себе від втрати і зберегти орієнтацію на майбутнє примноження вашого капіталу.
  • Мільйонерові необов`язково мати особняк, спортивний автомобіль, гардероб більше, ніж будинок, всі можливі діаманти та інше. Це все - ознаки гламуру, а не спроможності. Також, якщо ви не виробили для себе основну мету життя, то все це - тільки лушпиння, яка відволікає вас від важливого у вашому житті. Стати мільйонером не означає відповісти на всі питання і вирішити всі проблеми, з якими ви зіткнетеся всередині себе.

 4. 4

  Позбавтеся від фразу "якби" в своєму лексиконі. Вона завжди буде тягнути вас назад. Якби у вас була добра хресна фея, вам би не знадобилася ця стаття, тому саме час подивитися в очі реальності.

Частина 2 з 6: Ваше здоров`я і запас життєвих сил

 1. 1

  Поліпшите своє здоров`я, перш ніж почати захоплююча подорож у світ мільйонерів. Заробляння грошей і прийняття правильних рішень, які б приносили у ваше життя ще більше грошей, вимагає того, щоб ви були в хорошій формі. Займайтеся своїм тілом, харчуйтеся правильно, залишайтеся в формі. Тільки ваше здоров`я забезпечить вам енергію і ресурси, необхідні для досягнення своєї мети - стати мільйонером. Якщо ви будете нехтувати здоров`ям і дозволите своєму організму бути перевантаженим стресом, втомою, сумнівами і гнівом, вам буде набагато складніше домогтися успіху.

 2. 2

  Будьте наполегливі. Успіх вимагає здатності підніматися після невдач. У вас буде купа невдач на шляху до свого першого мільйону. Це не безпечні мережі звичайної зарплати і виконання розпоряджень начальника день у день. Щоб стати мільйонером, вам доведеться підготувати себе до прийняття рішень, які не завжди будуть успішними, але якщо не ризикувати, то потенціал для успіху не буде реалізований.
  • Ви не проти принижень? Навряд чи багато хто буде за. Однак вам доведеться приготувати себе справлятися з приниженнями, коли все йде настільки погано, що у людей на обличчі з`являються самовдоволені усмішки і вони махають перед вами пальцем, примовляючи: "Я тобі казав". Зрозумійте, що така поведінка дозволяє їм почувати себе краще, але це також і шанс для вас вчитися на своїх помилках. Відкиньте приниження, проаналізуйте, що пішло не так, і почніть спочатку, поки не вийде, як потрібно. Виглядати дурнем - це цілком нормально, тому вам би краще звикнути до такого.

 3. 3

  Перевірте впевненість у собі. Якщо вони низька, зараз саме час над цим попрацювати. Висока самооцінка (НЕ поглиненість самим собою) і хороша впевненість у собі - це важливі якості на вашому шляху до багатства. Однак не дозволяйте цього зупиняти вас. Ви можете прикидатися, поки не виробите правильну самооцінку і, чим більше ви практикуєтеся у впевненості в собі, тим швидше вона стане частиною вас.
  • Якщо у вас проблема з тим, як вас бачать інші, вам буде складно стати мільйонером. Ви ризикуєте нічого не досягти, намагаючись виправдовувати їх очікування, замість того щоб прокладати свій шлях до наміченої мети. Люди будуть думати про вас, що хочуть, просто дайте їм привід думати про вас!
  • Залишайтеся скромним у своєму баченні світу. Впевненість у собі - це не егоїстичні прояви багатства!

 4. 4

  Зрозумійте, що люди будуть стояти у вас на шляху. Вами будуть захоплюватися і вас будуть зневажати одночасно. Завжди були і є люди, які стоятимуть осторонь, насміхатися і тикати пальцями в того, хто здатний піднятися і створити щось значне. Навіть якщо ви таємно відкладали гроші і ніколи не хизувалися своїм станом, люди відчують, що ви живете краще і менше турбуєтеся, ніж вони, і цього буде достатньо, щоб проявити своє невдоволення і роздратування з цього приводу. Чекайте цього, але не приймайте близько до серця. Розвивайте в собі толстокожесть і абсолютне співчуття до людей. Як тільки ви усвідомлюєте свої мотиви для того, щоб стати мільйонером, ви повинні зрозуміти для себе, що ваші вчинки, націлені на багатство, цінні для світу загалом.
  • Люди намагаються зупинити вас з кількох причин. Якщо вони турбуються про вас, вони будуть боятися, що ви програєте, і вам буде складно пережити розчарування. Якщо їм все одно, тоді вони переживають за те, що на тлі вас будуть виглядати тими, хто не проявив ініціативу у зміні свого життя на краще. Найкраще справлятися зі страхами обох типів - це не мати з ними справи. Підіть у сторону від негативу і слухайте свої власні причини для проходження по обраному шляху.

 5. 5

  Розкрийте своє почуття гумору. Вам воно знадобиться. Заробляння великих грошей вимагає гнучкої природи та вміння посміятися. Не дозволяйте собі сумувати і через надмірно серйозного ставлення інших і, в свою чергу, не ставитеся занадто серйозно до заробляння грошей. Ставтеся серйозно до правил гри, але не втягується занадто сильно в гру - настільки сильно, щоб сприймати себе серйозно і забути про насолоду процесом.

Частина 3 з 6: Дії

 1. 1

  Думайте про те, щоб стати мільйонером. Подумали - і досить. Саме час почати робити щось ще. Однак приділяйте час тому, щоб прочитати поради інших мільйонерів. Ось деякі відповідні книги:
  • Томас Стенлі, Мій сусід - мільйонер (2004) та Вистачить вести себе як багач. Почни жити як справжній мільйонер (2009)
  • Alexander Green, The Gone Fishin `Portfolio.

 2. 2

  Припиніть витрачати і економте. Це ключовий момент у процесі становлення мільйонером. Або у вас є відкладені гроші, або ви купуєте речі. Ви не можете робити і те, і інше, якщо хочете стати мільйонером. Більшість мільйонерів (від of $ 1 мільйона до $ 10 мільйонів) живуть досить скромною і економною життям, без занадто великих витрат. Це включає в себе такі аспекти:
  • Не купуйте житло більше, ніж за половину мільйона доларів.
  • Не купуйте другий дом- беріть літній будиночок в оренду.
  • Не купуйте яхту. Краще візьміть в оренду.
  • Купуйте якісний одяг, але не переплачуйте. Костюм менше, ніж за 400 доларів, - це те, що вам потрібно.
  • Носіть недорогий годинник, прикраси та аксесуари.
  • Чи не колекціонуйте речі.
  • Водите надійну, але доступну машину звичайної марки.
  • Уникайте престижних і розкішних брендів. Це звичайні речі, орієнтовані на тих, у кого є гроші. Але запам`ятайте, у вас може бути кілька мільйонів, якщо ви будете витрачати гроші мудро.
  • Чи не прирівнюйте процес витрати грошей на щастя. Це спосіб мислення, з яким ви нічого не доб`єтеся.
  • Не порівнюйте себе з іншими і не намагайтеся йти з ними в ногу, витрачаючи гроші.

 3. 3

  Насолоджуйтеся більш приємними і часто безкоштовними-менш ресурсовитратні заняттями в житті. Якщо гонки по місту на Феррарі і життя з гулянками з шампанським призводять вас у захват, забудьте про те, щоб стати мільйонером. Стати мільйонером значить насолоджуватися менш показушними, простішими речами в житті, таким як:
  • Відвідування музеїв, картинних галерей, зоопарків, заповідників, парків, спортивних подій
  • Проведення часу з друзями
  • Волонтерство і різні види занять такого плану
  • Відвідування бібліотеки та інших громадських місць
  • Садівництво, рукоділля, образотворче мистецтво, догляд за тваринами і так далі
  • Знаходження грошей для благодійності і нужденних
  • Духовні пошуки, ментальна робота
  • Проведення часу з сім`єю
  • Заняття фізичними вправами, як біг підтюпцем, ходьба, біг, велоспорт і плавання
  • Навчання, відвідування лекцій, написання віршів тощо

 4. 4

  Живіть, злегка собі в чомусь відмовляючи. Чи збираєтеся ви слідувати черговим пропозиціями щодо бізнесу чи ні, економити ресурси - це важлива частина накопичення багатства. Щоб зробити це, перебудуйтеся на те, що дійсно має для вас значення. Якого роду досягнення і визнання в житті, яке не включає в себе споживання, вам необхідно в житті?

 5. 5

  Подумайте про те, що ви робите зараз. Якщо ви працюєте на постійній роботі з регулярною зарплатою, шанси на те, що ви станете мільйонером, досить малі, навіть якщо ви відмовитеся майже від усього і будете жити відлюдником, зберігаючи велику частину зарплати. При такому розкладі, вам має дуже пощастити, щоб ви стали мільйонером. І подивіться на це так - ви збагачуєте свого роботодавця, не себе. Як вам це подобається? Від вас вимагається, щоб ви вийшли зі своєї зони комфорту - ви готові до цього?
  • Якщо ви визначаєте себе професією або ремеслом, вам буде складно відпустити і пуститися в подорож по підприємницькому світу. У той час як ваші вміння можуть стати в нагоді вам в більш широкому контексті в житті, вони можуть перешкодити вам стати мільйонером. Вчителів та сантехніків серед мільйонерів не так багато, як би вам хотілося.

 6. 6

  Будьте готові зайнятися бізнесом. Регулярна робота з зарплатою - це більш повільний і, швидше за все, неможливий спосіб стати мільйонером. Оплачувана робота може зробити деяких голів правління мільйонерами досить швидко, але відповідальність і потенціал великих зобов`язань можуть відштовхувати більшість людей, а ще це досить повільний і не завжди обов`язковий спосіб піднятися в компанії настільки, щоб отримувати зарплату в мільйонах. Ви готові сидіти і чекати такої можливості, яка може бути, а може і не бути, або ви все-таки хочете взяти кермо свого перетворення в мільйонера у власні руки?

 7. 7

  Зморив на те, що потрібно людям, а не обов`язково на те, чого хочеться вам, коли збираєтеся займатися бізнесом. Коли збираєтеся зайнятися бізнесом, вас можуть залучити всі яскраві та гламурні можливості в житті. Такі речі, як створення фільмів, планшетів та одягу. Проблема в тому, багато людей вже заполонили ринок в цьому руслі. Однак завжди будуть речі, які будуть потрібні людям і які потрібно робити добре. Такі речі, як утилізація відходів, генерація енергії, створення продуктів для здоров`я і не дуже процвітаючою промисловості. Це може бути не так яскраво, як би вам хотілося, але ці галузі важливі і почесні у своєму значенні. До того ж, потрібності для покупців теж не варто нехтувати. Люди не помруть без iPod, але вони можуть померти, якщо питна вода брудна або недоступна. Виберіть той бізнес, який би забезпечував людей тим, що їм дійсно потрібно, і будьте готові докласти всіх зусиль, щоб зробити продукти і послуги найкращими, самими ефективними і унікальними.

 8. 8

  Дайте розважливий старт своїм починанням. Існує дуже багато розмов про те "як виглядати відповідно". Немає сенсу виглядати відповідно, якщо це коштує вам великих зусиль і не вистачає клієнтів, щоб оплатити це. Купіть собі відмінний костюм, який можна носити щодня і в якому ви відчуваєте себе впевнено і готовим зустрічатися з людьми, але акуратно ставитеся до офісного стилю і бізнес-елементам. Ось кілька ідей для початку:
  • Орендуйте офіси, які обставляє і прибирає хтось інший, краще навпіл з кимось. Проводьте там тільки той час, який необхідно, щоб заощадити.
  • Якщо у вас є власний офіс, візьміть меблі в оренду або купіть задешево. Використовуйте квіти і постери для прикраси, а не робіть гучних заяв про те, скільки ви можете собі дозволити. Ви не можете дозволити собі багато спочатку, тому економте, економте, економте.
  • Орендуйте те, що потрібно постійно оновлювати, в першу чергу, комп`ютери.
  • Тримайте витрати на персонал під суворим контролем з самого початку.
  • Літайте економно. Або використовуйте Skype та інші форми онлайн-конференцій та економте на перельотах.
  • Економте ресурси і завжди вимикайте прилади, які не використовуєте. Дбайте про планету і своїх рахунках.
  • Перенесіть цей тип мислення на все своє життя. 9. 9

  Контролюйте грошовий потік у своєму бізнесі. Це якраз той випадок, коли одержимість - позитивне якість. На рахунку кожна копійка і, якщо вона не йде в справу або не відкладається, вона йде в чужу кишеню.
  • Не нехтуйте життєздатністю свого бізнесу. Завжди звертайте увагу на те, що не працює, і чините це якомога раніше.
  • Не нехтуйте рутинними, але важливими аспектами бізнесу, наприклад, відомостями, податками, представницькими витратами, рахунками та іншим. Виконуйте всі регулярно і в строк або найміть того, хто здатний зробити це за вас.
  • Проводьте переоцінку непродуктивних витрат. Якщо вони виходять з-під контролю, зменшіть їх. Пам`ятайте, що ми говорили про приниження вище? Краще бути приниженим і зберегти свій бізнес, ніж гордим, але без нього.
  • Справляйтеся з проблемними заборгованостями по мірі їх появи. Вони не піде самі, тому, чим раніше ви з ними розправитися, тим краще.

 10. 10

  Знайдіть наставника, який пройшов вже через все це, і радьтеся з ним. Оточіть себе вже відбулися мільйонерами. Їх можна знайти в декількох місцях, існує навіть приватний онлайн-клуб, де ви можете подивитися особисту передачу мільйонера-наставника, який розповідає, як можна заробити гроші.

Частина 4 з 6: Активні рішення для джерел пасивного доходу

 1. 1

  Дізнайтеся більше про заощадження. Якщо ви звикли по повній користуватися кредитною карткою і не особливо відкладати гроші, вам буде складно стати мільйонером на будь-якому етапі життя. Почніть з відкриття ощадного рахунку, щоб просто відкладати гроші, і постійно поповнюйте його. Він повинен відрізнятися від вашого звичайного рахунку, з якого ви платите за рахунками, і краще, щоб це був рахунок з більшою процентною ставкою, ніж ваш звичайний рахунок.
  • Відкрити накопичувальний рахунок - це один з багатьох способів зробити так, щоб гроші працювали на вас. Ваш початковий грошовий внесок зростає завдяки відсоткам, якщо ви робите ще вклад. Вивчіть різні типи рахунків.
  • Відкладання грошей вимагає самодисципліни. Витратьте час на опрацювання поганих звичок, які впливають на вашу самодисципліну. Зосередьтеся на тому, чого ви можете досягти, відкладаючи гроші, а не просто займаючись накопиченням речей або виставляючись перед іншими за допомогою залучає уваги споживання.

 2. 2

  Інвестуйте в акції. Якщо ви налаштовані оптимістично з приводу індивідуальних акцій, купуйте їх у тих компаній, чиїми послугами чи продуктами ви користуєтеся. Одним з кращих способів інвестувати в індивідуальні акції буде зробити це через клуб інвестицій-ви можете створити такий зі своїм другом. Однак який би спосіб купити акції ви не вибрали, вам варто спочатку отримати розумний і добрий фінансовий рада. Зробіть комплексну юридичну оцінку фінансового порадника - спочатку перевірте його репутацію і список досягнень.
  • Капіталовкладення великих компаній можуть бути більш повільними і менш привабливими, ніж інші види акцій, але через час вони здадуться більш розумними.

 3. 3

  Відкрийте пайовий інвестиційний фонд. Пайові фонди - це інвестиції іншого характеру. Коли ви володієте пайовим фондом, у вас є фондові цінності (акції, готівку, облігації). У пайових фондах ви поєднуєте свої кошти з коштами інших і варіюєте свої інвестиції.

Частина 5 з 6: Несподівані можливості

 1. 1

  Приготуйтеся використовувати удачу, коли вона повертається до вас обличчям. Удача - це те, над чим ви не владні. Однак коли поєднуються удача і ваша готовність їй слідувати, будьте готові скористатися нагодою. Багато людей бояться довіряти можливостям удачі, але якщо ви добре підготовлені, ризик можна зменшити, в той час як можливості для вас можуть бути шикарними.

 2. 2

  Використовуйте свої кошти для термінових сфер. Це несе з собою великий ризик, але може окупитися, якщо ви зробите все правильно, перестрахуетесь і залишите собі частину коштів про запас.

 3. 3

  Пройдіть прослуховування на ігрові шоу. Ігрові шоу заробляють гроші на глядачах, а не конкурсантів. Спробуйте виграти Хто хоче стати мільйонером. Якщо ви не знаєте відповідь на питання, просто спробуйте здогадатися - у вас є 25% -ий шанс вгадати, а якщо знаєте відповідь, просто назвіть його.

 4. 4

  Грайте в азартні ігри. Спробуйте взяти участь в гонках, пограти в казино, поставити гроші на кін. Або купіть лотерейний квиток. І чекайте, чекайте, чекайте. Надія - відмінна річ, коли дає вам мотивацію продовжувати далі, але це і ужаснейшая річ, коли вона змушує вас чекати ідеального дня успіху когось іншого. Всі ті історії про виграли нечувані суми - це крапля в морі, порівняно з тими, хто не виграв в лотерею, в суперечку, в гру.
  • Азартні ігри відбирають час. Вони також можуть виснажувати. Чи не варто присвятити цей час і зусилля того, що принесе більше дивідендів?

 5. 5

  Вступите в шлюб з мільйонером. Шанси невеликі. Більше того, цей мільйонер може не розцінювати свої гроші як ваші. Він може укласти з вами шлюбний договір, а ви відмовитеся від ваших друзів, сім`ї і способу життя, щоб мати справу з примхами мільйонера і, чесно кажучи, чи вважаєте ви це кращим планом?

 6. 6

  Успадкує гроші. Які ваші шанси? Що ж, по-перше, ви повинні бути родичем мільйонера. Потім вам має дуже пощастити, щоб вас включили в заповіт. І не існує жодних гарантій, що ви будете в заповіті і що вам перепаде. Існує дуже багато історій, коли хтось заповідає всі гроші притулку для бездомних тварин, а свої улюблені шкарпетки -Сім`я. Крім того, провести життя в очікуванні спадщини, - це сумно. Зрештою, успадковане багатство несе з собою почуття самовдоволення. Якщо ви хочете стати мільйонером, щоб змінити світ, то вам не підійде такий спосіб.

Частина 6 з 6: Що далі

 1. 1

  Припиніть читати цю статтю і всі книги про те, як стати мільйонером. Почніть діяти. Вперед!
  • Це правильно час. Це правильне місце. Ви - правильна людина. Все інше - це відмовки.

 2. 2

  Продумайте кінцевий результат. Почніть з самого початку. Якщо ваша мета - це заробити один мільйон, запишіть це і повісьте там, де ви будете бачити це кожен день. Ви не зможете досягти мети, якщо не ставите перед собою завдання.

 3. 3

  Будьте віддані ідеї. Будьте емоційно залучені, пов`язані з тим, чому це ваш обов`язок - заробити мільйон. Візуалізують своє життя і якою вона буде, коли ви заробите мільйон. Подумайте про все те хороше, що ви можете зробити з грошима. Потім подумайте, як погано ви будете почувати себе, якщо не заробите гроші. Кого ви раните найбільше?

 4. 4

  Продумайте план дій. Рідко хто виходить на пряму стежку до мільйону доларів. Запишіть хоча б 30 ідей, як можна заробити мільйон.

 5. 5

  Знайдіть саму вигідну позицію для свого бізнесу. Є тільки три варіанти. Перший - ви знаєте свої унікальні сильні сторони або хоча б ті, яким ви надаєте унікальне значення. Далі, знайдіть ринок збуту - групу людей, яким потрібно те, що ви можете запропонувати. Зрештою, вам потрібно переконатися, що ці люди будуть платити гроші за те, що ви можете запропонувати.

 6. 6

  Визначте свій бренд. Бренд - це не що інше, як система переконань, які є у людей щодо вас і вашої компанії. Людям захочеться мати справу з тією фірмою, в яку вірять, що вона вирішить їхню проблему. Вас повинні розцінювати як рішення цієї проблеми.

 7. 7

  Створіть свою бізнес-модель. Вашою моделлю повинна стати або висока надійність, або високий рівень зручності. Якщо це буде висока надійність, у вас буде менше клієнтів, які будуть багато платити. Вам потрібно 100 клієнтів, готові платити $ 10,000 кожен, щоб заробити мільйон. Якщо це буде модель високого рівня зручності, у вас буде багато покупців, які будуть вам платити невеликі суми. Вам буде потрібно 100,000 покупців, які будуть платити $ 10 кожен, щоб ви могли заробити свій мільйон.

 8. 8

  Продумайте стратегію виходу. Найпростішим способом заробити мільйон буде створити бізнес і зробити цінний внесок в те, що ви можете продати. Люди часто платять дворазовий щорічний заробіток за бізнес. Це означає, що бізнес за $ 500,000 можна продати за мільйон. Тобто ви можете створити бізнес, який приноситиме майже $ 40,000 на місяць.

 9. 9

  Отримуйте більший дохід від існуючих клієнтів. Найбільш швидкий спосіб збільшити ваш дохід - це продавати свої товари та послуги існуючим покупцям. Знайдіть способи додати більше цінності і пропонуйте товари та послуги існуючим покупцям.

 10. 10

  Побудуйте систему і збільшуйте її. Це ключовий секрет до того, як збільшити зростання вашого доходу. Якщо ви створили продукт, який продаєте за $ 100, і ви знаєте, що $ 50, витрачених на рекламу, створюють одну продаж, у вас виграшна модель, якщо тільки у вас буде великий ринок збуту. Розширюється!

 11. 11

  Найміть хороших працівників. Один з найкращих способів перейти від середнього заробітку в рік до мульти-мілліонерства - це найняти хороших працівників. Ось чому всі великі корпорації зосереджують увагу на побудові команди і лідерство: єдиним способом знайти хорошу команду буде стати хорошим лідером.

Поради

 • Подумайте гарненько, чому ви хочете стати багатим, що саме ви хочете купити, який стиль життя хочете вести. Будьте точні і витратьте час на обдумування того, що це означає для вас.
 • Допомагайте іншим. Вчіться бути небайдужою особистістю, яка робить світ кращим для людей навколо себе. Це призведе до того, що на вашому шляху буде більше позитивних моментів. Також заняття благодійністю може вилитися вам у скорочення податків.
 • Дружите з людьми, які відрізняються від вас. Вони можуть стати великим джерелом натхнення і допомоги, якщо ви відкриті до їх відмінному баченню.
 • Не користуйтеся кредитною карткою занадто багато, всі зайві витрати, в підсумку, наздоженуть вас, і все може закінчитися боргом. Отримайте дебітну карту для щоденних витрат, з нею набагато простіше звертатися. Використовуйте кредитку тільки в екстрених випадках.
 • Знайдіть систему, за допомогою якої хтось вже став мільйонером. Топ-п`ять систем, щоб стати мільйонером на сьогодні: технологія інтернет маркетингу, прямий маркетинг, домашній бізнес, поширення продуктів та інвестиції (акції, облігації, інвестиції в нерухомість / розвиток). Зазвичай найбільш стабільні та надійні джерела доходу - це інтернет-маркетинг, технології та нерухомість, при чому, інтернет маркетинг і домашній бізнес вимагають найменших стартових вкладень. Такі інвестиції, як акції та нерухомість, зазвичай ризиковані і вимагають великих витрат часу.
 • Нехай це буде щось більше, ніж просто гроші. Отримуйте задоволення. Ви робите це, щоб поліпшити свій добробут, але деяким вдається зробити це в поодинці.
 • Ніколи не інвестуйте більше, ніж готові втратити. Це особливо важливо, коли починаєте. Чим більш дорослим і досвідченим ви будете ставати, тим на менші ризики ви будете йти або ви буде більш вміло з ними справлятися.
 • Дуже важливо економити, але ніколи не економте на те, що дає вам якість.
 • Не беріть великі гроші в борг, тому що вам доведеться їх повертати і все може закінчитися боргами.
 • Дружите з тими, хто розділяє ваші цінності та прагнення. Так ви будете менше часу витрачати даремно і це допоможе, якщо у вас виникнуть проблеми.
 • Контролюйте витрати. Ви багатієте на різниці між ними і тим, що ви заробляєте.
 • Читайте. Чим більше ви знаєте, тим більше будете сприймати як можливе, і тим більшого зможете досягти.
 • Плануйте. Визначте, чого ви хочете, досягайте цього і оцінюйте час від часу, як все йде.
 • Якщо можливо, отримаєте максимум від пенсійного фонду, який вам забезпечує ваша установа чи уряд.
 • Зробіть з цього гру. Шукати можливості заробити грошей має бути весело. Ніколи не робіть це через силу.
 • Гроші відображають якість. Ви можете зрозуміти, що ви заробляєте гроші на те, що інші оцінюють в більше, ніж платять за це. Ви витрачаєте гроші на те, щоб отримати щось більш цінне.
 • Мислите мудро, мислите масштабно, мислите практично і думайте про кроки і жертви, які у вас будуть, щоб досягти того, чого хочете.
 • За гроші ніколи не можна купити справжнє щастя. Не втрачайте друзів і родину через гроші.

Попередження

 • Чи не хваліться кількістю своїх грошей. Ви станете легкою мішенню для злодіїв.
 • Будьте готові робити такий вибір, який відрізняється від зробленого більшістю навколо вас.
 • Інтернет повний шахраїв. Чи не інвестуйте гроші нікуди, якщо ви не впевнені в законності цього.
 • Дивіться на перспективу щодо багатства, тобто, не варто вбивати курку, що несе золоті яйця. Іншими словами, не ігноруйте джерело багатства, наприклад, гідне здоров`я.
 • Ніколи не крадіть гроші. Нехай у вас навіть не вознікаtn vsckb пограбувати банк.
 • Майте чисте свідомість і переконайтеся, що ви не втрачаєте інші важливі речі в житті, такі як відносини і соціальні зв`язки. Гроші нічого не варті без цього.
 • Якщо ви тільки не найбагатша людина в світі, завжди буде той, хто багатший вас, але також буде і хтось, у кого буде менше грошей, ніж у вас.
 • За гроші не купиш щастя (але вони можуть подбати майже про все інше).
 • Крім того, що ви збережете гроші, немає ніяких гарантій, що ви заробите їх на акціях. Ви повинні бути обережні з тими, хто стверджує зворотне.
 • Деякі люди крадуть, щоб розбагатіти. Звичайно, це варіант, але дуже незаконний.