Як стати дилером з продажу мотоциклів

Рішення стати дилером з продажу мотоциклів і власником дилерського центру може стати початком прибутковою кар`єри. У статті розказано як стати дилером і що вам потрібно, щоб зробити це можливим.


Кроки

 1. 1

  Вивчіть все пов`язане з мотоциклами.
  • Щоб стати дилером вам необхідно дізнатися майже все що пов`язано з мотоциклами. Ви повинні знати, чим останні моделі мотоциклів відрізняються від попередніх. Вивчіть, які проблеми характерні для кожної моделі і марки мотоцикла. Можливо, непогано також розбиратися у визначенні несправностей і ремонті мотоциклів.

 2. 2

  Визначтеся, які саме мотоцикли ви хочете продавати.
  • Вибір моделей великий і вам треба визначитися - чи хочете ви продавати лише один певний тип мотоциклів або кілька різних. Основні типи мотоциклів це спортивні або спортбайки, турери, які більше і важче, і круїзери, такі як мотоцикли Харлі-Девідсон. Зверніть увагу також на позашляхові мотоцикли, наприклад ендуро з підвіскою спеціально розробленою для нерівних шляхів, і дуали - спортивні мотоцикли які можуть виступати як вуличні та позашляхові одночасно.  • Можливо, ви також захочете мати у себе в асортименті старі мотоцикли. Таким чином, ви зможете залучити клієнтів, які не можуть дозволити собі новий мотоцикл. Також можливо ви будете продавати кастомізовані мотоцикли - у них є своя клієнтура.

 3. 3

  Вивчіть мистецтво продажів.
  • Продажу - запорука успішного дилерського центру. Вивчіть мистецтво продажів і як досягти успіху в ньому - це значно підвищить ваші шанси на успішний бізнес. Ви можете прочитати про це або піти на спеціальні курси з продажу.

 4. 4

  Зверніться за дозволом на ведення бізнесу.


  • Щоб мати власний дилерський центр необхідно мати дозвіл на ведення бізнесу. Ви можете отримати його у вашій місцевій адміністрації.

 5. 5

  Знайдіть місце для вашого бізнесу.
  • Вам необхідно знайти відмінне місце. Воно має бути достатньо великим, щоб вміщати в себе всі мотоцикли, які ви хочете продати. Вам необхідно досить великий простір щоб у ньому помістилися виставковий зал, а так само, можливо, склад. Напевно вам знадобиться ще й місце для офісу, щоб займатися документообігом.

 6. 6

  Зберіть ваші товари.
  • Ви можете почати з малого якщо ваш капітал недостатній для покупки великого асортименту. Крім того, якщо у ваші плани входить продаж кастомізованих мотоциклів, вам не треба мати їх під рукою, оскільки такі мотоцикли виробляються під замовлення. Непогано постійно мати на продаж деяку кількість самих затребуваних запасних частин.

 7. 7

  Найміть співробітників якщо це необхідно.
  • Якщо ви плануєте організувати великий дилерський центр, залучіть кілька додаткових співробітників. Можна найняти друзів або родичів або вибрати більш досвідчених в сфері продажів людей.


Поради

 • Щоб бути в курсі новин про мотоциклах, запишіться на форуми з мотоциклетної тематикою. Ви дізнаєтеся, які мотоцикли гарні, що шукати і чого уникати від людей які є вашої цільової клієнтурою.