Як впоратися з втратою фінансової незалежності у відносинах

Якщо до цього обоє працювали, а тепер одному з них припадає залишитися вдома, раптова втрата фінансової незалежності може стати джерелом роздратування, напруження і нерозуміння. Дуже важливо мати чітке уявлення про гроші в цій ситуації, так щоб жоден з партнерів не відчував втрату, приниження або позбавлення здатності робити вибір.

Кроки

 1. 1

  Майте міцні взаємини. Коли одна людина втрачає фінансову незалежність - це не покращує хиткі стосунки. Зазвичай від цього стає ще гірше. Перед тим як хтось зробить такий вибір (якщо це взагалі буде вибором) переконайтеся в надійності своїх відносин. Обговоріть можливі негативні наслідки втрати доходу для дому: від зменшення бюджету до втрати друзів з великим доходом ніж у вас і засмучення дітей, які будуть злитися через те, що не зможуть отримувати те, що вони хочуть.
  • Намагайтеся не звинувачувати один одного і не сваритися. «Як вести бесіду без насильницьких методів».
  • Ви можете також захотіти прочитати статті «Як досягти компромісу з чоловіком» або «Як підтримувати здорові відносини».

 2. 2

  Цінуйте внесок свого партнера. Втрата робочого місця може дуже сильно вплинути на самооцінку людини. Одна з найважливіших речей, які ви можете зробити для свого партнера - цінувати його внесок, який він або вона робить крім роботи. Це означає, що потрібно підтримувати спроби знайти нове місце роботи або схвалювати інші стоять заняття - допомога по дому або розширення кола спілкування.

 3. 3

  Міняйте свій спосіб життя. Обидва партнери тепер повинні обходитися без певних речей, які могли дозволити собі раніше. Це означає, що партнер з доходом повинен теж переглянути свої пріоритети і не змушувати партнера, який залишився вдома, одного поступатися. Поясніть це партнеру, який все ще працює. Можливо, доведеться про це періодично повторювати. Для самооцінки непрацюючого партнера буде важко бачити, якщо партнер з роботою буде витрачати на себе гроші, а другого залишати знову без нічого. Людина, що заробляє гроші, не повинен бути єдиним, хто встановлює правила, ці нові правила повинні встановлюватися спільно після обговорення один з одним і при досягненні консенсусу.  • «Як жити без машини»
  • «Як економити гроші, роблячи покупки раз на місяць»
  • «Як застосовувати досвід, почерпнутий з Великої Депресії».

 4. 4

  Чекайте, що деякі люди зникнуть з вашого життя. Це може стати хорошою перевіркою на справжніх друзів. Коли хтось починає постійно відхиляти запрошення в ресторан або витрачати гроші на дорогі речі, як робив раніше, деякі друзі раптово зникають. Ті люди, які залишаються поруч і погоджуються з його або її вибором - по-справжньому гідні дружби. Це люди, які поважають людину за його особисті якості, а не вміння заробляти гроші.

 5. 5

  Розрахуйте свій бюджет. Він повинен покривати рахунки, основні потреби, потреби дітей. А також варто залишити деяку кількість грошей, які буде витрачатися на кожного з партнерів. Ці гроші варто витрачати, економити, віддавати і робити все інше, що захоче кожен з партнерів без докорів з боку іншого. Навіть якщо це всього 20 доларів, це будуть ваші 20 доларів і ви зможете робити з ними все, що захочете. І не питайте один одного про витрачені особисто на себе грошах, це інформація, яку потрібно розповідати самому, а не вимагати. Це підтримає відчуття фінансової незалежності у партнера, який залишається вдома.


  • Дивитися «Як правильно підходити до фінансового питання у ваших стосунках».

 6. 6

  Візьміть на себе відповідальність за оплату рахунків, бюджет, пошук товарах по знижкам і т.д. Це звільнить обідні години партнера, який працює (уникне всіх черг) і це дасть партнеру, який залишається вдома, розуміння того, що відбувається.

 7. 7

  Не чекайте, що буде просто і пам`ятайте, що будуть проблеми з самооцінкою. Втрата фінансової незалежності ніколи не буває простою і це може залишити вас з відчуттям безпорадності і непотрібності. Партнер, який сидить вдома, повинен як чуми уникати цих почуттів, як би не хотілося їм піддатися. Непрацюючий чоловік хоч і не має можливості заробляти, але все одно залишається вдома. Можливо, він піклується про дітей, одужує після хвороби або відпочиває від роботи - якою б не була причина ця людина все ще активний учасник відносин, він продовжує стежити за будинком, виховує дітей, шукає роботу і т.д. і всі ці речі мають значення.

 8. 8

  Шукайте позитивні моменти. Чи не розглядайте цю подію як втрату фінансової незалежності. Дивіться на це як на можливість зайнятися сімейним бюджетом, навчитися правильно управляти всім, за що ви тепер відповідаєте. Партнер, який залишається вдома, повинен дивитися на цей час як на можливість зібрати гроші, наприклад, вирощувати собі їжу, прибирати вдома самостійно зробленими засобами, які не шкодять довкіллю, забирати дітей зі школи раніше, замість того щоб залишати їх на групу подовженого, готувати самостійно замість того, щоб купувати напівфабрикати і т.д. Хоча і через непрацюючий партнера у вас значно зменшиться дохід, є плюси, щоб робити деякі речі вдома - так швидше, дешевше і краще.
  • Якщо ви дізнаєтеся «Як вирахувати свою реальну погодинну оплату», то можливо побачити, що втрата роботи не так сильно позначиться на вашому доході, як здавалося спочатку.

 9. 9

  Найчастіше запрошуйте гостей. Друзі та сім`я в будинку допоможуть підтримати хорошу компанію і показати цінність життя, навіть у такий скрутний фінансовий час.


Поради

 • Партнер без роботи не повинен відчувати себе тягарем. Він або вона так само важливі як і людина, яка ходить на роботу. Це варто підтверджувати хоча б зо два на день.
 • Волонтерська робота для людини, яка не працює, може допомогти зберегти своє почуття важливості і допоможе знайти нових друзів і колег. Навіть для людини, яка змушена сидіти вдома, завжди може знайтися волонтерська робота.

Попередження

 • Обидва партнери повинні уникати образ, які можуть відчувати обидві сторони - і той, хто залишається вдома, і той, хто ходить на роботу. Слід розуміти почуття один одного і, при можливості, позбавитися від образ.
 • Обидва сторони у відносинах повинні бути в курсі свого фінансового стану. Одному з партнерів буде нерозумно просити про щось, що значних фінансових коштів. Це може образити чи роздратувати людину, яка усвідомлює фінансове становище.