Як скоротити шкоду від передчасного відмови від оренди житла

Сторона, що постраждала в результаті розриву контракту, може оскаржити або зменшити збитки, перш ніж подавати в суд на сторону, розірвати контракт. У багатьох штатах дозволено накладати на господаря житла зобов`язання щодо пом`якшення шкоди в разі передчасної відмови від оренди. Якщо швидко знайти іншого орендаря, можна уникнути збитків. Ось кілька способів пом`якшити шкоду.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся в намірах орендаря з приводу житла. Перш ніж знову здати в оренду житло або зробити будь-які дії, які можуть спричинити за собою неприємні наслідки, господар житла повинен упевнитися, що орендар дійсно покинув власність, так як він може просто відсутні довгий період часу. Ось кілька аспектів, які слід враховувати в подібній ситуації:
  • Наявність або відсутність особистих речей. Будинок з меблями, інструментами для газону і прикрасами або іншим особистим майном навряд чи назавжди покинуть орендарем.
  • Оплата або несплата вартості оренди. Якщо орендар і раніше платить за житло, скоріше всього він не покинув власність.
  • Закони оренди житла у вашому штаті, що стосуються прав і обов`язків господаря, у разі якщо житло було покинуто орендарем. У деяких штатах той факт, що орендар повернув ключі від власності, не обов`язково означає, що він покинув її.
 2. 2

  Перевірте житло та документи. Якщо орендар залишає житло, він може залишити предмети особистого користування, при цьому житло може бути пошкоджено або може вимагатися прибирання. Якщо ви перевірите власність негайно і приготуєте письмові документи або відеозапис стану житла, ви зможете виграти справу в суді. Щоб правильно провести перевірку житла, необхідно слідувати наступним інструкціям:
  • Запишіть всю інспекцію житла на відео. Найкраще попросити друга або ділового партнера зняти все на камеру, щоб ви були видні під час перевірки, і щоб найкращим чином провести її. Так ви зможете виявити пошкодження житла.
  • Зберігайте письмову документацію з приводу стану житла. Ви можете використовувати форму перевірки власності або створити свій власний документ. .
  • Зробіть записи з приводу ремонту або прибирання, якщо такі потрібні. Навіть дрібні деталі, такі як миття вікон або чистка килима, можуть зіграти роль. Деякі види робіт з прибирання вдома не будуть вказані у судовій справі, але документ сам по собі може знадобитися адвокату. 3. 3

  Відремонтуйте будинок і зробіть прибирання вчасно. Пом`якшення шкоди припускає, що ви повинні швидко знайти нового орендаря.

 4. 4

  Зберігайте чеки! Велика частина збитку буде вказана в конкретних документах, але ви повинні вжити заходів для того, щоб швидше знову здати в оренду житло. Зберігайте чеки, пов`язані з купівлею фарби, стекол, фільтрів, розеток, вимикачів або інших предметів, необхідних для житла. Ви повинні отримати чек у працівників, що займаються ремонтом.

 5. 5

  Прорекламують житло. Наявність у вашій власності житла недостатньо для того, щоб пом`якшити шкоду від передчасного відмови в оренді. Ви повинні докласти достатньо зусиль для реклами свого житла.


Поради

 • Найголовніше в цій ситуації - це діяти вчасно і записувати зроблені дії. Робіть відеозапису і зберігайте документи і чеки.

Попередження

 • Умови оренди житла різні в різних штатах. Ви повинні перевірити закони штату, щоб визначити, що саме необхідно для пом`якшення шкоди.
 • Якщо ви негайно уживіть дії щодо пом`якшення шкоди, то зможете досягти успіху. Зверніться до адвоката, щоб дізнатися крайні терміни згідно з законами штату.

Що вам знадобиться

 • Бланк форми перевірки власності
 • Копія законів штату з оренди житла