Як створити успішний бренд

Успішний брендинг допоможе вам перевершити ваших конкурентів і створити чудову репутацію для вашого продукту або послуги. Удача в даному питанні не причому, адже запорукою перемоги служить належна обачність, спостереження за конкурентами і осмислення ключових принципів бізнесу, його місії і культури. Читайте далі про те, як зробити перший крок на шляху до створення благополучного бренду.
Метод 1 з 3: Задіюйте класичний брендинг

 1. 1

  Хто ви? При роботі над брендом необхідно задуматися про найголовніше питанні, що полягає в тому, що саме ваш бізнес з себе представляє. Що є вашим брендом? Відповідь здається очевидним, але необхідно розглянути безліч факторів. Яку роль відіграє ваш бренд (будьте конкретним)? Як ви хочете, щоб ваш бренд бачили? Що є головною цінністю вашого бренду? Постарайтеся так, щоб ваші покупці представляли вашу марку, як живого, дихаючого людини. Адже завжди легше спілкуватися з тією людиною, яка не приховує, що в нього на думці, - те ж саме і в бізнесі, - говоріть про себе і ви досягнете успіху.

 2. 2

  Зустрічають по одягу ... Виберіть кольори, які будуть представляти ваш бренд. У майбутньому ви будете задіяти ці кольори у всіх сферах презентації вашого бізнесу. Наприклад, золоті та червоні кольори Макдональдса- червоні, жовті, зелені кольори компанії "Google", зелені і білі кольори "wikiHow`s".

 3. 3

  Придумайте помітний логотип. Ваш логотип - це той символ, який відправиться і залишиться у свідомості ваших покупців. Візьмемо приклад компанії "Nike", яка використовує логотип відмітки про успішно виконане справі зі списку завдань. Коли хтось дивиться на подібну оцінку, він підсвідомо згадує про цей бренд. Ваш логотип повинен бути добре продуманий (найміть професіонала) - використаний як можна частіше і розташований у вдалій точці.

 4. 4

  Виберіть схему дизайну. Адже ви хочете, щоб ваш бренд мав якийсь вид, чи не так? Чи є ви сучасним і стильним? Барвистим і веселим? Традиційним і класичним? Ваш брендовий стиль повинен буде згодом відображатися у всіх ваших засобах реклами та оповіщення (брошурах, веб-сайті, продуктах, офісах і т.п.) Сучасна презентація компанії "Apple" є прикладом того.

 5. 5

  Створюйте "лексикон" свого бренду. Підберіть чіпку фразу, підтекст і декілька ключових слів, які ви хочете асоціювати зі своїм брендом. Відповідна тематика не завадить. Використовуйте цю лексику не тільки в рекламі і етикетці вашого продукту, але й у своїх презентаційних промовах.

 6. 6

  Все геніальне - просто. Вам слід постаратися зробити ваш бренд легко впізнаваним і запам`ятовується. Найлегшим способом домогтися цього є не тільки унікальність, але й простота. Зберігайте всі види зображень і супутніх фраз в якомога більш прямий і примітивній формі. Хорошим прикладом цього служить бренд "Apple" в 90-их і 2000-х роках: "Думки нестандартно". Такий підхід спрацював на декількох рівнях, тому що це представило цю компанію як розумну, унікальну, сучасну, а сама ідея легко вписувалася в різного роду обговорення та іншої брендинг. Створіть бездоганно ефективний бренд!

Метод 2 з 3: Як бути і що робити

 1. 1

  Будьте наполегливим. Наполегливість і успіх бренду йдуть рука об руку. Вам знадобиться витратити багато часу на організацію свого бренду. Наберіться терпіння. Бренди, як і Москва, не відразу будуються. Дійсність нам показує, що справжнє визнання бренду відбувається після багатьох років наполегливої праці. Не турбуйтеся, якщо ви не досягли того, чого хотіли через рік. У вас все вийде. Не хвилюйтеся.

 2. 2

  Легенди та подвиги. Щоб ви віддали перевагу з`їсти на сніданок: вівсянку або геркулесову кашу? Обидва продукти є ідентичними, але геркулесовая каша має ефект легендарності, так як, коли їмо цю кашу, ми прагнемо запозичити хоч трохи тієї сили і відваги легендарного Геркулеса. Також важлива історія і вашого бренду. Розкажіть історію, через що вам довелося пройти, щоб відкрити свій бізнес, і як принципи вашого бренду допомогли вам подолати всі труднощі. Ваші покупці, знаючи про це, теж захочуть стати частиною славної історії вашої компанії.

 3. 3

  Будьте надійним і послідовним. Знаєте, як діти іноді спочатку хочуть одну іграшку, на наступний день - іншу іграшку, а якщо ви купите їм те, що вони хочуть, то через день вони захочуть щось інше ... Така поведінка абсолютно нормально і природно для дітей, але ніяк не для серйозного бізнесу з передумовою на успішний бренд. Виберіть тільки одну галузь і працюйте в ній до тих пір, поки ви не досягнете абсолютних вершин, що дозволяють вам почати завойовувати нові ринки, які хоч трохи повинні співвідноситися з основною ідеєю вашого бренду. При частих перескоком з одного індустрії на іншу покупці втратять впевненість у вас, вважаючи вас непостійним і нестабільним.

 4. 4

  Будьте відкритим і прозорим. Ви коли небудь замислювалися, купуючи на море пиріжки з повидлом, про те, звідки ці пиріжки взялися, і яким чином їх виготовили? Чи не ногами чи тісто місили? Пиріжковий бізнес на море не претендує на звання самого відкритого та прозорого ... А як справа йде з вашим брендом? Дозвольте покупцям заглянути під пелену і побачити, як ваш бізнес функціонує, куди ви вкладаєте гроші, і які реальні пріоритети вашої справи. Все це зробить ваш бізнес більш привітним і привабливим для покупців, які будуть відчувати затишок і надійність з боку вашої компанії, як серед своїх старих і близьких друзів. 5. 5

  Покажіть свою унікальність. Якщо ви хочете, щоб ваш бренд користувався успіхом і в майбутньому, будьте винахідливим. Знайдіть свою нішу або придумайте спосіб, як робити щось усталене набагато краще і швидше інших. Покупці будуть голосувати гаманцем на користь вашого бренду не тому, що він хороший, а тільки тому, що він дивовижний.

 6. 6

  Дозвольте своїм клієнтам відчувати себе приголомшливо в присутності вашого бренду. Знайдіть те, що покупці хочуть відчути або випробувати, і дайте їм це. Чи хочуть вони відчувати себе могутніми? Відповідальними? Сумлінними? Розумними? Неповторними? Ваш бренд повинен пробуджувати ці почуття за допомогою слів, маркетингу та дизайну.

Метод 3 з 3: Приєднуючись до соціального світу

 1. 1

  Створіть відмінний веб-сайт. Ми живемо в столітті інтернету та соціальної медії. Немає нічого поганого в базуванні свого маркетингу на класичних методах масової реклами, але якщо у вас навіть немає свого веб-сайту, то це одне може виставити вас, як відсталого від часу і непрогресивна. Найміть професіонала, щоб спорудити ваш веб-сайт згідно всім необхідним критеріям. Веб-сайт, як мінімум, буде містити інформацію про ваш бренд, місцезнаходження офісів і контактних даних.

 2. 2

  "Вплетіть" свій бізнес в соціальні мережі. Соціальні мережі є одним з найбільш підходящих способів побудувати свій бренд. Чи не опускайтеся до рівня спаму. Намагайтеся навіть уникати використання соціальних мереж для прямої реклами. Замість того, заведіть кілька акаунтів на різних соціальних мережах і, наприклад, якщо ви володієте бюро подорожей, завантажте красиву картинку з видом на море і пляж, під якою буде наступна напис: "Вважаю тижні до початку літньої відпустки! А куди ви хочете відправитися цього літа? "

 3. 3

  Приймайте участь у житті суспільства. Ваш бізнес - це не Робінзон Крузо, який живе на безлюдному острові, тому простягніть руку суспільству і беріть участь в різних заходах, благодійності, волонтерській роботі, що продемонструє покупцям благородні цінності вашого бренду.

 4. 4

  Говоріть з покупцями. Вам слід спілкуватися з людьми, що купують ваш продукт, щоб вони дійсно відчували тісний зв`язок і активну співучасть у розвитку вашого бренду. Уявляйте цінності компанії через ваші дії і манеру говорити. Також, завжди давайте вашим клієнтам висловитися про те, що вони думають про ваш товар і, що слід змінити або поліпшити.

 5. 5

  Будьте щирим і реалістичним. Зробіть ваш бренд людяніше. Будьте щирим і совісним, наприклад, проводите кампанії за чистоту навколишнього середовища, допомагайте сім`ям своїх працівників, поважайте своїх конкурентів, визнайте свої помилки і прагнете бути краще.

 6. 6

  Не перетворюйте в спам. Постійне неусвідомлене втюхування свого товару всім і без розбору може заслужено помістити ваш бренд в сміттєві корзини електронної пошти покупців. Тримайтеся подалі від електронних сміттєвих кошиків. Ваш бренд повинен бути як людина, пам`ятаєте? Будьте реальним і товариським, а не підлабузником і аферистом.

Поради

 • Відрізняйтеся, вводите нововведення, підтримуйте, співпрацюйте, рухайтеся з часом і ростіть.

Попередження

 • Спілкуйтеся з покупцями.