Як створити птахоферму

Якщо ви хочете створити птахоферму, щоб вирощувати курок на м`ясо і яйця, слід добре розпланувати фінансові витрати. Вам також доведеться взяти до відома споживчу перевагу органічної продукції, щоб у вас була можливість просування на ринку.

Кроки

 1. 1

  Купуйте готову ферму, якщо хочете, щоб все вже була на місці. Переконайтеся, що ферма знаходиться в потрібному кліматі, ви ж не хочете вирощувати курей в Сибіру. Ви також можете купити ділянку землі у відповідному місці і побудувати птахоферму з нуля.
 2. 2

  Побудуйте дротяний паркан 12 на 12 метрів. Чим більше у вас курей, тим більше місця їм буде потрібно.

 3. 3

  В курнику, де вони відкладають яйця, переконайтеся, що гнізда чисті (немає пестицидів). Кожного тижня ви повинні чистити його, або ж він може розсадником захворювань. 4. 4

  Купуйте курей і курчат. Переконайтеся, що півень у вас один! Якщо їх буде два, вони будуть битися за дівчат. Ви можете купити їх на фермі або в магазині, а також пошукати по інтернету.

 5. 5

  Дозвольте курям вільно переміщатися в загоні. Не саджайте їх у клітини, так як вони можуть захворіти. Вони будуть щасливіше і здоровіше на волі і будуть нести великі і добрі яйця!