Як створити партнерську програму

Метою розвитку інформаційного продукту є продажі, причому великі. Іншими словами, вашому сайту потрібен трафік. Одним з найбільш простих і ефективних способів привернути відвідувачів є партнерська програма. Ваші партнери стануть відмінним активом вашого бізнесу, так як вони будуть просувати ваш продукт. Найцікавіше, що ви не платите їм, поки вони не починають приносити вам прибуток. Для збільшення продажів вам доведеться прийняти кілька рішень. Про це ви дізнаєтесь у цьому посібнику.
Частина 1 з 4: Вибір правильної технології

 1. 1

  Визначте, яка програма найкраще підійде вашому сайту. Спершу вам потрібно вирішити, за допомогою якої програми або скрипта ви будете проводити платежі і управляти своєю партнерською програмою. Існує кілька різних варіантів, і вам слід оцінити вигоду і витрати кожного з них. Ви можете використовувати власний скрипт, підключитися до партнерської мережі або використовувати послугу купівельної корзини з вбудованою партнерською програмою.
  • Використання власного скрипта: Ваш скрипт на сервері буде відслідковувати продажу партнерів і прибуток від цих продажів. Виплата комісії партнерам у такому разі є вашою відповідальністю.
  • Партнерська мережа: Партнерська мережа буде самостійно відстежувати і наймати для вас партнерів, а також платити їм автоматично. Однак, вам доведеться окремо платити за користування цією мережею.
  • Послуги купівельної корзини: Існують також послуги купівельної корзини, які допомагають керувати продажами вашого інфопродукта і вашою базою партнерів. Вам доведеться витратити більше зусиль на залучення партнерів, проте ви отримаєте більше управленчскіх можливостей у порівнянні з іншими способами.

Частина 2 з 4: Пошук доступних ресурсів

 1. 1

  Постарайтеся виділитися. Ринки партнерів затоплені самими різними продуктами в різних сферах. Виділитися в цьому розмаїтті неймовірно складно. Вам, як продавцю, доведеться докласти всіх зусиль, щоб виділитися з натовпу і привернути увагу потенційних партнерів. Одним з кращих способів є пропозиція партнерів безлічі ресурсів, які допомогли б їм зробити просування простіше і швидше. Ось приклади деяких ресурсів, які можна було б запропонувати партнерам:
  • Плакати
  • Тексти
  • Пробники вашого продукту
  • Маркетингові плани і багато іншого.
  Пам`ятайте, чим більше ви спростите просування, тим більше продажів вийде у вас і ваших партнерів.

Частина 3 з 4: Зворотній зв`язок з партнерами

 1. 1

  Регулярно спілкуйтеся з вашими партнерами. Кращим способом зрозуміти, що працює, а що не працює - це поспілкуватися з партнерами. Якщо в один місяць у вас надлишок продажів, а в іншій - нічого, варто обговорити це з партнерами і з`ясувати, в чому справа.


  • Ви можете створити спеціальне опитування за допомогою OneMinuteSurveys.com або SurveyMonkey.
  • Або просто напишіть їм електронною поштою з проханням поділитися своїми думками. Безліч чинників може викликати спад продажів.
  Може виявитися, що ваш конкурент переманює ваших партнерів, або вони думають, що ваші рекламні ресурси неефективні, або можливо ви платите не вчасно.

 2. 2

  Робіть необхідні зміни. Відповіді партнерів можуть допомогти вам провести зміни, які приведуть до зростання продажів.

Частина 4 з 4: Зробіть себе доступним

 1. 1

  Приділяйте час партнерам. Якщо ви не будете піклуватися про успіх своїх партнерів, то, швидше за все, втратите їх.
  • Перевірте, чи мають ваші контакти ті, хто хотів би задати вам питання або поділитися своєю думкою.
  • Залишайте не тільки адресу електронної пошти, а й інші контакти на випадок, якщо з електронною поштою виникнуть проблеми.
  • Створіть форум або блог, за допомогою якого ви зможете спілкуватися з партнерами.
  • Як варіант, можна повідомити номер свого телефону або провести вебінар з питаннями і відповідями.

 2. 2

  Повідомте контактну інформацію. Це створить враження того, що ви надійний і досвідчений партнер. Це також вкрай важливо, якщо ви будуєте партнерську програму на базі власного скрипта. На жаль, іноді партнери відповідально трудяться, але не отримують своїх комісійних. Тому намагайтеся зробити так, щоб партнери були впевнені, що вони обов`язково отримають свої гроші, працюючи з вами.