Як запустити новий продукт

Запуск нового продукту приваблює споживачів, а також корпоративних покупців, та інформує громадськість про вашу продукцію і бізнесі. Запуск вашого продукту повинен бути цікавим та інформативним. Ось декілька порад про те, як запустити новий продукт.

Кроки

 1. 1

  Придумайте привабливу упаковку.
  • Створіть барвисту і приємну для очей споживача упаковку. Продумана упаковка - це перший крок до впізнавання вашого нового продукту. Увімкніть назву вашої компанії, найменування продукту і будь-які основні привабливі моменти, які ви хочете передати на зовнішній упаковці.

 2. 2

  Визначте вашу цільову аудиторію.
  • Вирішіть, яка демографічна група витягне найбільшу користь з вашого продукту. Це цільова аудиторія, яка повинна отримати найбільшу увагу при збуті вашого нового продукту. Споживачі певного віку, статі та соціально-економічного становища будуть найбільш сприйнятливі до нової ідеї і, найімовірніше, куплять ваш продукт.

 3. 3

  Впровадити унікальний слоган.  • Підготуйте до випуску ваш продукт, придумавши легко запам`ятовується і унікальний слоган, який буде використовуватися для його ідентифікації. Слоган повинен бути написаний простою мовою і мати можливість римуватися, або містити слова, що починаються з однаковою букви, щоб зробити його незабутнім.

 4. 4

  Дізнайтеся про своїх конкурентів.
  • Проведіть дослідження продукції, ідентичною тій, що ви плануєте запустити, яка вже добре відома споживачам. Використовуйте дану інформацію, щоб при вашому випуску звернути увагу на те, що ваш продукт відрізняється і краще, ніж у конкурентів.

 5. 5

  Зверніться в піар-компанію.


  • Попрацюйте з агентом зі зв`язків з громадськістю з досвідом роботи у вашій галузі або в маркетингу нових продуктів. Експерт може допомогти закріпити вашу цільову аудиторію, визначити кращі форми реклами в ЗМІ та план подальшого просування.

 6. 6

  Напишіть опис продукту.
  • Складіть список характеристик і додаткових особливостей продукту. Він повинен детально розповісти споживачам про продукт, роблячи його в той же час привабливим. Увімкніть правила загального споживання, компоненти або інгредієнти продукту і будь-які відповідні запобіжні заходи або інформацію про відповідальність.

 7. 7

  Запустіть веб-сайт.
  • Розробіть сайт, що рекламує ваш новий продукт і що пропонує більше інформації для споживачів. Додайте відгуки користувачів, порівняння різних продуктів та інформацію для замовлення або рекламні пропозиції, щоб заманити покупців.

 8. 8

  Замовте рекламу.
  • Додайте рекламу в декількох ЗМІ, щоб охопити максимальну кількість споживачів. Для публікації рекламних оголошень та посилань на ресурс продукту відмінно підійдуть веб-сайти. Купуйте місце під рекламу в місцевих газетах або фахових виданнях, щоб підвищити обізнаність про ваш новий продукт.

 9. 9

  Проведіть прес-конференцію.
  • Заплануйте прес-конференцію із споживачами та представниками галузей, пов`язаними з вашим продуктом або послугою. Це дозволить вам пояснити призначення продукту, запропонувати зразки, відповісти на питання і змусити говорити про себе в галузі.