Як продати будинок від власника за допомогою системи МЛС

Завжди хочеться знайти саме такий будинок, про який ви мріяли, а не вибирати той, який підвернеться і не відповідає всім критеріям. Ось де може бути корисною система МЛС.

Кроки

 1. 1

  Розберіться, що надається на сайтах МЛС. Ці сайти надають різноманітну нерухомість на вибір для потенційних покупців і містять інформацію, щоб допомогти підібрати ідеальний будинок, наскільки це можливо.

 2. 2

  Підготуйте точний опис. Потрібно вирішити, на яку суму ви розраховуєте, скільки буде в будинку спалень і скільки ванних кімнат.

 3. 3

  Внесіть свою власність в систему МЛС. Можливо, варто звернутися за допомогою до ріелтору, але це не обов`язково. В умовах економічного спаду, все більше продавців будинків схиляються до можливості "продажу без посередників", також відомої як "продаж від власника". Враховуйте, що хоча метод "продаж від власника" може бути економічно вигідним, він має свої недоліки:  • Немає прямого доступу до використання оголошень про нерухомість на МЛС, а також знижок ріелтора. Список бази даних МЛС замінює попередню систему, в якій у кожної компанії, що займається нерухомістю, були свої власні списки.
  • У каталозі МЛС брокери розміщують в одній базі даних інформацію про нерухомість для конкретної області, яка відкрита всім покупцям для ознайомлення. 4. 4

  Якщо ви вирішите скористатися знижкою ріелтора, щоб розмістити свою власність на МЛС, то доведеться заплатити початковий внесок, що становить близько 9000 - 18000 руб. Переваги угоди можуть включати:
  • Будинок швидко продається
  • Велика база даних
  • Багато, багато переглядів, у тому числі посередників
  • Продавці нерухомості можуть вести переговори безпосередньо з покупцем, позбавляючи від необхідності платити будь-які комісії щодо закриття угоди.