Як переконати атеїста стати християнином

Редагувати користувачем Maluniu, Abudyak, Arina.Iv і ще одним іншим

Ісус каже йому: Я є дорога, і правда і життя-ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене (Івана 14: 6).

Перехід до християнства - відмінне справа, яка вимагає, щоб людина вірила в Бога і що Ісус - шлях до порятунку. Як християнин, ви, ймовірно, турбуєтеся про друзів-атеїстів, які не запросили Христа у своє серце. Ось вам підхід, як переконати атеїста стати християнином.

Важливо пам`ятати, що атеїст повинен чесно прийняти Христа за основу своєї віри, щоб стати християнином. Це джерело радості - НЕ те, чим можна примусово «нагодувати» іншої людини. У якийсь момент, можливо, буде потрібно прийняти і поважати їх рішення про те, щоб не шукати порятунку через християнство.

Не будеш мститися, і не будеш ненавидіти синів твого народу, любити ближнього свого, як самого себе. Я Господь. (Левит 19: 17-19)
Метод 1 з 3: Підготовка

 1. 1

  Пам`ятайте, що Ісус не намагається затвердити свій шлях у мимовільному розумі чи душі. Він просто любить беззастережно, прощаючи гріх віруючих по Божої благодаті через віру, не від діл, щоб ніхто не хвалілся- це дар Божий. Замість того, щоб змінювати чиїсь релігійні переконання, просто любіть їх беззастережно, розуміючи, що Ісус сказав: "І Я не засуджую тебе - іди і не гріши більше!" Це дуже простий вигляд концепції, яка може уявити не судиш підхід Ісуса до життя. На випадок, коли вам потрібно представити хороші новини на основі Біблії іншим людям, ось деякі покрокові підходи. Уникайте діяти прямо через релігійну «порядок денний».
  • Поставте себе на місце вашого друга. По-перше, він не має вашій концепції порятунку, як "врятуватися від закону гріха і смерті (Law of Sin and Death)", або що "всі згрішили і заслуговують суду". Хтось може дотримуватися своїх переконань, вважаючи їх обґрунтованими і вірними, так що просування переходу в християнство буде відкидатися, як ніби захищається чиєсь життя. Ви не можете «тиснути» на кожну людину при його освіті. Якщо вони зацікавлені в розмові про Євангеліє, то робіть це люб`язно, використовуючи випадкові, зручні можливості для того, щоб «вставляти» любов Христа в щоденні події. Також підбирайте місце і міру, щоб зробити це обережно. Недоцільно залучати когось до яких-небудь серйозних дискусій по непрофесійним питань на робочому місці, наприклад.

 2. 2

  Будьте готові до того, що ваша віра буде піддаватися сумнівам. Ви можете зіткнутися з добре сформульованими реальними аргументами. Багато атеїсти, які цікавляться християнством, зможуть пояснити еволюцію, космологічну модель Великого вибуху та інші наукові теорії в їх історії і думках. Вони можуть посилатися на певні наукові докази і людей для підтримки цих теорій. Перед початком дискусії ви повинні бути готові, що вони будуть затверджувати не релігійну ортодоксію зі своїми доказами, спрямованими на їх користь (як вони бачать це): розглядаючи походження з вакууму космосу, всесвіт і життя з чорної діри, з нічого, крім (безглуздого) зміни енергії в матерії не за планом (проте виникає так дивно, без будь-якої мети) - справ, "гуркітливих навколо", для створення всіх упорядкованих взаємозалежних процесів - як основи теорій походження (не спостерігається форма матерії в теорії, в яку вони вірять) може бути спірною, можливо логічною, але яким чином?

 3. 3

  Усвідомте, що Біблія представляє "безпомилкову" логіку в Буття 1, представляючи як процес створення в кілька етапів, очевидно, зрозумілий, від простого - до складного! Наука ще не додала так багато в біблійному одкровенні до стародавніх уявленням про створення простого - до складного. », За винятком науки, яка бореться за встановлення причини цього творіння. Як могла початися життя, коли навіть дуже просте життя - тісно взаємозалежна з тисячами біо-хімічних процесів впорядкованої науки (як існування генетичних кодів для побудови конкретних форм життя і процедур для корекції генетичних помилок!).

 4. 4

  Підтвердіть, що Біблія є науково правильної кожен раз, коли вона згадує науку, навіть якщо це не науковий текст. У перспективі, 3000 років тому, ще до грецької геометрії чи арабської алгебри, автори найстаріших біблійних текстів правильно говорили (до появи науки) що всесвіт була темною і порожньою "на початку" (Буття 1). Біблійний пророк Ісая сказав, що Земля була круглою 2500 років до того, як Колумб відплив на захід, у Східну Індію, говорячи про "колі Землі" і, ні, Біблія ніколи не говорила, що Земля пласка. На поетичній мові пророк Йов говорить також про "круглої Землі" зображує Боже велич як вище всіх небес і гір і опори неба, але, читаючи це, ви зрозумієте, що це поетичний вірш і його не слід розглядати як науку:
  • Біблійні народи часто звідували гірські вершини, розглядали як чудову, але відому місцевість, але Бог був за межами Землі і часу. За словами "Книга Псалмів" (Пісні), автори Біблії зобразили Землю як "долоню руки Бога" і вулкани, як Його "уста" і "ніздрі", блискавку, як Його "стріли", грім, як Його "могутній голос", але також вашу совість "як Дух Бога (або іноді злий)", Але це був образну мову в піснях і поезії, а не науковий. Вони знали Бога як вище і поза, а не як матеріал, яким є Земля, але "все і у всьому" (всюдисущим), eвезде, всевидячим, всезнаючим (всезнаючим), всемогутнім. "Він у тому, ким Він є!" сказав Мойсей.

 5. 5

  Будьте готові до щирої розмови з ними. Проявляйте інтерес до того, що вони говорять. Якщо ви збираєтеся переконати його або її в чому-небудь один-на-один, ви повинні спочатку проявити непідробний інтерес до точки зору цієї людини. Якщо ви помітили, що підштовхуєте до розмови набагато більше, ніж терпляче слухаєте, то це, ймовірно, не той випадок. Майте на увазі, що не повинен звучати різкий аргумент, що не лекція про християнство і не «наступ» безпосередньо на них (не війна).

 6. 6

  Будьте обізнаними про християнство. Якщо ви християнин і вважаєте, що Біблія є прямим словом Бога, то читали ви Його і чотири Євангелія, Матвія, Марка, Луки та Іоанна? Якщо ні, то ви можете потрапити на людину, яку намагаєтеся змінити, і виявити, що він краще розбирається в Біблії за вас. Пам`ятайте, що атеїсти живуть у світі, який в основному релігійний. Вони, можливо, робили запеклим свої переконання більше за християнина, який живе, в основному, в християнському суспільстві ..

 7. 7

  Ознайомтеся з деякими доводами атеїстів. Якщо ви збираєтеся представити аргумент на користь своїх переконань, досліджуйте, як християни відповідали, коли атеїсти говорили про ваших доводах в минулому. Це допоможе задовольнити інтерес до мислення і життя іншої людини. Ви можете побачити деякі атеїстичні переконання і затвердів думки в Інтернеті.

Метод 2 з 3: Обговорення

 1. 1

  Проводьте відкрите обговорення. Будьте відкриті і чесні завжди. Ви могли б у кінцевому підсумку завдати непоправної шкоди вашій дружбі, якщо дозволите емоціям управляти розмовою. Він завжди повинен бути ввічливим, позитивним і щирим. Ніколи не переривайте їх, не звинувачуйте у брехні або не кажіть злісних речей, щоб відстояти точку зору.
  • Будьте чесні, якщо вважаєте, що ваше Християнство було висміяне. Будьте поважні до атеїстові, а й наполягайте на повазі до себе. Обговорення не потрібно починати з сердитого, суворого аргументу чи зауважень, покликаних принизити чи критикувати когось. Не приймайте того, що сказано зопалу, не даючи йому зрозуміти, як це змушує вас почуватися. Тим не менш, усвідомлюйте, що в той час як ви заслуговуєте поваги, ваші ідеї повинні точно «відповідати» їх власним заслугам .Не будьте уразливі, коли ваші переконання оскаржуються. Крім того, те, що ви вважаєте насмішкою, може мати серйозну точку зору, яка може бути явно вирішена. Не просто припускайте, що чиїсь спростування є підлими. Перед реакцією переконайтеся, що ви розумієте висловлену точку зору і зберігайте прохолодне (і жалісливе) ставлення.
  • Точно так само не насміхайтеся над їхніми переконаннями або аргументами. Поверніться до стандартного зневажливому відповіді: "Ну, вони не істинні християни, "коли запитають про відомих або поширених правонарушителях (як правило, відбуваються релігійними політиками, євангелістами, проповідниками і т.д.) в межах віри. Це називається помилкою" No True Scotsman ". виправдовувати таких людей, бо ці люди часто несуть відповідальність за дискримінацію щодо іншої частини суспільства за те, що вони зробили самі. Ніколи не захищайте лицемірство чи не визнавати, що цього не існує у вашій вірі. Замість цього, нагадайте їм, що людям властиво помилятися, і вони можуть використовувати свою вільну волю , щоб зробити неправильний вибір або образити людей, але повторюйте, що ці вибори не обов`язково робить християнин.

 2. 2

  Встановіть спільну мову спілкування. Ви не переконаєте атеїста в тому, що ваша віра має свої плюси, якщо будете використовувати припущення, що коли атеїст не згоден - вони мають силу. Ви повинні створити загальне визначення термінів і спробувати зіграти з семантикою, щоб «затушувати» свою точку зору. Якщо у вас є дискусія, то краще говорити на одній мові. Це означає, що вам доведеться підтримувати і використовувати світські міркування, щоб довести свої богословські ідеї.

 3. 3

  Запитаєте, чому ваш друг - атеїст. Ваша подруга завжди відчувала, що ні (турботливого) творця? Сталося щось, що змусило цю людину страждати в житті, або відчувати, що релігійні лідери - лицемірні? Або він або вона просто воліють закласти основу системи переконань на науковому доказі? Якою б не була причина, ви повинні дістатися до суті переконань вашого друга.
  • Не думайте про те, щоб знати що-небудь про те, "чому". Запитаєте, він не вірить, бо Бог створив його божевільним? Це розумне питання і не буде заважати вашій дискусії.

 4. 4

  Обговоріть догмати християнства. Пам`ятайте: "І, запаливши свічку, не ставлять її під посудину, але на свічник, і світить всім у домі." (Матвія 5: 15-16). Цитувати Біблію при будь-якій можливості - не їсти контрпродуктивним, а говорити "Я дякую Богові за [щось]" - відмінно. Пам`ятайте, атеїст не згоден, за замовчуванням, що Біблія є поважним джерелом інформації. Ви повинні будете довести це в першу чергу.

 5. 5

  Поясніть, чому християнство допомагає людям жити краще. Це також може бути корисно, щоб розповісти другу про людей, яких ви зустріли в церкві. При перерахуванні їх хороших якостей, вкажіть, що вони "релігійні, побожні і т.д. Їх релігійне завзяття справить враження на атеїста.
  • Створіть причини вашої віри, які мають безпосередній стосунок до особистого досвіду. Атеїст, можливо, захоче точних даних, а не тільки переказу вашої віри. Ви повинні будете представити конкретні факти і науково продумані аргументи. Ваші переконання, засновані на вірі, Божої любові і радості поклоніння (всі нематеріальні речі) - не є доказом для невіруючого. Насправді, опора на віру - це доказ того, що ви не покладаєтеся на факти. Тим не менш, це буде працювати на вашу користь, так як віра, за своєю природою, - нематеріальна (чи не матеріальні предмети обговорення).

 6. 6

  Використовуйте логіку і дослідження в своїх інтересах. Пам`ятайте, що деякі аспекти Бога і його існування не можуть бути пояснені логічно, але походження життя можна пояснити повною мірою і в найдрібніших подробицях. Перш ніж намагатися сперечатися про наукових теоріях, наприклад, еволюції та загальноприйнятої космологічної моделі «big bang», дізнайтеся про них більше. Отримуйте користь у них з позицій, крім релігійних точок зору. Зрозумійте, що багатьом християнам дуже «зручно» жити з сучасними науковими теоріями, навіть якщо вони оскаржують їх основну віру в Бога. Атеїсти можуть, як правило, розбиратися у своїх наукових поняттях, і можуть відкинути ваше «виховання», яке вони можуть називати застарілими, давніми аргументами.
  • Зрозумійте, що наукові теорії не є доказом, чи існує Бог чи ні. Це включає в себе аргументи, що вимагають, щоб людина прийняла ваші переконання про те, як виникло життя, який "ідеальної" є Земля, або, як з`явилася загальноприйнята космологічна модель. Вони вже вирішили. Той факт, що ми не знаємо все про походження життя, демонструє невіруючому, що Бог зробив це. Відмова слухати їх думки про науку може призвести до того, що атеїст закриється від усього, що ви могли б йому сказати.
  • Довіряйте людському розуму з екстраординарними здібностями. Обговоріть, що людський мозок працює з вірою, думкою і багатьом іншим, ніж просто інтелектуальної / теоретичної логікою. Якщо ви не знаєте багато про те, як працює мозок, то станьте експертом. Атеїсти будуть розбиратися у фактах з таких наукових сфер. Коли справи виходять за межі ваших можливостей, щоб визначити їх, то віра у щось більше, ніж природні процеси, принесе вам мир, але тільки для тих, хто згоден.

 7. 7

  Будьте готові використовувати надійний «лічильник» доказів. Їх докази - від поважних вчених, які зображують свої спеціально задумані результати таким чином, щоб спростувати існування Бога. Так що використовуйте дослідження від християнських «учених», щоб спростувати їх аргументи.
  • Не використовуйте завідомо неправдиві показання (наприклад, непереборну складність). Ці поняття вже популярні і атеїсти, які зацікавлені в чесних дискусіях, знають їх і відхилять.
  • Якщо ви не знаєте відповіді на щось, просто говорите, що Бог за це відповідає. "Я не знаю" - у багато разів краще, ніж довіра творцю.

Метод 3 з 3: Довгострокові цілі

 1. 1

  Дайте практична порада з Священної Книги, наприклад, з книги Приповістей. Майте на увазі, що це може бути неефективним, оскільки затвердження з Біблії припускає, що він або вона визнають це. Не забудьте вказати на саме Пісаніе- таким чином, він або вона буде знати, що це не ваше власне мислення. "Мислення Бога".

 2. 2

  Просувайтеся повільно. Чи не підганяйте свого друга, поки йому не буде повністю комфортно, він буде приймати ваші дані і думати про вас як про "справжнього друга", який, буває, стає благочестивим.

 3. 3

  Нехай ваш друг спробує переконати вас. Йому або їй, ймовірно, цікаво знати про ваші переконаннях, особливо якщо вони були піднесені, як християнські. І якщо ця людина почуває себе комфортно з вами, це призведе до допиту і зміни вас. Як цікавий дитина, ви сперечаєтеся? Ви гнівайтесь? Чому? Чим менше ви оборонятися, тим більш розумним ви здаєтеся. Якщо ви відчуваєте задоволення, інша людина теж буде. Тільки не здавайтеся. Після їх аргументів про будь-які переваги бути атеїстом, скажіть, що їхні аргументи - цілком хороші моменти, але не достатні, щоб перевести вас на атеїзм.

 4. 4

  Запросіть атеїста в місця поклоніння. Ви не повинні прямо просити їх відвідувати церкву в неділю, але благодійні установи, що фінансуються церквою, або зустрітися в більш нейтральному місці. Якщо ви запрошуєте атеїста на релігійне урочисті збори, скажіть йому або їй, що це релігійне урочисті збори. Не намагайтеся обдурити когось, щоб він приходив, роблячи вигляд, що це не так. Робіть це часто і уявіть свого друга іншим людям, які відвідують вашу церкву. Зробіть так, щоб йому або їй було комфортно з людьми, які «становлять» церкву і релігію.

 5. 5

  Чекайте. Подивіться, чи проявляє ця людина інтерес, відвідуючи ваше місце поклоніння. Ви можете запросити відвідувати церкву з вами, але було б краще, якби він або вона приходили з-за їх власної цікавості, відчували себе комфортно і все контролювали. Не тисніть занадто сильно. Чим більше ваш друг повинен буде приходити до вас, тим більше вкладеного їм або їй буде в результаті.

 6. 6

  Будьте наполегливі. Демонструйте терпіння і прощення, коли уявляєте нові перспективи вірувань. Тим не менш, розумійте, що ваш світогляд може бути не чуже атеїстові.

 7. 7

  Навіть якщо ваш друг відчуває себе незатишно, моліться Батькові в ім`я Ісуса або моліться Ісусу вголос. Як ваш друг слухає (або просто дозволяє молитися), моліться, щоб Бог благословив вашого друга і притягнув до себе ближче. Пам`ятайте, що це робота Бога - залучати людей, в міру того, як вони вивчають Євангеліє, Святого Духа, який очищає їх, та Ісуса, який рятує благодаттю через віру, не сам, не через роботу, так що ніхто може хвастаться- це дар Божий ... як ви створені в Христі Ісусі робити добрі справи, які Бог для нас, щоб ми їх виконували ...

Поради • Не думайте, що ваш друг справді вірить у Бога. Вам, напевно, сказали, що атеїсти злі на Бога або не вірять в нього, тому що вони відчувають огиду до речей, які робляться в ім`я Його. Атеїсти - люди, які зробили висновок, що Бога не існує. Припускаючи, що ви знаєте що, чому і як вони думають або вірять, заінтригує вашого друга.
 • Ніколи не обманюйте нікого. Ніколи не брешіть. Запрошуючи атеїста на християнську посада, переконайтеся, що вони точно знають, яким є публічне релігійне подія. Невже це всього лише соціальна функція, служба в церкві або це читання Біблії?
 • Якщо ви живете в надзвичайно християнській країні, то ви, напевно, не перший християнин, який намагається змінити будь-якого атеїста, якого зустрінете. Більшість намагається до того, як ви були, ймовірно, наполегливі та / або стереотипні. Навчіться "бути християнином", а не "говорити як християнин."
 • Ці речі вимагають часу і терпіння. Не намагайтеся квапити вашого друга, незалежно від того, наскільки ви хочете цього.
 • One way to encourage someone to believe in God is to spend a lot of time in nature and appreciate the beauty of it. For example, go outside in night and see the stars and moon. It`s hard to see such a majestic sight and not think who / what was the cause and made it all. Remember that atheists accept their cause without allowing for a Holy Spirit / God as "cause". If "Everything that begins to exist has a cause. The universe began to exist. Therefore, the universe has a cause." - Then anything without a beginning or end can be described as causal.
 • Моліться Богу в приватному порядку. Трохи атеїстів молилися поруч з багатьма людьми. Насправді, закінчуючи невдалі спроби зміни словами "Я буду молитися за вас" - помилково розглядається як погана спроба «докопатися» востаннє. Християни вірять, що це - до Бога, в кінцевому рахунку, щоб переконати людей слідувати за ним (Івана 6:44, 16:13). Біблія також говорить, що християнин повинен "молитися в кімнатці" (Матвія 6: 5-6). Це означає, що ви не повинні молитися в громадських місцях, щоб справити на когось враження. Якщо Бог буде відповідати на ваші молитви і міняти атеїста, то він зробить це, незалежно від того, чує це атеїст це чи ні.
 • Наочно показуйте відданий і християнський приклад у вашій власній життя. Деякі атеїсти є атеїстами через їх (багато разів обгрунтованого) сприйняття того, що християни - лицемірні або злі. Пам`ятайте, що приклади лицемірних християн можна знайти дюжинами, починаючи з Теда Хаггарда і закінчуючи християнськими / католицькими педофілами. Поясніть, що негідник-християнин - не такий, як усі інші християни, але знайте, що є контраргументи. В той же час, розумійте, що є багато, багато духовних людей, які є агностиками і атеїстами - їм не потрібна релігія, щоб мати гідну поведінку.
 • В 1 Івана 1: 5 він говорить "Бог є світло, і немає в ньому ніякої темряви". Ми знаємо, що тьма - відсутність світла. Світло часто символізує розуміння, і темрява - його відсутність. Світло також існує і передає енергію. Бог - все і у всьому, в тому числі в знаннях і енергії, а також будь екзистенціальної реальності.
 • Уникайте читати книги, написані атеїстами. Вони налаштовані проти Бога, але замість цього спробуйте просто уявити фактичні думки.
 • Дізнайтеся про геологію і еволюції, і спробуйте довести, що перевіряється фізична реальність - неправильна. Небагато християни визнають, що еволюція виявилася науковим фактом, навіть якщо це суперечить вірі.
 • Цитуйте запам`яталися аргументи. Перетворення завдяки брошурі може працювати на тих, хто не чув про це раніше.
 • Використовуйте приклади інших людей, які були атеїстами або які потребували доказах християнства, як ці:

  Aru -- тим, кому потрібні докази християнства і

  Rita -- тим, хто був атеїстом і став християнином.
 • Цілком можливо, ваша роль в їх перетворенні просто для того, щоб служити в якості контр-приклад для їх скептицизму / недовіри.
 • Досліджуйте "Kalam Cosmological Argument". Він використовується в ісламській релігії для доказу, що є Бог. Навіть якщо ви не мусульманин, це все ж може принести користь вам, тому що деякі вважають, що вони надають аргумент про те, чому повинен бути Бог. Wikipedia має an excellent article on this subject.
 • Пам`ятайте, що більшість атеїстів росли в християнській вірі, але пізніше вирішили не залишатися християнами. Тому не думайте, що атеїст не розуміє або не знає нічого про християнство. Ви, можете бути, зацікавлені дізнатися, що є також category: атеїзм на wikiHow.
 • Не просто згадуйте в темі 10 заповідей і перераховуйте їх одну за одною, якщо ви хочете говорити про мораль з атеїстом, будьте готові надати причини з релігійної точки зору чому ви думаєте, щось - правильне чи неправильне.
 • Покажіть практичність християнства через свої власні успіхи і дружбу з християнами. Якщо ваш друг дійсно побачить, що бути частиною церкви - це як купувати десятки нових членів сім`ї, які демонструють любов і захоплення по відношенню до інших, то ваш друг буде знати, куди звернутися у важкі часи. Проте, зверніть увагу, що деякі атеїсти також, як правило, піклуються про членів сім`ї, друзів, колег, щастя і сенс життя.
 • Для звернення когось в християнство скажіть йому або їй, щоб розглянули питання про прийняття абсолютних принципів як "добро" і "зло". Ваш друг може мати недовіру, сумніви і питання, і тому потрібні місяці або роки цієї доброї справи, щоб переконати їх.
 • Слухайте уважно про проблеми і застереженнях невіруючого. Постарайтеся зрозуміти заявлені ним / нею причини чому не вірять, потім адресуйте кожну з цих проблем безпосередньо. Підкресліть піддається перевірці правду над непроверяемой догмою, і працюйте разом, щоб з`ясувати реальну правду, з чесністю і порядністю. Якщо ви покажете відкритість до розуміння переконань і думок вашого друга, ви заробите повагу.

Suggested Reading

 • Нижче наведені література про спілкування християнських вірувань, які можуть допомогти в «боротьбі» з студентами- атеїстами:
  • Help! I`m a Student Leader by Doug Fields - з пропозиціями, ідеями, переконаннями і прикладами плюс записи, які були написані реальними студентами, в кінці кожного розділу, які були зроблені при розробці книги ... Видавець: Zondervon, ISBN: 0310259614.
  • Max Q by Andy Stanley and Stuart Hall - назва згадує найбільшому стресу на космічному кораблі в критичній точці прискорення при його запуску, зі стресом тяжкості і атмосферою Wikipedia: Max Q. Тут розповідається про боротьбу зі стресом життя як спокус і переконань, а також прискоренню в Божій волі, після Христа. Видавець: Howard Books, ISBN-10: 1582291780. Також тут доступна книга: Max Q Student Journal з питаннями і пропозиціями з журналістики.

Попередження

 • Не робіть спроб кожен раз, коли ви разом. Це стає стомлюючим для вас обох, і ваш друг почне уникати вас, тому що люди не люблять, коли їх розглядають як "безбожних грішників", перетворюючи в мішень.
 • Також пам`ятайте, що всі атеїсти будуть «реагувати» на натяки про перехід в християнство і можуть відразу бути невисокої думки про вас.
 • У деяких культурах, процес переходу або перетворення може бути або неетичним, або (як у Саудівській Аравії) зазвичай незаконним.
 • Подумайте, як би ви відповіли, якщо хтось спробував би переконати вас змінити ваші переконання. Будьте спокійні, намагаючись переконати атеїста, так як особисті переконання вашого друга так само важливі і головні в його або її ідентичності, як ваші переконання для вас. Багато атеїсти можуть не брати до уваги свою нерелігійну систему переконань, щоб бути надмірно важливою частиною того, ким вони є. Вони більше стурбовані своєю поведінкою, а саме: бути хорошою людиною, ніж звідки це поведінка бере початок. Тим не менш, це як і раніше є важливою, але тільки не самої главою, їх частиною.
 • В першу чергу, визнайте ще раз, що є хороший шанс, що ви зазнаєте невдачі, «перетворюючи» розглянутого атеїста. Якщо у вас не вийде, чи не сумуйте! Ви можете або продовжувати спроби, або прийняти переконання цієї людини і залишатися друзі (або родичами). Постарайтеся не втратити друга, якого ви цінуєте, через те, вірять вони чи ні в Бога.
 • Твердження, що хтось поклоняється в релігії, не є ефективним. Неважливо, яка у вас релігія, вона повинна бути цілком впевненою, але не трактуватися жорстоко або як якби він або вона - повністю «неприйнятні» - пам`ятаючи це для кожної людини, щоб вирішити, полегшити необхідність наполягати ", але як може хто-небудь повірити, за винятком, коли почують, і якщо хтось посланий ". Ісус сказав: Мир вам! Як Отець послав Мене, так і Я посилаю вас ". (Іоанн 20:21).
 • Коли мова йде про глибоко укорінених переконаннях, люди можуть часто отримують хвилюватися або навіть злитися. Якщо є можливість, спробуйте поговорити з ними, коли вони, здається, досить відкриті і коли ви обидва в гарному настрої.
 • Деякі атеїсти воліють письмові дебати, а не усні.

Спробуйте це, якщо один або обидва з вас завжди надмірно емоційними.