Як мати віру в Ісуса Христа

Що таке віра? Ми всі хоча б раз у житті ставили це питання. Подивіться послання До Євреїв 11: 1 - «Віра ж є здійснення очікуваного і впевненість в невидимому.» Ісус говорить про те, що може зробити віра в чудеса в Євангелії від Матвія 17:20 - «По невірству вашему- Бо поправді кажу вам: якщо ви будете мати віру з гірчичне зерно і скажете горі цій: «Перейди звідси туди», і вона перейдет- і нічого не матимете неможливого! ». Віра - це подарунок від Бога ... і щоб мати віру, ви повинні мати зв`язок з Ісусом Христом. Просто вірячи, що він дійсно слухає, ви будете мати віру! Це так просто! Віра дуже важлива, оскільки все, що відбулося в Біблії було від віри, ми повинні шукати її день і ніч, це дуже важливо. Нижче дано кілька простих кроків, які можуть допомогти вам зрозуміти трохи більше про те, як мати віру.

Кроки

 1. 1

  Майте особисті стосунки з богом: деколи Бог може робити речі, які зміцнюють вашу віру в його милосердя, але якщо ви дійсно хочете побачити пишність віри в Бога .... Ви повинні дізнатися Бога особисто і ви повинні бути готові слідувати за ним до кінця. Моліться і ростіть разом з Богом і з часом ваша віра буде зростати, оскільки у вас буде все більше і більше досвіду з Ісусом Христом.

 2. 2

  Шукайте Віру через Бога: Біблія ясно говорить в Євангелії від Івана 14:13 «І коли що просити в Отця в ім`я Моє, те вчиню, щоб Отець прославився в Сині.» Якщо ви прийшли до Бога і просите його всім серцем в ім`я віри, він ніколи не залишить вас .

 3. 3

  Будьте терплячі і непохитні. Як людські істоти, ми, як правило, хочемо всього відразу. Це дійсно складно, проте, ми повинні мати терпіння і чекати божого благословення. Ніколи не здаватися і ніколи не впадати у відчай. Поки ми чекаємо, ми завжди повинні продовжувати молиться Господу і повинні концентруватися на Господі весь час. Поки ви чекаєте, вірячи, що Бог дасть вам віру, яку ви просили ... ви, можливо, почнете помічати ... Це і є Віра! Віруючи.

Поради
 • Відкривайтеся Богу у всьому! Ніколи не ховайте чогось від нього, тому що він знає все, що було, є і станеться.
 • Перебуваєте в благочестивій середовищі якомога частіше, навіть онлайн.
 • Завжди пам`ятайте йти до бога за відповідями й питаннями, а не як до приятеля. Оскільки ця стаття була написана мною, а не богом. Я, дійсно, по-справжньому відчуваю Святий Дух, палаючий усередині мене під час того, як я пишу ... Але пам`ятайте, я - людина, я роблю помилки, як всі інші, і я ніколи навіть близько не підійду до того, що є Бог . Завжди йдіть до нього за відповідями, запитуйте його, що є віра, так як ця стаття дасть вам тільки трохи більше розуміння віри.


 • НІКОЛИ, Господь Бог наш ніколи не відкине вас. Намагайтеся, наскільки це можливо, в усьому, що робите, і будьте впевнені в порятунку божому.
 • Завжди вірте всією душею, тільки Бог може дати вам віру.

Попередження

 • Ніколи не здавайтеся.
 • Знайте, як тільки ви підете за Ісусом, Його Любов зробить вас щасливим ... Підготуйтеся до Радості, яка вас чекає. :) Господь благословляє вас, друзі!
 • Ніколи не падайте духом з якої б то не було причини. Бог завжди простить вас, незалежно від того, скільки разів ви заплуталися. Як в покаянні: «За майже рік я згрішив проти Бога, поки ходив до церкви ... блуд, наркотики і мирські речі, і я б продовжував у тому ж дусі, але вже через рік Бог помилував мене і пробачив, що змінило мене повністю ».