Як жити американською мрією

Для багатьох, американська мрія є можливість американців забезпечити себе важкою працею. Однак, за словами історика Джеймса Адамса, «... це не мрія про одну лише високої заробітної плати та автомобілях, але мрія про громадський порядок, в якому кожен чоловік і кожна жінка здатні досягти того положення, до якого вони розташовані з народження .. . »Американська мрія - більше, ніж будинок, двоє дітей і авто в гаражі. Це також ідея того, що американці можуть досягти життя гордого індивідуалізму, самосвідомості та особистої свободи.
Частина 1 з 3: Забезпечення хорошого життя

 1. 1

  Важка праця. Якщо і є одне положення американської мрії, з яким кожен зможе погодитися, так це важка праця, необхідний для досягнення цієї самої мрії. Громадське опитування 2012 показав, що майже 90% респондентів згодні з тим, що етика важкої праці необхідна частина місць. Неважливо, задумали ви зі скромного початкового рівня в зручний середній клас, підйом чи з середнього класу до вищого або навіть дістатися з нижчих щаблів до вищого ешелону життя, вам знадобиться потужний стимул, щоб досягти успіху.
  • Просування в житті значить важка праця, щоб відірватися від інших людей, які не докладають особливих зусиль. Для початку, можна спробувати працювати наполегливіше і довше, ніж інші на вашій роботі. Коли більшість співробітників йдуть як тільки з`явиться на те шанс, залишайтеся допізна. У той час, як інші прохолоджуються в вільні години, знайдіть собі додаткові завдання. Працювати наполегливіше, ніж інші - відмінний спосіб показати себе і отримати підвищення, як по службі, так і по зарплаті.

 2. 2

  Працюйте з розумом. У той час, як важка праця обов`язковий для досягнення американської мрії, не приносить плодів праця не приведе вас нікуди. В Америці куди краще бути поміченим за виняткову ефективність і продуктивність, ніж за безплідні зусилля у виконанні завдань, які можна виконати куди більш легкими способами. Завжди прагніть до вдосконалення особистої ефективності, особливо на роботі - запитайте себе «Як виконати роботу швидше?», «Як зробити її легше?», «Як докласти менше зусиль?» І так далі. Нижче представлені кілька прикладів поліпшення ефективності, з яких вам варто почати.
  • Якщо ваша робота пов`язана з комп`ютером, напишіть скрипт (або попросіть більш досвідченого в цих справах друга зробити це) для виконання найбільш частою одноманітної роботи.
  • Якщо ви завалені роботою, спробуйте перекласти частину на інших.
  • Якщо ви власник бізнесу, найміть третій агентство для виконання завдань, що займають найбільше робочого часу (як розрахунки, виплати і т. Д.).
  • Знайдіть розумні рішення поширених проблем. Наприклад, якщо ви офіціант і помічаєте, що занадто багато часу витрачаєте на ходьбу до і від автомата з льодом, то носите з собою відерце з льодом, коли обслуговуєте столики.
  • Вкладетеся в ефективне, високоякісне обладнання.
  • Обов`язково добре відпочивайте, щоб можна було сфокусувати всю увагу на роботі.

 3. 3

  Отримайте освіту. Нехай Америка і сповнена історіями про людей, які досягли неймовірних успіхів без освіти, в основному, диплом - величезний поштовх для вашої кар`єри і персонального розвитку. Середня освіта дає вам базові знання, необхідні для існування в сучасному світі. Вища освіта дає вам спеціалізовані навички та вміння, які зроблять вас найбільш підходящим кандидатом на посаді з великим конкурсом. Зазвичай, отримання якомога якісного і кваліфікованого освіти - вищий пріоритет для кожного американця.
  • На додаток, певні посади вимагають потрібної освітньої основи. Наприклад, ви не зможете стати лікарем без медичної освіти, юристом не стати без юридичної, а архітектором же не бути без ступеня інженера і архітектора.
  • Освіта може серйозно підштовхнути ваші шанси до підвищення. У середньому, людина, який витратив два роки в коледжі, отримує на 250000 $ більше за все своє життя, ніж той, хто не отримав освіти.

 4. 4

  Будьте ініціативні. Американці, охочі просування, повинні завжди шукати способи отримання додаткових грошей, як на основній роботі, так і поза нею. Є буквально незліченну кількість способів зробити це - скрізь, де ви можете докласти зусиль, можна зробити гроші. Можливості заробітку можуть бути неймовірно простими. Наприклад, якщо ви дипломований бухгалтер високої кваліфікації, ви можете запропонувати свої послуги одному під час сплати податків для зайвого заробітку. Однак найприбутковіші ініціативи включають в себе пропозицію креативних рішень не очевидних проблем. Знаменитий приклад, Марк Цукерберг, американець, який став наймолодшим мільярдером на планеті, який розробив глобальну соцмережа, що дає людям можливість бути в контакті один з одним тим шляхом, який раніше й уявити не можна було.
  • Вам не обов`язково винаходити черговий Facebook, щоб досягти успіху в Америці, але вам доведеться намагатися бути ініціативним в невеликих, але в той же час значних областях. Почати бізнес поза домом, наприклад, відмінний спосіб зробити гроші на невеликих цінах.
  • Очевидно те, що яку б схему ви не вибрали, їй слід підпадати під федеральні, державні та місцеві закони. Наприклад, управління мережею з обігу наркотиків може закінчитися для вас серйозним терміном, який, безсумнівно, обнулить всі ваші далекосяжні плани.

 5. 5

  Будьте економні. Багато витрачають велику частину доходу на те, що їм не потрібно. Для будівлі хорошого життя, вкрай розумно буде виключити ці непотрібні витрати. Відмова від надмірностей, як наприклад від кабельного, походів у ресторани і не обов`язкових поїздок, звільнить кошти на щось, що приносить користь. Наприклад, на сплату рахунків, створення проектів по заробітку і вкладень в пенсію.
  • Хороший спосіб контролю витрат - створити бюджет для утримання будинку. Обчислення місячних витрат і співвіднесення ваших реальних витрат може стати відмінним методом виявлення зон, в яких ви витрачаєте занадто багато.
  • Ще один відмінний спосіб заощадити включає в себе дешеве житло, купівлю продуктів на ринку, спільне використання автомобіля або використання громадського транспорту, ніж покупка власної машини, скорочення витрат електрики і води.
  • Для детальної інформації, дивись Як заощадити.

 6. 6

  Присвятіть себе своїй пристрасті. Хоч люди, що йдуть до американської мрії, працюють багато і з розумом, жоден американець не був щасливий від одного лише важкої праці. Частина американської мрії - свобода робити щось окрім роботи, створюючи тим самим повну, щасливе життя. Час, що йде на виконання чогось, що вам подобається, то є хобі, як письменницька діяльність, спорт, робота в гаражі, але також це означає і прості задоволення, як час, проведений з родиною.
  • Ви любите свою роботу? Відмінно! Можливість заробітку на роботі, що задовольняє вашої власної пристрасті - розкіш, доступна не кожному. Якщо вам не подобається ваша робота, то це нормально. Свикнется з нею, слід регулювати себе під неї, але завжди залишайте час для своєї пристрасті (і пошуку інших можливостей) для підтримки духу.

 7. 7

  Придбайте нерухомість. Нехай покупка будинку і не обов`язкова для щасливого життя в Америці, у багатьох він є або ж вони планують його покупку.Даже в світлі останніх криз, основне джерело достатку більшості американців - їх будинок. Іпотека дозволить вам з часом вибудувати своє життя в будинку, поки ви будете працювати і спокійно вийти на пенсію, продавши будинок за хорошою ціною в старості допоможе вам з легкістю забезпечити собі спокійну старість.
  • Будинок у власності не тільки дає вам переваги. Це також дозволить вам вибудувати своє життя так, як ви хочете. Наприклад, якщо кухня у вашому будинку занадто мала, ви можете розширити її. Якщо ви знімаєте будинок, вам, як правило, не дозволять цього зробити. До того ж, багато американців вважають, що свій дім дає їм відчуття задоволення і безпеки.

Частина 2 з 3: Життя вільної людини

 1. 1

  Знайте свої основні конституційні права. Американцям дана особиста свобода конституцією США, юридичним документом захисту нації. Кожен американець зобов`язаний знати основні права, надані йому конституцією. Знання цих свобод дасть вам створити щасливу сім`ю, повну і успішне життя. З іншого боку, нехтування цими свободами дозволяє легко упустити можливості. Нижче представлені кілька основних свобод, наданих конституцією (зауважте, що вони з білля про права - оригінальних десяти поправок до конституції):
  • Свобода слова (включаючи пресу, можливість мирних протестів та петицій уряду)
  • Свобода віросповідання (або відсутності його)
  • Свобода носити зброю (зазвичай посилається на володіння зброєю)
  • Захист від незаконних обшуків і затримань
  • Захист від засвідчення проти себе на законних умовах
  • Право на публічний суд
  • Захист від жорстоких і незвичайних покарань

 2. 2

  Практикуйте свободу слова. Можливо, це найпоширеніша і широковживаних свобода. Америка - вільна країна, громадянам дозволено говорити все, що завгодно, висловлюючи свою думку будь-яким способом, поки вони роблять це тим шляхом, який не зашкодить іншим. Це означає, що закон дозволяє мати практично будь-які політичні й персональні погляди, ділитися ними з іншими, «навіть якщо ваші погляди розходяться з існуючим порядком», поки ви підкоряєтесь закону.
  • Зауважте, що певні види мови, які мають на увазі нанесення шкоди людині, не обов`язково захищаються конституцією. Один з широковідомих прикладів дається вищим судом, коли Олівер Венделл Холмс молодший крикнув «Пожежа!» У театрі в 1919 році. Це створить миттєву, справжню небезпеку людям в театрі і вас, швидше за все, заарештують за таке.
  • Також необхідно зрозуміти, що свобода вираження думки не захистить вас від наслідків ваших дій. Наприклад, якщо президент компанії зробить расистський коментар на публіці, рада директорів може звільнити його. Свобода слова не захищає вас від наслідків ваших висловлювань.

 3. 3

  Практикуйте свободу совісті. Пілігрими, які прибули на Мейфлауере, одні з найбільш ранніх відвідувачів Америки, були людьми, які шукають місце для сповідування своєї релігії без гонінь і покарань. Сьогодні, США підтримує політику терпимості релігії. Американці вільні сповідувати ту релігію, яка їм подобається або, за бажанням, бути атеїстом. Всі форми віри дозволені на території США, а офіційно зареєстровані церкви навіть звільнені від сплати податків.
  • Також як і зі свободою слова, американці вільні сповідувати релігію на свій розсуд, але не скоювати злочини або піддавати небезпеці інших людей, як засобом сповідання. Наприклад, якщо члени певної релігії вирішать вести авто не по тій стороні дороги, пояснивши це знаком віри, їх все одно заарештують.

 4. 4

  Голосуйте! Всі дорослі американці вільні (і, в основному, повинні) брати участь у державному житті країни, беручи участь в голосуванні. У більшості штатів, громадянам дозволяється голосувати з віку 18 років, в той час як в деяких ви можете голосувати з 17.. Голосування - одне з найпотужніших прав. Голосування дозволяє кожному громадянину бути почутим урядом. Всі громадяни мають рівну силу голосу - не важливо, як вони не багаті, впливові, голос буде рівним з голосом простого роботяги.
  • Зауважте, що всі чоловіки повинні стати на військовий облік, щоб отримати можливість брати участь у голосуванні.


  • Зауважте, деякі штати забороняють голосувати злочинцям, навіть якщо вони відбули покарання.

 5. 5

  Насолоджуйтесь свободою вибору способу життя. У США, громадяни вільні жити так, як їм зручно. Вони можуть мати будь-яку звичку, хобі чи інтерес, тільки якщо вони не шкодять оточуючим і не порушують закон. Що робити у вільний час - вирішувати вам. Банкіри можуть створити аматорську панк групу, посудомийники можуть торгувати в магазинах, а електрик може вчитися археології. Заохочується вибір власного шляху - американцям не потрібно думати, що є тільки один «правильний» спосіб життя. Американці вільні відносити себе до чого завгодно і переслідувати кожну можливість, яку хочуть.
  • Зауважте, що нехай навіть американці вільні жити так, як хочуть, підкоряючись при цьому закону, деякі форми діяльності, що вважаються нешкідливими в інших частинах світу, незаконні в США. Наприклад, більшість наркотиків, відносно не переслідуваних законом в Європі чи інших частинах світу, заборонені на території США.

 6. 6

  Вільно кидайте виклик буденності. Важливий аспект американської мрії - бажання постояти за свої принципи. В Америці є давня традиція популяризації тих, хто «йде проти течії». Багато знаменитих американці відомі тим, що йдуть проти розбіжних з їх переконаннями норм та інститутів. Наприклад, відомі американці Авраам Лінкольн, Роза Паркс, Сизар Чавес і навіть сучасні, як Стів Джобс, стали легендами, змінивши світ своїм бажанням йти проти течії і викликом світовому порядку.
  • Бути людиною означає стояти за свої принципи, мати сміливість піти проти популярних думок, але не означає ніколи не приймати допомогу від кого-небудь. Деякі завдання складні, якщо не неможливі, без допомоги оточуючих - нікому не слід настільки загордитися, думаючи, що все в світі підвладне йому самому. Наприклад, багато знаменитих американські компанії починали з позик у друзів і сімей або біля урядових банків.

 7. 7

  Крокуйте в ногу з часом. Інновації були однією з найцінніших національних цінностей понад століття і зараз, в сучасному світі. Інновації зазвичай вважають (наприклад, обраними властями) ключем до тривалого росту й успіху нації. Бути успішним інноватором в США - квиток до швидкого досягнення особистого статку, широкої популярності. Наприклад, деякі найвідоміші американські інноватори, як Генрі Форд, Томас Едісон та інші, тепер відомі як люди, що змінили світ своїм неймовірною працею.
  • Вам не обов`язково бути сучасним Едісоном, щоб досягти американської мрії - навіть маленькі, щоденні інновації можуть значно поліпшити ваше життя. Наприклад, пошук нових прибуткових способів роботи компанії, на яку ви працюєте, може дати вам підвищення і повагу.

Частина 3 з 3: Створення імені

 1. 1

  Прагніть до самовдосконалення. Помічено як у країні, так і за її межами, що американці схильні до самоосвіти та самовдосконалення. Ніхто не з`являється на світ, знаючи все на світі для того, щоб стати успішним. Щоб досягти щось на зразок сильного індивідуалізму, що є наріжним каменем американської мрії, необхідне бажання покращення себе при кожній нагоді. Нехай це буде навчання новим навичкам, вивчення другої мови або стратегії успішного бізнесу, майже будь полігон для самовдосконалення допоможе вам стати сильніше, різнобічно або продуктивніше. Нижче представлені лише деякі шляху самовдосконалення.
  • Фізичної зміцнення (біг, підняття важких і так далі)
  • Вивчення технік продажів
  • Вивчення новітньої історії або поточних подій
  • Заняття бойовими мистецтвами
  • Хоббі
  • Малювання або музика

 2. 2

  Будьте лідером. Гордий, індивідуалістичності американець не повинен соромитися братися за вирішення проблем. Це часто має на увазі становлення лідером, стаючи на чільне, приймаючи всю відповідальність. Мужність добровільно взятися за завдання, які передбачають лідерство, неважливо, великі чи маленькі, допоможе вам змінити світ і заробити славу.
  • Відмінний спосіб стати лідером - заснувати громадську партію. Це дасть вам платформу для становлення поглядів і, якщо виграєте, боротьби за зміни, які ви хочете бачити. Навіть якщо ви не виграєте, якщо ваша кампанія приверне достатньо уваги, вона зможе перекроїти громадські дебати або примусить законотворців враховувати ваші погляди.
  • Не обов`язково бути членом уряду, щоб стати лідером вашого товариства. Добровільна у благодійних підприємствах або проста, орієнтована на суспільство робота, яку ви будете виконувати самі, дасть вам можливість здобути повагу і стати лідером.

 3. 3

  Ведіть активну громадянську життя. США засновані на принципах представницької демократії. Чим більше людей бере участь у житті держави, голосуючи, тим більше уряд представлятиме націю. Тому всі американці, які мають можливість голосувати, повинні обов`язково це зробити. Однак, цього не достатньо для активної участі у житті країни. Наприклад, громадянин може приєднатися до політичної партії, чиї переконання близькі до його власних і працює над поширенням послання. Або, якщо він особливо стурбований про проблеми в суспільстві, може заснувати свою власну партію. Нижче представлені кілька шляхів, які вам захочеться взяти до уваги, щоб стати активним учасником Американської демократії.
  • Участь у політичному круглому столі або обговоренні
  • Участь або організація протесту
  • Добровільний збір підписів за політичного кандидата або будь-яку справу
  • Вкладення грошей в улюблене політична справа

 4. 4

  Піднімайтеся по соціальних сходах. Немає нічого більш американського, ніж історія «з грязі в князі» когось, хто зміг просунути своє життя на вершині з нічого. Будь ви бідним, невідомим іммігрантом або громадянином, у кожного є шанс зробити ім`я в Америці, поки є бажання важко працювати, бути винахідливим і володіти силою триматися за особисті цінності. Нехай, з певних причин, неможливо кожному стати неймовірно багатим і знаменитим, залишається можливість піти на пенсію з більш високої посади, ніж з тією, з якою ви починали кар`єру і заробити ім`я важливого члена суспільства.
  • Піднімаючись по соціальних сходах, ніколи не лякайтеся перспективи мати справу з людьми, що знаходяться вище вас. В Америці, більш, ніж в інших країнах, очевидно, що доля людини визначається власною силою волі і здібностями, ніж привілеями від народження. У той час, коли хтось народжується в достатку і привілеї, якщо ви здатні забратися на вершину певного соціального класу, у вас є повне право вважати себе рівним з ними.

 5. 5

  Погляньте на історії успіху для мотивації. Переслідувати американську мрію непросто. Як і описано вище, облаштування хорошого життя, будучи вільним, незалежним громадянином, потребують уйми роботи та особистої відповідальності. Якщо вам складно мотивувати себе, зверніться до безлічі історій успіху, щоб дати собі поштовх. Багато з цих реальних людей мали можливість побудувати життя з нічого або успішно боролися проти переважаючих громадських сил, щоб заснувати кращу країну (або навіть світ). Нижче представлені лише кілька прикладів.
  • Ендрю Карнегі: Бідний шотландський іммігрант, який почав кар`єру як переносник бобін на фабриці і закінчив її як один з найпотужніших, впливових індустріалістів свого часу.
  • Сьюзан Ентоні: Очолюючи кампанію за право голосу жінок, була навіть арештована, проте стала інструментом перемоги за право голосу жінок.
  • Джавад Карім: Цей іммігрант, найбільш відомий за со-організацію YouTube, також допоміг розробити систему PayPal.
  • Jay Z: Уроджений Шон Картер, ця американська музична ікона виросла з злочинною і бідного життя і став одним з найбагатших і найвпливовіших людей в музичному бізнесі.

Поради

 • Не бійтеся розраховувати шанси. У США є широка система захисту, як особиста, так і публічна.
 • Не дивуйтеся затратам. З двома високоприбутковими виробниками, навіть будинок за мільйон доларів може бути оплачений за ваш термін служби.
 • Користуйтеся громадської системою освіти.
 • Живіть по-своєму.
 • Переслідуйте реалістичні цілі. Якщо ви хочете стати наступним Біллом Гейтсом, то вам слід знати хоч щось про комп`ютери. Якщо хочете рити канави ... ну ви зрозуміли.

Попередження

 • Ви маєте право слідувати за своїм щастям. Але гарантій немає!
 • Американський кошмар схожий з американською мрією. Ретельніше вибирайте, якому раді послідувати. Погана порада поведе вас не по тій дорозі. Приймайте поради про шлюб тільки від щасливо одружених людей. А поради по заробітку приймайте тільки від успішних людей, відповідальних, а не від тих, на кому висить багато боргів.
 • Стрес, депресія та інші форми осаду від роботи можуть нашкодити вашим прагненням і мотивації до досягнення успіху. Можуть вони нашкодити навіть вашим відносинам. Слідкуйте за цими симптомами і звертайтеся, при необхідності, за кваліфікованою допомогою.