Як вимовляти молитву про Божественне Милосердя з чотками

Молитва про Божественне Милосердя - це красивий набір молитов, подібних Розарії. Насправді, вона заснована на вервиці Розарії. Молитва створена Святий Фаустіни Ковальської у відповідь на бачення від Ісуса Христа, Який явив Себе як Боже Милосердя.

Кроки

 1. 1

  Перехреститеся.

 2. 2

  Вимовте цю Додаткову Початкову Молитву.
  • O Кров і вода, яка хлинула з Серця Ісуса як фонтан милосердя для нас, я вірю в Тебе!

 3. 3

  Прочитайте Молитву Господню.
  • Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім`я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь- і прости нам провини наші, як ми прощаємо винуватцям нашім- і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.

 4. 4

  Вимовте Богородице Діво, радуйся.  • Богородице Діво, радуйcя, Благодатна Маріє, Господь з Тобою: благословенна Ти між жонами, і благословенний Плід утроби твоєї, яко Спаса народила еси душ наших. Свята Марія, Матір Божа, молися за нас, грішних, нині і в годину смерті нашої. Амінь.

 5. 5

  Прочитайте Символ Віри.
  • Вірую в єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого. І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, Єдинородного, що від Отця народився перше всіх століття- Світло від Світла, Бога істинного від Бога істинного, народженого, створеного, єдиносущного Отцю, через Нього все сталося. Нас заради чоловік і нашого спасіння, зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і став чоловіком. Розп`ятий за нас при Понтійем Пилата, і страждав і був похований. І воскрес у третій день по Писанням. І вознісся на небеса, і що сидів праворуч Отця. І знову прийде у славі судити живих і мертвих, Його ж царству не буде кінця. І в Духа Святого, Господа Животворящого, що від Отця походить, що з Отцем і Сином спокланяемом і слава, що пророкувавшого пророки. В єдину, святу, соборну і апостольську Церкву. Визнаю одне хрещення на відпущення гріхів. Чекаю воскресіння мертвих і життя майбутнього віку. Амінь.

 6. 6

  Вимовте Отче предвічний.
  • Отче Предвічний, приношу Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество Улюбленого Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа, заради прощення гріхів наших і всього світу.

 7. 7

  Прочитайте «В ім`я ...» Молитва на десять невеликих намистин з кожного десятка.
  • Заради Його болісних страждань, будь милосердний до нас і до всього світу. 8. 8

  Повторіть на залишилися десятках.

 9. 9

  Завершіть молитву Святим Богом. (Повторіть 3 рази)
  • Святий Боже, Святий Міцний, Святий Безсмертний, помилуй нас і весь світ.

 10. 10

  Вимовте цю Додаткову заключну Молитву.
  • Вічний Бог, що Його милосердя нескінченне, а скарби милості невичерпні, поглянь на нас милостиво і увеличи в нас Твоє милосердя, щоб ми в важких моментах не піддавалися відчаю і не впадали у зневіру, але з більшою довірою піддавалися Твоїй волі, яка то Любов і саме Милосердя.

Поради

 • Як і в Розарії, корисно мати чіткі (і молитву легше вимовляти на повній п`яти-десяточному Розарії, ніж на одне-десяткових або кругових вервиці), але їх не обов`язково мати. Ви можете читати молитви на руках, однією рукою вважати п`ять десятиліть, а інший вважати десять молитов шляхом підрахунку пальців двічі. Тим не менш, чотки використовувати легше.
 • Існує також Новена Божого Милосердя, яку традиційно вимовляють між Страсного п`ятницею і святом Божого Милосердя (неділя після Пасхи).
 • Як і Вервиці, Молитва Божого Милосердя є молитвою про поблажливість (дивіться сайт Marians для докладної інформації). Тим не менш, вона не чарівна. Думайте про те, що ви вимовляєте, і намагайтеся стати трохи ближче до Бога і трохи далі від гріха, під час читання молитви.
 • Ще один спосіб роздуми під час молитви Божественного Милосердя, це зосередитися на п`яти ранах Христа: його голові, боці, двох руках і двох ногах. Моліться кожен десяток, роздумуючи про багатьох гріхах, які ми здійснюємо подумки (в умі), руками, ногами і т.д. Наприклад, ми здійснюємо гріх пліток устами і свідомістю, гріх нападу ногами і руками, гріх заздрості очима і т.д.
 • Віддайте кожен десяток людині, яка особливо потребує молитви.

Попередження

 • Молитва про Божественне Милосердя з чотками є хорошим способом нагадати собі, що Бог є Бог, а ви ні, і ви дійсно потребуєте в Ісусі як у своєму Спасителя. Це корисне нагадування, що ми всі грішні, але Бог готовий і намагається пробачити нас, але не просто, щоб ми йшли і знову грішили.

Що вам знадобиться

 • Чотки або 10 пальців