Як читати новеніе до Святої Терези від Дитятка Ісуса

Свята Тереза обіцяла, що після своєї смерті вона змусить троянди сипатися з Небес. Вона також обіцяла, що ті, хто будуть на неї молитися - завжди будуть отримувати відповідь. Її просьбенная молитва перед престолом Господа Бога має могутню силу. Це п`ятиденний новеніе до Святої Терезі.

Кроки

 1. 1

  Прочитайте цю молитву: «О, Свята Тереза від Дитятка Ісуса, будь ласка, зірви для мене троянду з небесного саду і пішли її мені в знак послання любові. Благаю тебе, попроси Бога проявити до мене милість і скажи Йому, що моя любов до Нього з кожним днем ставатиме все міцніше і міцніше ».

 2. 2

  Кожен день читайте молитву вище плюс по 5 разів «Отче Наш», 5 разів «Аве Марія» і 5 разів «Хвала Господу».

 3. 3

  Їх потрібно читати протягом кожного з 5 днів до 11:00 ранку.
 4. 4

  Коли до п`ятого дня ви закінчите читати п`ятиразовий набір молитов, прочитайте ще один набір по 5 разів «Отче Наш», 5 разів «Аве Марія» і 5 разів «Хвала Господу».

Поради

 • Постарайтеся щодня читати молитви в один і той же час, щоб не забувати про це (ймовірно, це і є причиною того, чому слід читати молитви до 11 ранку).
 • Моліться з упевненістю.


 • Якщо ви не отримаєте троянду на п`ятий день, не впадайте у відчай. Свята Тереза завжди слухає і дасть вам відповідь у Божий час. Продовжуйте наполегливо молитися.

Попередження

 • Пам`ятайте про те, що ми не завжди отримуємо те, чого хочемо. Ми отримуємо від Господа Бога й Отця Його те, що є кращим для нас. Так що, моліться з вірою в душі і знайте, що ваше життя завжди знаходиться під захистом і турботою.
 • Це молитва, а не «магія». Це духовна відданість, яка допомагає наблизити нас до Ісуса через просьбенную молитву до Святої Терезі.
 • До римлян 1: 16-17 Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше юдеєві, а потім грекові. У ньому відкривається правда Божа віри в віру, як написано: «праведний житиме вірою».
 • Цю молитву можна читати як подумки, так і вголос. Будь ласка, постарайтеся зосередитися на змісті зазначених молитов і на уявній прохання до Ісуса, «Так виповниться воля Твоя». Наш Господь чує всі молитви і відповідає на кожну з них. Така молитва зачіпає не тільки свідомість, а й тіло, тобто повністю всю людину під час молитви.