Як поліпшити самооцінку через Бога

Існує форма самооцінки, яка виходить з розуміння Бога і вашого до Нього відносини. Ось рекомендації про те, як розвинути почуття власної гідності через Бога. У центрі цього підходу перебуває Месія Ісус Хрістос- інші можуть підтримувати інші шляхи, але цей шлях виявився дуже еффектівним- настільки ефективним, що ви або ваші друзі можете дізнатися, як довести існування Бога, знайти себе в Ньому і благословити весь світ Божою любов`ю.

Кроки

 1. 1

  Почніть вивчати писання. Почніть з Нового Завіту - Євангелія від Іоанна. Також вивчіть Старий Завіт. Це записи Божого спілкування з чоловіками і жінками на землі і пророцтв, які він посилав через пророків, всі з яких збувалися досі.

 2. 2

  У процесі вивчення шукайте докази того, що ви дитя Боже, син чи дочка Бога. Шукайте також докази того, що Бог є єдиним творцем, праведним, святим, люблячим, добрим і нездатним на будь-яке зло. Шукайте писання, в яких показана Божа любов до своїх дітей, любов, яка відображає і перевершує батьківську любов до дитини. Це забезпечить вам теоретичні знання для підтримки вашої самооцінки. Розуміння того, що ваша справжня сутність пов`язана з тим, що Бог сотворив і любить вас, навіть якщо ви грішник, і забезпечує справжню впевненість. Ви можете бути впевнені, що вас по-справжньому люблять незалежно від обставин, що є гарним способом завоювати повагу і довіру.

 3. 3

  Почніть змінювати вашу думку, вчинки і думки, які відображають вивчені поняття (зодягніться в нову людину і в повну Божу), як ви поводитеся Богом: Прийміть Духа Святого, як у Біблії і відродити знову. Це речі, які Бог попросив робити своїх дітей, для служіння йому. Бог також знає, що якщо хтось живе таким життям, яку Він наказав для нас, підкоряючись його вказівкам, то ця людина буде жити життям, наповненим найпоширенішими можливостями. У своїй любові він вказав вам шлях досягнення цієї мети.

 4. 4

  Закликайте Бога в молитві, в ім`я Ісуса Христа. Ви навіть можете використовувати ці слова: «... в ім`я Ісуса Христа». Так як ви прагнете слідувати за Христом, він змінить вас, і ви переродитися. Якщо ви відвернетеся від гріха і визнаєте, що Христос помер на хресті і воскрес, щоб врятувати вас від вічної розлуки з Богом, то Святий Дух відродить вас і перетворить на нову людину. Як молитва, так і життєві зміни забезпечать вам практичний досвід для підтримки самооцінки.

 5. 5

  Пам`ятайте, що Бог буде з вами: коли ви зіткнетеся з непереборними перешкодами у вашому житті «покладаючись самі на себе».
 6. 6

  Цінуйте момент: Не має значення, що інші думають про вас, що вони говорять, або те, що ви можете або не можете зробити. Ви будете почувати себе добре, тому що будете знати, наскільки Ісус Христос любить вас. Це те відчуття, яке ви не отримаєте більше ніде.

 7. 7

  Живіть для Бога у всіх своїх діяннях: Пам`ятайте, якщо ви християнин, то живете у світі, але ви не «з» світу. Правила народів світу, їх гідності, їх одяг, всі з їхнього світу, це якраз їх-а не віддане волі Божої. Ви улюблене дитя Боже, і як його дитя, ви повинні повністю покладатися на нього в усьому, в тому числі самооцінці.
  • Самооцінка НАДЗВИЧАЙНО переоцінена. Якщо вам потрібна більш висока самооцінка, ви більше потребуєте в Бозі. Не наша самооцінка має значення, а наше божественне достоїнство. Пам`ятайте це кожен день. Яка різниця, якщо діти в школі або колеги дражнять або висміюють вас за віру? Зрештою, не ваш соціальний статус має значення, а ваша віра.


Поради

 • Пам`ятайте, що ви можете не бачити божественні речі, як відповідь на ваші проблеми, хоча вони можуть бути краще для вас, ніж ви можете коли-небудь повірити, подумати чи уявити.


 • Читання і розуміння Біблії можуть дати вам справжню самооцінку. Витратьте деякий час на читання і роздуми.
 • Зрозумійте, що Бог створив вас з причини, як у Біблії багато робили те, чого хотів від них Бог і подивіться, як вони вплинули на історію.
  • 26. Стежку ніг твоєї, і всі шляхи твої нехай будуть твердими.
   27 Чи не відступиш ні праворуч, ні наліво-усунь свою ногу від зла (Притчі Соломона 4: 26-27)

Попередження

 • Існують містичні курси, які стверджують, що у них є всі життєві відповіді. Вони здаються «духовно правильним» рішенням, щоб привести до миру і єдності. Тим не менш, в підсумку таке перетворення призводить до духовної смерті, якщо це просто чудеса і ангели без Христа.
 • Зрозумійте, що повідомлення про чудеса і ангельських істот не обов`язково є посланням Ісуса Христа. Це може бути східна релігія чи релігія нового століття, завуальована в християнській термінології. Вона оманлива, бо звучить, як християнство, але дуже сильно відрізняється, якщо не звеличує Ісуса Христа як спасителя.
 • Якщо ви на межі знищення почуття власної гідності і не бачите сенсу вашого життя, поговоріть з ким то якомога швидше. Ці почуття є небезпечними.
 • Біблія повністю натхненна Святим Духом, так що знайте, що Він не просто хоче, щоб ви були впевнені в собі. Він насправді хоче, щоб ви присвятили йому все своє життя, - ось чому смерть Ісуса на хресті була настільки значною.

Що вам знадобиться

 • Письмо
 • Біблія