Як зміцнити свою віру

У Новому Завіті Ісус сказав: "Кажу вам, хто вірує в Мене і в справи, які чиню Я, і він створить, і більше цих сотворіт- бо Я йду до Отця."(John 14:12)

Як вам посилити віру? Шляхом зміцнення віри в божественну сутність Христа.

Єдиний посередник між Богом і людьми - людина Ісус Хрістос- Він є сполучною ланкою у вашій зв`язку з Богом теж. Так як же вам зміцнити свою віру? Ось як.

Кроки

 1. 1

  Підтримуйте свою віру. Підживлюйте свою віру в Бога, вивчаючи Біблію, беручи Слово Боже. У Посланні до римлян 10:17 сказано «І так віра від слухання, а слухання - від Слова Божого».
  • Віра не з`явиться, якщо ви будете в основному тільки молитися, просити і постити, так зазначено в Римлян 10:17.
  • Біблія говорить, «завжди моліться» - таким чином, молитва необхідна, але віра буде від слухання і подальшого застосування Слова Божого.
  • Ви повинні продовжувати читати і вивчати Слово Боже (Біблію), тоді ваша віра буде зміцнюватися. II Солунян 1: 3, «ваша віра зростає надзвичайно», живучи в Божих обітницях Біблії.

 2. 2

  Помітьте в Біблії місце, де сказано, що Ісус Христос вірив у Бога повністю і беззаперечно. Він є живе Слово Боже. Віра є «плодом Святого Духа», який Ісус обіцяв послати нам після того, як пішов до Отця. Це може бути помітно у відродженому дусі людини не тільки в хороші дні, а й у важкі часи:

  ~ "... Плід Святого Духа: любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, добрість, вірність, ..."
  .

 3. 3

  Народитесь знову, як віруючий, покаявшись (обернувшись) і знайшовши своє продовження у Христі, так ви отримаєте силу віри і духу Божого. Це означає, що, народившись знову, ви будете володіти якоюсь часткою природи Бога, як сказано в Писанні. Тому ніщо не може служити виправданням: не думайте про себе більше, ніж повинні думать- але думати скромно, у міру віри, як кожному Бог наділив. (Римлян 12: 3)

  • Нехай віра зародиться у вас, вона може бути в області недоступних для вас речей, але якщо ви вірите в Бога, ці речі зможуть втілитися і застосуватися вами. Ви побачите результати своєї віри. Це не просто надія, це шлях Божий для доступу до справ Божим.

 4. 4

  Полюбіть брата свого. Як ви можете любити Бога, якого ви не бачили, якщо ви не любите вашого брата, якого ви бачили? Бог відкрив вам себе через свій народ, свою любов, через сина свого - своїм словом, Святим духом, духом Христа.  • У посланні до Галатів 5: 6 говориться, що віра діє через любов.

 5. 5

  Маючи віру, можна вирішувати будь-які проблеми, навіть гори зрушувати. Треба просто вірити, що Бог дотримає свого слова. Вірити, що Бог не може брехати. Не можна вірити в Бога, не дізнаючись його через спілкування з Божою присутністю. Це спілкування - найкращий час на самоті, проведене у вивченні, прославлянні і молитвах до Бога, отриманні знань про Бога і його життя, про шляхи та істині (представлено в Біблії).
  • Авраам (римлянам, 4: 19-21) мав дуже сильну віру 1) не концентруючись на своїх обставинах, 2) вірячи, що Бог зробить те, що обіцяє і 3) вихваляючи Бога.

 6. 6

  Спілкування з Богом зароджує згоду з тими, хто вірить в Бога.

  ~ "Де двоє або троє згодні один з одним в ім`я Моє погодились про всяку річ, то, чого б не попросили, буде їм від Отця мого небесного. Бо де двоє або троє зібрані в моє ім`я, там Я серед них." ( від Матвія 18:20)

 7. 7

  Розвивайте вашу віру, давши Богу можливість відкрити себе вам. Ви повинні знати Його, так як Він живе у вашому житті. Спілкування з невидимим Богом породжує духовний стан непохитної віри, яке може вносити зміни в вашу видиму фізичну реальність.

 8. 8

  Дія вашої віри. Дія віри виражається не тільки в думках і словах про те, чого ви очікуєте і яких результатів бажаєте досягти, просячи благословення у Бога. Віра допоможе вам добитися потрібного результату. Бог сказав до Ісуса Навина, що ми повинні бути вірними Писанням:

  ~ "Ніколи не переставай роздумувати над цими навчаннями. Ти повинен думати про них день і ніч, щоб сумлінно робити те, що написано в них.

  Тільки тоді до тебе прийдуть процвітання і успіх. "(Ісус Навин 1: 8)
  .
  • Зверніть увагу, в Євангеліє від Марка, 9:23, Ісус сказав, що все можливо для того, хто вірить. «Вірити» - це дієслово, і він вимагає дій. Якби в діях не було необхідності, Ісус сказав би: «Все можливо для того, хто має віру». Віра - це іменник. Віра - це дар нам від Бога.

 9. 9

  Думайте про Слово Боже. Міркуйте над Словом, і воно підкаже, як ви повинні надходити по Слову. Ваша сповідь, засвідчення Слова і справи Божого, є частиною молитви та роздумів. Коли ви читаєте, засвоюєте і проговорює про себе Слово, ви роздумуєте над словом.

 10. 10

  Вибудовуйте свою віру, думаючи і кажучи одне і те ж, чиніть чесно, а не просто вдавайте. Боже слово вже відбувається, але не обов`язково для вас, навіть якщо ви дійсно в це вірите. Те, про що ви міркуйте, складається з того (формується) і складає те (формує), у що ви вірите:

  "Будьте обережні з тим, про що ви думаєте.
  Те, що ви думаєте, визначає, те, що ви робите.
  Будьте обережні, що ви робите з вашими можливостями.
  Дії визначають вашу віру, індивідуальність і характер.
  Будьте обережні з рисами вашого характеру, вони визначають вашу сутність.
  Вміст вашого буття визначає, хто ви є.
  Це правда, що: `Ми стаємо тим, про що ми думаємо.` "
  (Прислів`я.) 11. 11

  Самовдосконалюється через віру, яка розвивається за допомогою молитви на язиці.

 • Молитися на інших мовах - це свого роду духовна тренування, згідно Нового завіту.

  # Вичинені щодня час для молитви та роздумів над Божим словом на вашій рідній мові або іншими мовами, тоді ваш дух буде активним, а не пасивним. Письмо говорить:

  "А ви, улюблені, будуйте себе найсвятішою вашою вірою, моліться Духом Святим."
  (Юда 1:20)

 1. 1

  Дозвольте Богу жити в ваших роздумах і хвальби і розвиватися у вашому бутті. Роздуми над Божим словом і порозуміння приведуть вас до розуміння Бога і здійснення вчинків відповідно до вашої вірою.

 2. 2

  Повідкидайте всі сумніви. Почніть звертатися до Бога, коли до вас приходять негативні думки, поміняйте їх на звернення до Господа. Якщо ви вірите Йому, тоді часто моліться. Він живе в вас і в людях, які вірять в Нього:

  ~ "Бог мешкає хвалах Ізраїлю (його люди, віруючі, які роблять його волю)."

 3. 3

  Дізнатися, чому Бог мешкає в молитвах Свого народу: це велика честь Богу, що молитовня була в кам`яному храмі, але зараз вона всередині вас.
  • Отже, храм торує шлях до Святого духу, як ніби в цьому місці живе Бог:

   • Але Всесвіт - це Божий храм-так яка різниця, якщо храм - в душі кожної людини?
   • Небеса - Його трон, земля - підніжжя ніг його-крім того, жодна людська служба не може принести Йому користь, поки він спостерігає за тими, хто вірно служить Йому.

 4. 4

  Наслідувати Ісуса - вірити в живу природу Христа, обраного помазаника божого, наставника в істині і життєвому шляху. Так відкуплений, розкаюваний, вірний людський дух може представляти свій сприятливий храм, в якому хоче мешкати Бог.

Поради

 • У надзвичайно складний час, коли Бог здається непохитним, коли ваша віра зламана, Бог насправді робить вашу віру сильніше. Ви будете сильніше, якщо переможете спокуса сумніватися в Ньому.
 • Сприяйте успіхам у вашому житті і розвитку своєї віри через роздумування над Словом і визнанням (вимовою) Слова (Священного Писання).
 • Успішні кроки до віри можуть призвести до впевненості у своїй релігії.
 • Віра включає в себе любов один до одного, як Він віддав вам Свою любов. Як сказано в Писанні: «Необхідно, щоб я пішов і відправив Святого Духа, щоб він залишився з вами назавжди». Поділіться своєю неймовірною Любов`ю і духом з іншими людьми.

Попередження

 • Не думайте, що ви можете зміцнити віру, гніваючись на невіруючих або ненавидячи людей.
  • Ви можете сердитися на образи, дозволяючи Святому духу і Євангеліям направляти вас, вивчаючи Біблію і застосовуючи слово Бога в любові. Будьте ласкаві. По тому пізнають усі, що ви мої учні, якщо будете мати любов один до одного - Сказав Ісус.
 • Будьте в курсі того, що сказав Соломон, "у всіх ваших надбаннях є мудрість". Віра в Бога, як правило, не прислухається до мудрості або будь філософії, яка може перебувати в суперечності з Біблією, але погоджується зі Словом божому в Біблії, і з тим, що все робиться з Його волі і Слову.