Як бути співспадкоємцем Христа

"А якщо ми діти, то й спадкоємці, спадкоємці Божі, а співспадкоємці Христові, коли тільки з ним страждаємо, щоб з ним і прославитися." - Римлянам 8:17. Якщо ви хочете стати ближче до Бога, нашого Отця, ця стаття для вас.

Кроки

 1. 1

  Прочитайте Біблію, щоб дізнатися, як потрібно жити у відповідності зі Словом Божим і Святим Письмом.

 2. 2

  Подумайте про своє дитинство. У вас була мати, можливо, у вас був батько, можливо вас виховав родич або знайомий ваших родичів? У будь-якому випадку, незалежно від того, яка у вас була сім`я, у вас крім них також є Батько, який любить вас, Він любить своїх дітей, які приймають Ісуса Христа і живуть за Його законами.

 3. 3

  Ви повинні розвиватися, наближатися до Христа, ви повинні рости у вірі, тоді Господь благословить вас духовно і фізично.
 4. 4

  Прийміть Ісуса Христа, як свого рятівника.

 5. 5

  Вам необхідно прийняти Христа у своє життя і дозволити Йому змінити її. Ви повинні покаятися у всіх гріхах, залишити гордість, жадібність, ненависть і інші негативні почуття. Ваша віра повинна виявлятися не тільки в словах, але і в діях. 6. 6

  Вам необхідно навчитися любити ближнього, так як Господь полюбив нас. Робіть гарні вчинки, робіть добрі справи по відношенню до всіх дітей Божих - всьому людству. Так чинив сам Ісус Христос.

 7. 7

  Вам необхідно навчитися ефективно спілкуватися з Богом, а найважливіше, вам потрібно знати, що Христос завжди буде на вашому боці - він наш адвокат і заступник перед Отцем.

 8. 8

  Вам необхідно прийняти Христа і дозволити йому змінити ваше життя. Вам необхідно жити у відповідності зі Святим Письмом, так як наказував нам Ісус-Господь. Він сказав, що повернеться і забере з собою всіх праведників, всіх хто увірував в Нього.

Попередження

 • Якщо ми не приймемо жертву Ісуса Христа, ми не зможемо наблизитися до Отця-Бога через Святого Духа, якого послав Господь після свого вознесіння на небо.
 • Остерігайтеся тих, хто проповідує свою власну версію Письма - Доброї Новини. Остерігайтеся всіх, хто від вас чогось вимагає, вимагає здійснювати дії, які не збігаються з поведінкою, що написано про нас в Біблії Не довіряйте людям, які просять у вас грошей, ставлять себе на місце духовного лідера і намагаються управляти вами. Не довіряйте тим, хто стверджує, що вони - Ісус Христос, або що вони проповідують Його друге пришестя, яке нібито скоро відбудеться. Це лжепророки.