Як видалити пляму з одягу

Якщо у вас був улюблений предмет гардероба, який не мав плям, що псують зовнішній вигляд одягу, то вам напевно пощастило. Для тих з нас, з ким це сталося, потрібен спосіб, щоб видалити набридливе пляма. На жаль, не всі миючі засоби можуть видаляти всі види плям.

Кроки

 1. 1

  Збережіть ярлики з написами на речах. Зберігайте мітки на предметах одягу так, щоб ви точно знали, як їх прати. Ярлики часто дають корисну інформацію, як видаляти плями з цього конкретного предмета одягу.

 2. 2

  Перед початком прання, завжди замочуйте одяг, пробуйте видалити пляму за допомогою губки або чогось подібного.

 3. 3

  Перед пранням, я запропонував би завдати плямовивідник Tide, щоб збільшити шанси на видалення плями.
 4. 4

  Для предметів одягу з лавсану або поліестеру краще використовуйте сухе засіб.

 5. 5

  Якщо ви все ж змушені прати одяг, спробуйте використовувати пральний порошок, що містить ферменти, які, на жаль, містяться в більш дорогих видах миючих засобів.

 6. 6

  Сподіваюся, що пляма, швидше за все, віддалиться.

Поради • Ось кілька порад для конкретних типів плям:
  • Для трав`яних плям: нанесіть зубну пасту на пляму і чистіть його зубною щіткою протягом приблизно трьох хвилин. Після цього виріб замочують протягом тридцяти хвилин до прання.
  • Для чорнильних плям: Нанесіть лак для волосся на пляму, потім замочіть одяг в молоці протягом 30 хвилин. Після цього замочіть у воді з миючим засобом з ферментами. Ви будете здивовані, що плями зникли.
  • Для плям крові: Замочіть у холодній воді, потім промийте теплою водою, яка є безпечною для тканин. Якщо це кольорова тканина, додайте Тайд з відбілювачем для кольорового одягу. Якщо це біла річ, використовуйте ваш звичайний пральний порошок з додаванням 1 склянки відбілювача в воду. Ви будете хотіти, щоб плями крові віддалилися самі по собі.

Попередження

 • Пам`ятайте, ніколи не періть і не сушіть одяг, поки не спробуєте видалити пляму.