Як видалити плями шпаклівки з одягу

Плями шпаклівки можна видалити з більшості предметів одягу за допомогою засобів, які, ймовірно, є у вас вдома.

Кроки

 1. 1

  Якщо ви помітили пляма, промокніть його водою, не даючи йому можливості засохнути.

 2. 2

  Використовуючи паперовий рушник, постарайтеся якомога краще відтерти шпаклівку з одягу.
 3. 3

  Після того, як ви видалили стільки шпаклівки, скільки у вас вийшло, зволожите пляма спиртом, за допомогою складеного паперового рушника.

 4. 4

  Тампонується пляма, поки воно не зникне. Можливо, буде потрібно повторити це кілька разів, щоб видалити пляму. Для кожного повторного застосування завжди використовуйте чистий ділянку паперового рушника і більше спирту. 5. 5

  Після того, як видаліть пляма, відіпрати одяг у холодній або теплій воді. При пранні одягу в пральній машині, переконайтеся, що пляма повністю видалено. Можливо, вам доведеться прати кілька разів, перш ніж пляма повністю зникне. Не розміщуйте в барабан пральної машини одяг з рештою плямою, під впливом тепла воно вбереться в матерію.


Поради

 • Якщо ви не звернули увагу на пляму протягом декількох днів, покладіть одяг у морозилку на кілька годин. Шпаклівка від цього замерзне, і в більшості випадків ви зможете легко "віддерти кірку" нігтями або ножем для масла. Після видалення більшої частини шпаклівки, очистіть залишився пляма за допомогою спирту, як описано в кроках 3 і 4.
 • Цей метод добре працює з міцно пофарбованої джинсового тканиною, бавовняною тканиною і змішаної тканиною з бавовною. Якщо ви не знаєте, наскільки міцна забарвлення тканини, спробуйте спочатку нанести спирт біля шва або в інших невидимих зонах, і тільки потім продовжуйте.

Попередження

 • Оскільки алкоголь легко запалюється, завжди використовуйте його в добре провітрюваному приміщенні далеко від відкритого вогню або іскор.