Як видалити плями цвілі з дерев'яних підлог

Дерев`яні підлоги красиві і практичні. Але якщо ви дозволите воді стояти на поверхні, обробка покриється плямами і може з`явитися цвіль. Це особливо вірно для обробки на водній основі і у вологому кліматі.

Кроки

 1. 1

  Вимийте підлогу або уражену ділянку масляним милом, рекомендованим для очищення деревини. Увімкніть вентилятор під час очищення, щоб підлога швидше висох.

 2. 2

  Очистіть шар цвілі скребком. Скребок - це шматок металу шириною приблизно 20 см, кілька сантиметрів заввишки і товщиною близько 0,7 см. Просто притисніть скребок до підлоги і проведіть по поверхні. Очищайте у напрямку росту волокон деревини.
 3. 3

  Використовуйте губу для шліфування (для очищення обробки або близько 180 зернистості). Відшліфуйте поверхню, щоб видалити цвіль, і знову рухайтеся у напрямку росту волокон.

 4. 4

  Атакуйте залишилася цвіль. При необхідності використовуйте розбавлений відбілювач, щоб видалити старі плями. Будьте обережні, так як це засіб може зіпсувати зовнішній вигляд дерева. 5. 5

  Хімікати для видалення плям на дерев`яних настилах також можна використовувати на дерев`яних підлогах.

 6. 6

  Використовуйте наждачний папір 200 зернистості, щоб легким натисканням розгладити поверхню деревини.

 7. 7

  Повторно обробіть дерево, бажано тієї ж обробкою, яка використовувалася спочатку. Це особливо стосується обробки на водній основі, так як її дуже складно підібрати, якщо у вас немає тією ж самою.

Попередження

 • Будьте обережні при використанні теракотових горщиків для квітів. Навіть якщо у вас є блюдце під рослиною на підлозі, волога проникає крізь горщик і руйнує дерев`яну поверхню.