Як зберегти нагорі кондиційоване повітря вашого домашнього охолоджувача

Страждаєте в літню спеку в спальні нагорі? Максимально використовуйте кондиціонування повітря, виконавши такі дії.

Кроки

 1. 1

  Додайте ізоляцію на горище. Горища повинні мати індекс ізоляції, принаймні, R30, щоб не впускати тепло влітку і не випускати тепло в зимовий період. Ізоляція економить гроші в обох сезонах.

 2. 2

  Переконайтеся, що стельові отвори виконують свої функції, і вони не забиті. Горище роблять для виведення гарячого повітря нагорі. Якщо необхідно, додайте вентиляційні або силові отвори, щоб знизити температуру на ньому.

 3. 3

  Полагодите вікна. Негерметичні вікна та віконні скла дозволяють виходити холодному повітрю і потрапляти в приміщення теплого.

 4. 4

  Закрийте штори і фіранки. Тепло потрапляє в будинок від сонячного світла через вікна. Закриття штор і завісок допоможе перегороджувати попаданню сонячного світла. Для цього найкраще підходить світлий колір непрозорих штор і фіранок.
 5. 5

  Замініть пічні фільтри. Забиті фільтри запобігають циркуляцію холодного повітря. Замінюйте фільтри, принаймні, раз на три місяці.

 6. 6

  Відкрийте верхні і закрийте нижні регістри. Відкриття верхніх регістрів холодного повітря повністю і закриття нижніх регістрів подачі повітря, допоможе направити холодне повітря наверх. Будьте обережні, не закривайте повністю всі нижні регістри подачі повітря. Досить повітря повинне пройти через кондиціонер для того, щоб ефективно циркулювати.

 7. 7

  Перемістіть меблі подалі від регістрів подачі повітря. Переставте її так, щоб регістри подачі повітря були повністю відкриті. Також видаліть засмічення в зворотних повітроводах у всіх кімнатах. Це забезпечить хорошу циркуляцію повітря на верхньому поверсі.

 8. 8

  Використовуйте підлогові вентилятори. Підлогові або стельові вентилятори забезпечать поширення повітря по кімнаті. Це може запобігти приплив холодного повітря з врегулюванням у підлоги в кімнатах нагорі. 9. 9

  Перевірте тиск. З кондиціонера з часом може витекти невелика кількість охолоджуючого речовини. Підрядник з охолодження та кондиціювання повітря може перевірити і, якщо необхідно, заповнити кондиціонер холодоагентом, для досягнення максимального охолодження.

 10. 10

  Очистіть зовнішній блок. Промийте зовнішній блок садовим шлангом (легко), щоб видалити бруд зі спіралі. Видаліть листя і сміття всередині вентилятора. Для того щоб зробити це, кондиціонер ПОВИНЕН бути вимкненим.

 11. 11

  Додайте трубні вентилятори. Якщо кондиціонер досить великий, щоб охолодити весь будинок, то, швидше за все, здійснювати циркуляцію повітря складно. Гаряче повітря піднімається вгору і холодне повітря поглинається. Замінивши регістр регістром / вентиляторним блоком більш холодне повітря, витісняється потоками нагорі. Ці пристрої можна придбати у великих магазинах обладнання або домашніх центрах (США).

 12. 12

  Викличте професіонала. Багато підрядники з охолодження та кондиціювання повітря будуть здійснювати огляд, і робити рекомендації за невелику плату. Але завжди краще пізнати більше, ніж прислухатися до однієї думки, зверніться до відомих фахівців, які мають компетенцію у цій справі. Перевірте Better Business Bureau (США) перед початком роботи з яким-небудь підрядником.


Поради

 • Використовуйте поворотний термостат для контролю температури, якщо вдень ніхто не знаходиться в будинку або якщо налаштування в нічний час відрізняються від денних.
 • Вимикайте кондиціонер вранці і пізно ввечері, коли температура зовнішнього повітря менше, ніж відповідне встановлене значення термостата.
 • Холодне повітря коштує грошей. Будьте готові заплатити за рахунками за зимове опалення і за електроенергію для кондиціонування повітря влітку.

Попередження

 • Чи не очищайте зовнішній блок, якщо є невизначеність щодо того, як це зробити. Може бути завдано шкоди та / або пошкодження. Пристрій повинен бути відключено перед видаленням листя або сміття. При полосканні спіралі, вода не повинна потрапити в блок управління.