Як скласти оголошення для пошуку співмешканця

Пошук сусіда, щоб розділити витрати по господарству, іноді може стати складним. Вам потрібно знайти заслуговує на довіру людини, який є відповідальним і надійним. Важливо залучити правильного кандидата, щоб ви знали, що удвох ви зможете мирно жити разом, і він чи вона буде в змозі платити свою частину орендної плати вчасно. Одним із способів привернути відповідного сусіда є створення оголошення про те, що ви шукаєте співмешканця. Додайте ці оголошення в місцевих виданнях, у газетах, інтернеті, потім перевірте рекомендації і проведіть співбесіди з тими, хто відгукнувся. Важливо написати оголошення правильно, щоб забезпечити відгук підходящих кандидатів.
Складання оголошення про пошук сусіда по кімнаті

 1. 1

  Напишіть привертає заголовок. Вам потрібно те, що буде привертати увагу людей і зацікавлювати тип людей, який ви шукаєте в якості сусіда. Наприклад, якщо ви шукаєте сусіда, який ходить в довколишній коледж, ви можете написати: «Розшукується сусід для спільної оренди відмінної квартири поряд з кампусом!»

 2. 2

  В першу чергу вкажіть місцезнаходження будинку або квартири. Це одна з найважливіших речей, на яку люди звертають увагу, але якщо ви хочете захистити свою особисту інформацію, включіть тільки назва житлової будівлі, без номера квартири. Повідомте читачам про тип будівлі, розташуванні і що є по сусідству. Це допоможе відсіяти потенційних сусідів, яким може не сподобатися місце розташування.

 3. 3

  Вкажіть вартість оренди для нового сусіда жирним шрифтом. Будьте точні і включіть всі додаткові збори, наприклад, якщо комунальні послуги не включені у вартість оренди. Потенційні сусіди повинні точно знати, скільки від них очікується платити, перш ніж претендувати.

 4. 4

  Напишіть, який тип сусіда ви шукаєте. Хоч і може здатися, ніби ви прискіпливі, сенс оголошення в тому, щоб привернути тип орендаря, з яким вам би хотілося жити. Перерахуйте особливості, наприклад некурящий, чоловік або жінка, а також інші характеристики, як спокійний або охайний, які можуть бути важливі для вас. 5. 5

  Рекламуйте квартиру потенційному сусідові. Перерахуйте переваги самої квартири, житлового комплексу та навколишньої місцевості. Вам потрібно подумати про речі, які можуть сподобатися того типу сусіда, який ви шукаєте. Наприклад, якщо ви шукаєте сусіда спокійного і старанного, вам потрібно згадати щось типу «розташована у відокремленому місці, тихому в нічний час, ідеально підходить для людей, які намагаються уникати галасливого вуличного руху».

 6. 6

  Вкажіть внизу своє ім`я та контактну інформацію. Не вмикайте в оголошення своє прізвище. Увімкніть тільки номер телефону та адресу електронної пошти.

Поради

 • Додавання в оголошення фотографій вашої квартири є хорошим способом показати потенційним співмешканців, що вона з себе представляє.
 • Співбесіди з потенційними сусідами проводите по телефону або при особистій зустрічі в громадському місці.