Як купити звукопоглинальні штори

Якщо ви живете на жвавій вулиці, поруч з вашим будинком ведуться будівельні роботи або у вашій багатоповерхівці дуже тонкі стіни, то, швидше за все, вам не дає жити шум, який потрапляє у вашу квартиру ззовні. Є багато способів захисту від стороннього шуму, і одним з таких способів є покупка звукопоглинальних штор. Звуковбирні штори значно товще і важче звичайних штор - за рахунок шару вінілу, який, власне, і поглинає в себе звук. Купуйте звукопоглинальні штори, які не тільки стануть окрасою вашого житла, а й ефективно мінімізують надходять ззовні звуки.

Кроки

 1. 1

  Визначте, звідки у вашу квартиру надходить шум. Знайдіть стіну або вікно, які найбільше пропускають через себе сторонні звуки. Саме тут вам варто повісити звукопоглинальні штори.

 2. 2

  Виміряйте площу простору, який ви плануєте завісити звуковбирними шторами. Це допоможе вам визначитися з розмірами штор.
  • За допомогою рулетки виміряйте висоту і ширину віконного отвору або стіни. Найчастіше звукопоглинальні штори вішаються на вікна, але якщо у вас є така необхідність, то ви можете повісити їх на стіну або двері, якої не користуєтеся.

 3. 3

  Зверніть увагу на товщину штор. Штори будуть ефективно поглинати звук лише в тому випадку, якщо їх товщина буде не менше 5-7,5 сантиметрів.  • Пощупайте штори, візьміть їх в руки. Звуковбирні штори не можуть бути легкими: вони повинні важити не менше 7-9 кілограмів.

 4. 4

  Придивіться до тильної сторони полотна. Зовні звукопоглинальні штори нічим не відрізняються від звичайних декоративних штор, секрет криється в нижньому шарі тканини, а саме, в вінілової підкладці.
  • Переконайтеся в тому, що звукоізолюючий шар виготовлений з високоякісного вінілу з додавання кварцу і піску, оскільки саме ці компоненти відповідають за звукоізоляцію. Всю необхідну інформацію ви зможете знайти на етикетці або упаковці, також можна задати відповідні питання продавцю.

 5. 5

  Зробіть покупку он-лайн або купіть звукопоглинальні штори в магазині, що спеціалізується на продажу звукоизолирующих матеріалів. А от купити звукоізолюючі штори в звичайних магазинах «Тканини» у вас навряд чи вийде.
  • Пошукайте в інтернеті магазини, які спеціалізуються на торгівлі звукопоглинальних штор та інших звукоизолирующих матеріалів.


  • Також пошукайте в інтернеті он-лайн магазини, що займаються продажем звукоизолирующих штор.
  • А ще ви можете заглянути на сервіси з продажу товарів, що були у вжитку. Купуючи старі штори, ви ще трохи і заощадите.

 6. 6

  Не забудьте і про те, що вам знадобиться спеціальний карниз. Звуковбирні штори досить важкі, тому звичайний карниз, швидше за все, не витримає їх ваги.
  • Купити підходящий карниз і кріплення до нього ви зможете в будь-якому магазині «Товари для дому».

 7. 7

  Розпитайте продавця про гарантії на товар і правила обміну / повернення товару. Звертаємо вашу увагу на те, що не у всіх магазинах можна поміняти штори або повернути їх назад в магазин, якщо вони вам, наприклад, не підійшли за кольором.


Поради

 • Використовуйте звукопоглинальні штори і в тому випадку, якщо джерело шуму знаходиться у вашій квартирі. Якщо вам подобається голосно слухати музику або дивитися телевізор, або ж ви самі граєте на якомусь музичному інструменті, встановіть все необхідне обладнання біля звукопоглинальних штор - і ви не заважаєте ні сусідам, ні випадковим перехожим.
 • Розгляньте інші способи звукоізоляції, які можна використовувати паралельно зі звукопоглинальними шторами - звукоізоляційні панелі, потрійні склопакети і так далі.

Попередження

 • Пам`ятайте, що домогтися повної звукоізоляції за допомогою звукопоглинаючих штор у вас навряд чи вийде, а ось значно знизити рівень шуму можна.