Як використовувати харчову соду

Харчова сода, також відома як питна сода або бікарбонат натрію, найбільш відома видаленням неприємних запахів в холодильнику і в будинку. Також використовується у випічці, і, крім того, так як вона є нетоксичним з`єднанням, її можна використовувати в якості заміни для сотні інших менш екологічно чистих хімічних речовин.

Кроки

 1. 1

  Використовуйте жмені харчової соди для гасіння невеликих пожеж по всьому будинку. Не використовуйте для гасіння великих пожеж. Зробіть це тільки в тому випадку, якщо можна це зробити безпечним чином, і обов`язково викличте пожежників, щоб переконатися, що вогонь загашений.

 2. 2

  Використовуйте харчову соду, щоб знищити неприємні запахи в стоках. Додайте 2 столові ложки харчової соди в злив і включіть теплу воду на пару хвилин. Це допоможе зберегти ваші стоки від неприємного запаху.

 3. 3

  Дезодоруючі килими. Посипте содою килими і нехай вони так полежать протягом 15 хвилин. Пропилососьте як звичайно. Обов`язково перевірте міцність фарбування в прихованому місці. Щоб перевірити міцність, нанесіть суміш з 1/2 склянки води і 1/2 столової ложки харчової соди змішайте та нанесіть на килим. Дайте висохнути, а потім підметіть як звичайно. Використовуйте, якщо килим НЕ показав ознак зміни кольору або пошкодження.

 4. 4

  Додайте 1/2 склянки харчової соди в білизні для більш чистого запаху і, сподіватимемося, більш чистого одягу.
 5. 5

  Змішайте з водою і нанесіть на сухі плями сперми.

 6. 6

  Використовуйте харчову соду в порошкоподібної формі, дуже схожу на миючі засоби для ванної кімнати, для очищення практично будь-якої кухонної поверхні без використання токсичних чистячих засобів. Змочіть чисту ганчірку і нанесіть трохи харчової соди. Потріть поверхню. Вона підходить майже для всіх побутових поверхонь, включаючи душові кабіни, ванни, полиці у ванній кімнаті, стільниці на кухні і кухонні мийки. Ще однією перевагою є те, що сода легко змивається, так що не забудьте промити області після очищення харчовою содою.

 7. 7

  Використовуйте харчову соду, щоб очистити пристали продукти харчування в каструлях. Додайте трохи порошку харчової соди на змочену ганчірочку. Потріть каструлю, щоб видалити пристали продукти харчування. Ви також можете застосувати порошок харчової соди безпосередньо на поверхню, а потім потерти. 8. 8

  Використовуйте коробку харчової соди, щоб зберегти в холодильнику приємний запах. Міняйте коробку кожен місяць або близько того, щоб підтримувати дезодоруючий ефект.

 9. 9

  Приготуйте власний домашній розпушувач. Використовуйте його в крайньому випадку, коли виявите, що забули купити розпушувач, змішайте 5/8 чайні ложки винного каменю з 1/4 чайної ложки харчової соди. Це дасть 1 чайну ложку домашнього розпушувача.

 10. 10

  Використовуйте в якості м`якого миючого засобу для миття продуктів від пестицидів.

 11. 11

  Чистіть зуби харчовою содою. Це скоріше "аварійна" міра, але це не самий смачний спосіб почистити зуби.

 12. 12

  Використовуйте в якості пестициду. Змішайте з цукром, щоб вигнати тарганів і чешуйниц. Це не доведено, але може підійти.

Поради

 • Використовуйте харчову соду, щоб видалити плями від чашки з чаєм або кавою.
 • Не використовуйте харчову соду для очищення алюмінієвих поверхонь. Це призведе до ослаблення металу через хімічної реакції.