Як позбутися запаху риби в кімнатіПринюхайтесь ... Тьху! Ця огидна сморід від риби реально відштовхує, будь то в спальні або кімнаті для гостей. Крім того, надзвичайно ніяково, якщо в подібне приміщення зайде гость- він може подумати, що ви так і живете. Шукайте спосіб позбутися від даного жахливого запаху риби? Продовжуйте читати.

Кроки

 1. 1

  Приберіть все, що могло б створювати або посилювати неприємний запах. Брудні тарілки і кухонне начиння або фактично мертва риба з акваріума. Якщо ви заморозили рибу або рибні продукти в кімнаті, тоді забезпечте їх збереження в шафі або холодильнику, надійно загорнувши в упаковку.

 2. 2

  Помийте кімнату. Ні, не повноцінна генеральне прибирання, не панікуйте. Тільки протріть стіл, вимийте підлогу, якщо він брудний. У підлозі, можливо, застрягло що-небудь, що поширює запах по кімнаті.
 3. 3

  Відкрийте вентиляційні отвори, вікна та двері. Якщо аромат дійсно сильний, тоді розкрийте практично всі вікна. При запаху в безпосередній близькості від передніх або задніх дверей відчиніть їх. В результаті кімната провітриться і неприємний запах зникне. 4. 4

  Почекайте близько години. Зачиніть вікна та двері, побризкати трохи освіжувачем повітря або поставте один в кімнаті.

Поради

 • «Винуватцем» може виявитися корм для риб або акваріум. Щоб позбутися смороду, зберігайте рибну їжу в сухому, прохолодному місці і регулярно чистите акваріум.

Попередження

 • Якщо риба або інша їжа пахнуть дуже сильно чи погано, це може недобре скінчитися. Переконайтеся, що ви грунтовно перевіряєте продукти.