Як зарядити степлер

Степлер являє собою невеликий пристрій, що закріплює скобами різні матеріали: пластик, дерево і щільні тканини. Степлери дозволяють прикріпити матеріали до поверхні. Обидва види: механічний і електричний - знаходяться у вільному продажу. Вони набагато потужніший, ніж канцелярські, використовувані в офісах і будинках, так як фіксують скоби, які могутніше і товщі, ніж їх канцелярський аналог, але і вимагають більше сил, щоб зафіксувати їх в матеріалі, який вони хочуть скріпити. Завантажте степлер відповідними йому дужками, щоб почати використовувати його для скріплення металевих листів, оббивки і т.д.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що степлер заблокований. Якщо це електричний степлер, то головне переконатися, що він відключений від мережі. Це найпростіше, що можна (потрібно) зробити для його безпечної підготовки до використання.

 2. 2

  Знайдіть кнопку для відкриття лотка. У механічних та електричних степлерах вона, як правило, розташована в задній частині і часто легко визначається за рифленою формі на кінці рукояті.

 3. 3

  Натисніть на засувку. Утримуйте, поки лоток не був вискочить, і ви зможете побачити місце для завантаження скоб.

 4. 4

  Переверніть степлер. Переконайтеся, що рукоять степлера стоїть на запобіжнику, це потрібно для забезпечення безпеки і зручності. Вставте скоби в лоток зверху. Помилки, як правило, робляться на цьому етапі, коли люди намагаються завантажити скоби гладкою поверхнею вниз. Вони повинні завантажуватися плоскою стороною скоби вгору і гострими краями вниз.  • Переконайтеся, що ви використовуєте скоби правильного розміру. Якщо вони занадто великі або занадто маленькі, вони можуть заклинити. Скоби повинні бути зроблені для використовуваної вами марки і моделі степлера.

 5. 5

  Помістіть скоби в основний лоток. Вони повинні щільно прилягати, але не втискуйте додаткові скоби, якщо для цього немає місця. Всі скоби повинні бути прямими і однаковими. Скоби не повинні стирчати в різні боки.

 6. 6

  Закрийте лоток степлера. Натисніть на лоток, утримуючи при цьому сам степлер. Коли лоток буде на місці і зафіксований, ви почуєте клацання.

 7. 7

  Протестуйте степлер. Переконайтеся, що ніхто не стоїть поруч з вами. Повільно натисніть на спусковий гачок під рукояткою степлера, щоб переконатися, що скоби виходять правильно. Якщо скоби застрягли або механізм не спрацьовує, витягніть лоток знову, щоб перевірити скоби і внести необхідні корективи.


  • Механічний степлер вимагає набагато більше зусиль при роботі, ніж електричний аналог, тому переконайтеся, що ви врахували це, коли тестували його.
  • Якщо ви натискаєте на спусковий гачок занадто швидко, то степлер може зіскочити.

Поради

 • Перевірте упаковку степлера на наявність інструкції. Деякі моделі вимагають додаткові дії при завантаженні скоб.
 • Одягніть захисні окуляри. Ви ж не хочете, щоб скоба відскочила вам в око?

Попередження

 • Будьте обережні, щоб не прошити степлером пальці. Це потужний інструмент, скоби якого вилітають моментально після натискання. Тримайте пальці та інші частини тіла подалі від дії степлера.

Що вам знадобиться

 • Степлер
 • Скоби