Як замінити двері

Іноді доводиться міняти двері і ви можете заощадити гроші, зробивши це самостійно. Якщо ви маєте всі необхідні інструменти і будете слідувати деяким основним правилам, то з такою роботою ви зможете впоратися в свої вихідні дні. Просто почніть із кроку 1, який описується нижче!

Кроки

 1. 1

  Купуйте нові двері. Виміряйте ширину встановленої раніше двері і купіть двері такого ж розміру. Також, вам слід шукати такі двері, яка буде максимально близькою по висоті до тієї, яка вам необхідна.
  • Перевірте дверні виміри двічі, перш ніж встановити нові двері.

 2. 2

  Зніміть шарнірні болти. За допомогою молотка і відбійника, вийміть шарнірний болт, який з`єднує дві сторони петлі. Будьте обережні - двері можуть впасти на вас.

 3. 3

  Зніміть двері. Приберіть старі двері в сторону і зніміть петлі і фурнітуру.

 4. 4

  Встановіть двері. Поставте нові і старі двері на підпори, причому старі двері повинна знаходитися поверх нової. Зіставте їх петлі і вершини, а потім скріпіть їх разом.
 5. 5

  Відзначте точки обрізки. Ви повинні будете вирізати паз (відступ) для шарніра, а також отвір для ручки дверей. Відзначте отвір для ручки дверей або перенесіть отвори зі старою двері на нову. Потім відміряйте і відзначте петлі на нових дверей, використовуючи новий шарнір або старий (якщо петлі мають однаковий розмір) в якості орієнтира.

 6. 6

  Ображати решту двері. Проведіть виміри, поставте позначку, а потім обріжте решту нових дверей за допомогою циркулярної пилки так, щоб вона була однаковою по висоті і ширині.

 7. 7

  Виріжте паз. За допомогою молотка і зубила, виріжте паз для дверних петель.

 8. 8

  Відзначте і просвердлите направляючі отвори. За допомогою нового шарніра та інструкцій, відзначте розташування трьох гвинтів (як правило) і просвердлите направляючі отвори.

 9. 9

  Виріжте отвір для ручки з замком. За допомогою набору інструментів вам буде простіше вирізати отвори, ніж робити заміри і вирізати самостійно, тим більше такі набори недорогі і популярні. Просто помістіть затискні пристрої до отвору, яке ви перенесли зі старих дверей.

 10. 10

  Відшліфуйте і пофарбуйте двері. Якщо це необхідно, то зараз дуже вдалий для цього час. 11. 11

  Встановіть петлі і ручку з замком. Встановіть петлі і ручку з замком. Дотримуйтесь інструкцій виробника, щоб правильно встановити ручку із замком.

 12. 12

  Зніміть і замініть старі стрижні петлі. Зніміть старі петлі, потім поміняйте на інші половинки нового шарніра. Використовуйте зубило, щоб поглибити паз, якщо петля знаходиться на різних рівнях з дверима. Якщо вам потрібні нові петлі або ж вони йдуть в комплекті з дверною ручкою, то ви можете навіть замінити всю дверну конструкцію.

 13. 13

  Встановіть двері. Поставте двері на невеликі опори і встановіть її на місце. Встановіть штирі в петлі і перевірте двері. Якщо все працює, то все готово!

Поради

 • Якщо ви не хочете робити отвори для дверної ручки, то купіть двері з попередньо просвердленими отворами.
 • Якщо двері трохи затирає, коли ви відкриваєте або закриваєте її, то вам слід трохи відшліфувати нижні краї двері до тих пір, поки вона не буде легко відкриватися і закриватися.

Попередження

 • Використовуйте засоби захисту, наприклад окуляри, використовуючи електричне обладнання.

Що вам знадобиться

 • Дриль
 • Шліфувальний верстат
 • Молоток, якщо штирі важко видаляються
 • Викрутка