Як заливати воду в насос перед пуском

Водяний насос працює під тиском і припиняє працювати, якщо вимкнути його на тривалий період часу, наприклад на зиму. Для того щоб насос почав працювати знову, його потрібно «залити перед пуском». Воду потрібно залити всередину насоса, щоб вона потрапила якомога далі і це створить напір для того, щоб почалася подача води. Незважаючи на те, що методи відрізняються в залежності від виду водяного насоса, описані нижче способи заливання насоса перед пуском покажуть вам, як це зробити.
Частина 1 з 3: підготовка системи

 1. 1

  Вимкніть електроживлення насоса. Не слід залишати ні один пристрій увімкненим, якщо ви здійснюєте операції з ним. Перейдіть до основи насоса і переконайтеся, що він вимкнений.

 2. 2

  Помістіть фіксуючу пристосування, яке забезпечує доступ до системи труб. На насосі для басейну це буде фільтруюча сітка. Якщо ви не працюєте з насосом для басейну, використовуйте будь затискні пристрої ближче до резервуару для води.

 3. 3

  Підготуйте шланг, який може бути підключений до незалежного джерела води. Вода поллється через шланг і усуне засмічення, переконайтеся, що надходить чиста вода.
  • Безліч людей воліють використовувати садовий шланг або шланг від пральної машини, підключений до садового шлангу. Однак якщо ваш садовий шланг містить свинець, знайте, що ви не повинні пити з нього. Якщо ви користуєтеся їм як слід, переконайтеся, що є спосіб фільтрації води після шланга.

 4. 4

  Промийте шланг, щоб видалити відкладення. Запустіть воду через нього, зберігаючи постійний потік протягом декількох секунд, перш ніж закрити його. Це особливо важливо для шланга, який зазвичай не використовується або ще не був використаний в цьому сезоні.

 5. 5

  Відкрийте всі запобіжні клапани в системі насоса. Це вбереже від нагнітання тиску Слідкуйте за тиском, щоб все йшло за планом.

Частина 2 з 3: промивання системи

 1. 1

  Вставте шланг у водопровідну арматуру. На насос для басейну помістіть фільтруючу сітку. Якщо ви заливаєте насос перед пуском для будівництва, просто підключіть його до арматури найближчого резервуара з водою. Тепер у вас є джерело води, що надходить в нову будівлю або басейн.

 2. 2

  Увімкніть подачу води до шлангу. Спочатку ви можете почути повітря, що проходить через систему. Це нормально.

 3. 3

  Дочекайтеся, поки вода виллється з резервуара. Зачекайте, поки вода заповнить резервуар, або може бути, у вас є водяний манометр для вимірювання рівня наповнення. В насосі для басейну встановіть фільтруючу сітку і закрийте його кришкою.

 4. 4

  Вимкніть воду в шлангу. Як тільки ви побачите, що вода вийшла з протилежного кінця, вимкніть подачу води до шлангу. Це повинно зайняти кілька хвилин.
  • Коли вода перестане текти на протилежному кінці (де ви отримуєте воду), значить, водна система вже наповнена.
  • Тим не менш, не від`єднуйте шланг, щоб в кінцевому підсумку повторити процес при необхідності.

Частина 3 з 3: завершення роботи 1. 1

  Відновіть харчування насоса і включіть систему. Дозвольте насосу працювати протягом приблизно хвилини. Знайте, що насос не може працювати, якщо тиск у резервуарі для води залишилося на рівні або вище тиску в насосі. Ось чому система не запускається.
  • Якщо ви відкрили пропускний клапан, почекайте, поки вода почне йти через нього, а потім закрийте.

 2. 2

  Зачекайте, поки в насосі пройде повний цикл. Якщо його вимкнути природно, він заповниться. Якщо ні, заповніть його знову. Спробуйте подати воду на одержувача. Якщо чуєте, що водяний насос включений, ви впоралися із завданням.

 3. 3

  Повторіть всі кроки, поки насос заповниться і буде нормально виконувати свою роботу. За певних обставин вам, можливо, доведеться повторити все ще один або кілька разів.
  • Якщо у вас є резервуар для води безкамерної типу, спробуйте залишити відкритим зливний бачок на початку процедури. Таким чином, вода, яка вилилася, потрапить в резервуар, натиснувши на місце потрапив повітря на трубі. Однак коли ви побачите, як вода ллється з труби, вимкніть її.

Поради

 • Вашою метою при заливанні води в насос є відновлення тиску, тому що насос поглинає воду. Періодично перевіряйте свої манометри і, якщо тиск недостатньо високий або насос не працює належним чином, повторіть всі кроки знову. Кілька спроб заливання води в насос є нормальним.
 • Коли заливаєте воду в насос для басейну, ви можете спочатку залити плавальний басейн перед пуском і потім головну трубу. Цього можна досягти шляхом повороту першого клапана відводу до основного показника труби, відключивши воду в цій секції, а поточну воду через шлакоотделітель басейну. Далі, поверніть клапан відводу від головного індикатора слива, так що і він, і шлакоотделітель басейну будуть відкриті, і почекайте, поки вода потече нормально.
 • Якщо ви не можете знайти водопровідну арматуру (крок 2) і у вас проста система насоса, то буде потрібно зробити свій власний впускний клапан. Його можна зробити з трійником, затискачем і декількома трубами і він повинен бути поряд з джерелом води.

Попередження

 • Пильно стежте за вашим манометром. Тримайте випускні клапани відкритими довше, ніж ви вважаєте достатнім. Краще залишити тиск на одному рівні, ніж дозволити йому піднятися до небезпечного рівня, що може призвести до пошкодження насосної системи.

Що вам знадобиться

 • Водяний насос
 • Садовий шланг
 • Незалежне джерело води