Як вивести жирні плями з одягу

Випадково поставити масну пляму на одязі дуже легко, а от виводити його потім найчастіше досить проблематично. Що ж, якщо ви випадково забруднили свою улюблену кофтинку або спідничку, не турбуйтеся! У цій статті ви знайдете кілька корисних порад, які допоможуть вам позбавитися від мерзенних жирних плям!
Метод 1 з 2: Виводимо свіжі жирні плями

 1. 1

  Нанесіть на пляму трохи дитячої присипки. По можливості нанесіть дитячу присипку на всі свіжі плями на одязі. Дитяча присипка хороша тим, що вона заповнює всі маленькі щілинки між нитками в тканини і поглинає жир. Почекайте хвилин 10-15, а потім просто смахніте її або витріть серветкою. Якщо все ще помітний слід від плями, виперіть річ в пральній машині, але вода повинна бути холодною. Після того, як річ висохне, не повинно бути помітно ніяких слідів жирних плям.

 2. 2

  Натріть пляма крейдою. Мел також вбирає жир з одягу, після чого пляму можна легко вивести. Почекайте 10-15 хвилин, а потім протріть пляму серветкою, приберіть залишки крейди. Якщо пляма все ще помітно, заперіть річ у холодній воді. Потім прополощіть і залиште сушитися.

 3. 3

  Нанесіть на пляму кукурудзяний крохмаль. Кукурудзяний крохмаль, подібно крейді та дитячої присипці, творить дива! Зачекайте 15 хвилин, а потім протріть пляму серветкою. Якщо воно все ще помітно, виперіть річ в холодній воді, а потім залиште сушитися. Пляма має зникнути!

 4. 4

  Нанесіть тальк. У найвідповідальніший момент у вас не виявилося під рукою жодного з перерахованих вище засобів? Не біда! Нанесіть на пляму трохи тальку і почекайте 10-15 хвилин. Потім виперіть річ в холодній воді і залиште сушитися.

 5. 5

  Приготуйте спиртовий розчин солі. Такий спосіб підійде найкраще для одягу з товстої джинсової тканини. Змішайте сіль зі спиртом у відношенні 1/3 і гарненько втирайте розчин в пляму. Для цього можна використовувати ганчірочку або серветку. Зачекайте, поки розчин вбереться (хвилин 10-15), а потім прополощіть одяг у холодній або прохолодній воді. До того часу, як річ висохне, пляма має зникнути.

 6. 6

  Підійде господарське мило. Господарське мило має дуже сильнолужну субстанцію, яка з легкістю справляється з різними забрудненнями. Акуратно втирайте господарське мило в пляму, а потім закиньте річ в пральну машину. Якщо після того, як річ висохла, залишився слід від плями, повторіть цей процес ще раз.

 7. 7

  У господарському магазині можна купити спеціальне чистячий засіб для виведення плям. В основному це рідини або аерозолі, які наносяться на пляму перед пранням. Такі засоби точно допоможуть вивести будь масну пляму.

Метод 2 з 2: Позбавляємося від застарілих жирних плям

 1. 1

  Розпорошите на пляму трохи лаку для волосся. Вірте чи ні, але цей спосіб дійсно працює! Розпорошите на пляму лак для волосся, накривши тканину паперовим рушником. Зачекайте 30 хвилин, поки лак для волосся вбереться. Потім закиньте річ в пральну машину. Якщо після того, як річ висохла, пляма все ще помітно, повторіть процес ще раз. 2. 2

  Намажте на пляму спеціальний сир «cheese-whiz». Як би смішно це не звучало, але цей сир дійсно видаляє жирні плями! Просто намажте на пляму шар цього сиру, а потім покладіть річ в пральну машину. Після цього дочекайтеся, поки річ висохне і помилуйтеся: від плями не залишилося й сліду!

 3. 3

  Використовуйте шампунь. Шампунь потрібен для видалення сала і жиру з волосся, так чому б не використати його в тих же цілях, але тільки на одязі? Налийте трохи шампуня на пляму, гарненько втирайте його серветкою або м`якою тканиною. Почекайте 10-15 хвилин, а потім закиньте річ в пральну машину. Дочекайтеся, поки річ висохне. Пляма має зникнути.

 4. 4

  На допомогу прийде суміш для видалення плям від машинного масла. Нанесіть трохи такої суміші на пляму, потім виперіть річ і дочекайтеся, поки вона висохне.

 5. 5

  Спробуйте засіб для миття посуду. Вивести масну пляму з одягу також можна за допомогою засобу для миття посуду. Забруднене місце виперіть за допомогою засобу для миття посуду. Але пам`ятайте, що воно має бути з ефектом видалення жиру.

 6. 6

  Засіб WD-40. Воно використовується для видалення плям від бензину і машинної мастила. Нанесіть засіб на забруднене місце і почекайте 30 хвилин. Потім виперіть річ в холодній воді і дочекайтеся, поки річ висохне. Якщо пляма все ще помітно, повторіть цей процес ще раз.

 7. 7

  Налийте на забруднене місце трохи коли. Давно відомо, що газовані напої мають дивовижні властивості розчиняти жир і накип. Налийте на пляму колу і почекайте 1-2 години. Потім виперіть річ і дочекайтеся, поки вона висохне.

 8. 8

  Допоможе настій алое-вера. Замочіть одяг в холодній воді, потім налийте на пляму трохи настою. Кілька хвилин втирайте його в забруднене місце, потім виперіть річ і дочекайтеся, поки вона висохне.

 9. 9

  Купуйте засіб «Lestoil». Воно ідеально підходить для видалення жирних і масляних плям. Нанесіть засіб на забруднене місце і почекайте 20-30 хвилин. Потім виперіть річ в холодній воді і почекайте, поки вона висохне.