Як визначити напрям відкриття або зрушування дверей

Не можете вибрати ліві чи праві петлі? Читайте цей короткий посібник і дізнаєтеся, як легко визначити напрямок відкривання дверей, таким чином, ви зможете замовити правильну дверну фурнітуру з першого разу.

Кроки

 1. 1

  Відкрийте двері, яку вам необхідно зробити.

 2. 2

  Встаньте в дверному отворі спиною до петель. Ви будете стояти боком у відкритій двері, дивлячись на частині отвору, де двері змикається з ним, коли вона закрита. На якій стороні від вас знаходиться ця двері?
  • Якщо двері на лівій стороні, значить вона ліва.  • Якщо двері знаходиться на правій стороні, це права.

 3. 3

  Перевірте винятку. Якщо ваша двері відкриваються назовні, це правило буде скасовано. Більшість зовнішніх дверей, наприклад, розсувні двері, відкриваються назовні. Якщо двері з кімнати відкривається в коридор, вам необхідно змінити це правило. Натисніть тут для отримання додаткових інструкцій про дверних ручках. Special-Lite, Inc. 4. 4

  Готово.

Поради

 • Вам не потрібно визначати спосіб розорювання дверей при замовленні дверних ручок, засувів і навіть деяких важелів, які не передаються. Будь-які важелі управління, які залежать від лівого або правого спрямування, вказані, і у вас буде можливість вибрати напрямок при оформленні покупки.
 • Напрямок дверних ручок в більшості випадків зроблено, в який бік замок або замок конфіденційності спрямований. Якщо у вас немає блокування на двері взагалі, вам не потрібно турбуватися про направлення. Ви можете просто встановити дверну ручку, так як це вказує правильну сторону.
 • Якщо ви все ще не впевнені, намалюйте правобічним або лівостороннім дверну ручку і прикладіть її до дверей, на яку будете встановлювати її. Чи буде вона вказувати такий же напрямок що і замок на правильній стороні?

Попередження

 • Ретельно самостійно перевірте всі перед замовленням, щоб заощадити час і, можливо, гроші на обміні.