Як визначити ялина

Ялини (смереки) відносяться до сімейства соснових і налічують в роду від 40 до 50 різновидів хвойних дерев. Ялиці, сосни і ялинки часто плутають. Ялинки і їли дуже схожі. Всі троє хвойних дерев вічнозелені, мають голки і плодять шишки, але кожні з них мають відмінні риси. Якщо ви хочете додати ялина до свого ландшафту або вибрати різдвяну ялинку, знаючи, як визначити дерева, ви зможете вибрати те, що вам необхідно.

Кроки

 1. 1

  Зверніть увагу на приплюснуті і м`якість голок, а також розташування їх по спіралі. Соснові голки ростуть індивідуально. Голки сосен гострі і можуть проходити між пальцями. У той час, як голки ялин ростуть пучками, голки ялинок окремо.

 2. 2

  Подивіться, як ростуть шишки. У ялин шишки звисають.
 3. 3

  Знайдіть невеликий стрижень, що звисає восени з гілки або шишки, який не має ваги і все ще важить на гілці. Чешуйка на стиглих ялинових шишках восени може впасти і залишити стрижень на гілці. Шишки ялини не падають цілими, а соснові навпаки. Їх лусочки падають по частинах.

 4. 4

  Понюхайте дерево, особливо нові гілки. На нових гілках повинні бути кульки смоли, які виділяють відмінний бальзамний запах, що асоціюється у багатьох з різдвом. 5. 5

  Знайдіть на гілках смолу, що покрив нирки, які ростуть пучками по 3 і більше.

Поради

 • Вивчіть різницю між істинним бальзамним запахом ялини і деревами подібним дугласовой ялиця, яка не є істинною ялиною. Справжнім ялинам холодний клімат є рідною, а так само вони добре ростуть в областях, де багато снігу, так як у них гострі верхівки і короткі жорсткі гілки легко скидають сніг.
 • Колір і довжина голок не є надійним способом для визначення їли. Вони можуть варіюватися в широких межах залежно від навколишнього середовища і стану дерева.
 • Джерела смоли містяться в корі, і іноді смола покриває шишки, що робить їх липкими і ароматними.