Як чистити гранітну раковину

Раковини, виготовлені з граніту, часто покривають герметиком, який захищає натуральний камінь і матеріали від подряпин і руйнування. При очищенні гранітної мийки, ви повинні використовувати ніжне миючий засіб, який не впливатиме на герметик або викликати знебарвлення. Для видалення стійких забруднень, крім звичайної очищення, необхідно обробити пляму сумішшю порошкоподібного крейди і перекису водню, яка буде витягати пляма безпосередньо з граніту. Продовжуйте читання цієї статті, щоб дізнатися методи акуратною обробки та видалення жирних плям з поверхні гранітної раковини.

Метод 1 з 2: Спосіб загальний очищення

 1. 1

  Споліскуйте і висушуйте всю поверхню гранітної мийки після кожного користування. Споліскування мийки запобіжить висихання і затвердіння харчових відходів та іншого бруду на гранітній поверхні і може захистити раковину від мінералів водопровідної води.

 2. 2

  Зробите самі очищуючий розчин з рідкого засобу для миття посуду і води. Рідкий засіб для миття посуду видалить бруд і плями з раковини без подряпин або пошкодження гранітної поверхні.
  • Додайте кілька крапель рідини для миття посуду у відро, а потім заповніть відро водою, щоб отримати мильний очищуючий розчин.

 3. 3

  Змочіть м`яку губку або м`який рушник з мікрофібри мильним розчином. Абразивні чистячі засоби, такі як металева мочалка або мочалка з твердої щетини, можуть незворотно подряпати або пошкодити поверхню граніту, в той час, як рушник з мікрофібри буде обережно видаляти бруд з гранітної поверхні.

 4. 4

  Використовуйте м`яку губку або рушник з мікрофібри, щоб акуратно відтерти гранітну раковину.

 5. 5

  Сполосніть раковину після чищення, щоб змити всі залишки мила. Якщо поверхня гранітної мийки після очищення буде тьмяна, швидше за все, на ній залишилися залишки мила.

 6. 6

  Висушіть гранітну мийку за допомогою м`якого сухого рушники з мікрофібри або ганчірки.

Метод 2 з 2: Видалення стійких забруднень

 1. 1

  Змішайте порошкоподібний крейду і перекис водню, щоб вийшла паста. Паста з цих інгредієнтів буде абсорбувати забруднення і поглинати їх з поверхні граніту.
  • Купуйте порошкоподібний крейду в магазині роздрібної торгівлі господарськими товарами, потім дотримуючись інструкції на упаковці, змішайте його з необхідною кількістю перекису водню.

 2. 2

  Нанесіть пасту безпосередньо на забруднені ділянки гранітної раковини. Товщина шару пасти на плямі повинна бути приблизно 6,35 мм.

 3. 3

  Накрийте ділянку з пастою поліетиленовою плівкою і закріпіть її клейкою стрічкою. Це дозволить пасті повністю абсорбувати і поглинути пляма.

 4. 4

  Дайте пасті повністю висохнути. Іноді це може зайняти до 2 днів, проте цей термін може коливатися залежно від вказівок, викладених на упаковці порошкоподібного крейди.

 5. 5

  Видаліть висохлу пасту, використовуючи м`яку губку або рушник. 6. 6

  Промийте водою, щоб видалити залишки пасти. Тепер забруднення зникне з поверхні граніту.
  • Якщо після першої спроби пляма не зникло з поверхні гранітної мийки, нанесіть пасту повторно.

Поради

 • Щоб відновити блиск гранітної раковини, якщо вона стала тьмяною, придбайте засіб для чищення промислового виробництва для гранітних поверхонь або розчин для натурального каменю і використовуйте продукт відповідно до вказівок на упаковці.
 • Якщо ви не впевнені, що певні методи очищення або розчини будуть безпечні для використання на гранітній поверхні раковини, зверніться до виробника раковини. Як правило, виробник може надати вам рекомендації щодо безпечної очищенні граніту.

Попередження

 • Ніколи не наносите на гранітну раковину чистячі засоби промислового виробництва, такі як відбілювачі, хлорвміщуючі розчинники або розчини, що містять мурашину кислоту. Ці продукти можуть пошкодити герметик або назавжди знебарвити граніт.

Що вам знадобиться

 • М`яка губка або рушник з мікрофібри
 • Рідина для миття посуду
 • Відро
 • Порошкоподібна крейда
 • Перекис водню
 • Поліетиленова плівка
 • Клейка стрічка